Tulokset Hillerød Cup 2015
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 23 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Hillerød Cup 2015 | Udskriftsdato | 08 november 2015 | |||
Stævne by | Hillerød | Udskriftstidspunkt | 10:47 | |||
Arrangør | Hillerød Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 06 november 2015 |
Løb 23, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 1917-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Ida Schütt | 1996 | Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 1:05.97 | ||||||
2 | Kaja Aunstrup | 1998 | Frederiksværk Svømmeklub | 1:15.28 | ||||||
3 | Louise Albrechtsen | 1998 | Frederiksværk Svømmeklub | 1:20.15 | ||||||
Løb 23, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 1999-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Regitze Gaard | 2001 | Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 1:02.99 | ||||||
2 | Cecilie Wiuff | 2000 | Herlev Svømning | 1:03.38 | ||||||
3 | Kajsa Gregersen | 2001 | Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 1:05.70 | ||||||
4 | Sofie Brøgger | 2000 | Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 1:06.03 | ||||||
5 | Julie Højer Truelsen | 2000 | Hillerød Svømmeklub | 1:10.46 | ||||||
6 | Caroline Høst Lorenzen | 1999 | Helsingør Svømmeklub | 1:11.90 | ||||||
7 | Camilla Feldmann | 1999 | Helsingør Svømmeklub | 1:12.32 | ||||||
8 | Ida Lykke Wennicke | 2001 | Frederikssund Svømmeklub | 1:13.30 | ||||||
9 | Freja A. Skov | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 1:14.49 | ||||||
10 | Clara Rasmusen | 2001 | Hillerød Svømmeklub | 1:14.73 | ||||||
11 | Iben Jeppesen | 2000 | Helsinge Svømmeklub | 1:17.68 | ||||||
12 | Klara Stigsson | 2001 | SK Stimmet | 1:19.25 | ||||||
13 | Katrine Høyer Tindbæk | 1999 | Værløse Svømmeklub | 1:30.04 | ||||||
Løb 23, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2002-2003 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Julie Stampe | 2002 | Sigma Swim Allerød | 1:09.44 | ||||||
2 | Anika Hedegaard | 2002 | Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 1:10.90 | ||||||
3 | Mathilde Menele Nielsen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 1:11.09 | ||||||
4 | Esther Else Grubert | 2003 | Gladsaxe Idræts Forening | 1:11.36 | ||||||
5 | Matilde Weibel | 2002 | Hillerød Svømmeklub | 1:12.12 | ||||||
6 | Mille Graasbøll | 2002 | Sigma Swim Allerød | 1:13.20 | ||||||
7 | Amalie Michelsen | 2003 | Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 1:13.56 | ||||||
8 | Sofie Findahl Andersen | 2003 | Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 1:13.57 | ||||||
9 | Cecilie Porsdal | 2002 | Sigma Swim Birkerød | 1:14.21 | ||||||
10 | Josephine Kruse | 2002 | Sigma Swim Allerød | 1:16.50 | ||||||
11 | Rebekka Giessing | 2003 | Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 1:17.70 | ||||||
12 | Amanda Hietala | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 1:19.02 | ||||||
13 | Amalie Nielsen | 2003 | Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 1:19.75 | ||||||
14 | Mathilde Schrøder | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 1:21.87 | ||||||
15 | Amalie Schou | 2003 | Gladsaxe Idræts Forening | 1:23.71 | ||||||
16 | Johanna Juul Bay-Smidt | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 1:24.03 | ||||||
17 | Sofie Lund-Scherbeck | 2003 | Værløse Svømmeklub | 1:24.44 | ||||||
- | Fie Tönshoff | 2002 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 23, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2004-2005 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Johanne Baes Aaholst | 2004 | Hillerød Svømmeklub | 1:23.93 | ||||||
2 | Caroline Henning | 2005 | Hillerød Svømmeklub | 2:06.52 | ||||||
3 | Andrea Nannberg | 2005 | Hillerød Svømmeklub | 2:06.58 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:47 |