Resultater for Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
AAMU
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LRIKM loppukilpailut 2015 |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 marraskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Seinäjoki |
|
Tulostusaika |
11:23 |
|
|
Järjestäjä |
SeUi-58 |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
27 marraskuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m PerhosuintiT13,14,15, Loppukilpailut 13 v |
Sponsori: Komia-Sjoen kaupunkiseutu |
T15 LRIKM-ennätys Sohvi Nenonen, Cetus, 1:00,55 2014 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
|
|
Laji 8, 100m PerhosuintiT13,14,15, Loppukilpailut 14 v |
Sponsori: Komia-Sjoen kaupunkiseutu |
T15 LRIKM-ennätys Sohvi Nenonen, Cetus, 1:00,55 2014 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vilma Oura |
2001 |
|
626 |
29.68 |
|
|
|
1:03.82 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
1:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emilia Flyckt |
2001 |
|
582 |
29.73 |
|
|
|
1:05.40 |
|
|
Cetus Espoo |
1:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mila Manner |
2001 |
|
528 |
31.65 |
|
|
|
1:07.56 |
|
|
Nokian Pyry |
1:07.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
|
526 |
30.96 |
|
|
|
1:07.64 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Isabel Hagelin |
2001 |
|
520 |
31.03 |
|
|
|
1:07.87 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
1:07.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jessica Lindholm |
2001 |
|
517 |
32.12 |
|
|
|
1:08.01 |
|
|
IF Åland |
1:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Nea Reunanen |
2001 |
|
491 |
31.88 |
|
|
|
1:09.22 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Janna Appelberg |
2001 |
|
488 |
32.00 |
|
|
|
1:09.33 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
1:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Janette Setälä |
2001 |
|
480 |
32.32 |
|
|
|
1:09.70 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Sanni Lampi |
2001 |
|
468 |
31.18 |
|
|
|
1:10.33 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Seela Peuralahti |
2001 |
|
462 |
32.26 |
|
|
|
1:10.64 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
1:10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Suvi Kurth |
2001 |
|
459 |
32.90 |
|
|
|
1:10.75 |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
1:10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Ida Nordquist |
2001 |
|
424 |
33.33 |
|
|
|
1:12.68 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Pinja Penttilä |
2001 |
|
415 |
33.25 |
|
|
|
1:13.16 |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
1:13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Jenni Rantanen |
2001 |
|
414 |
33.11 |
|
|
|
1:13.25 |
|
|
HTU Stadi |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Riina Koskinen |
2001 |
|
396 |
34.59 |
|
|
|
1:14.31 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m PerhosuintiT13,14,15, Loppukilpailut 15 v |
Sponsori: Komia-Sjoen kaupunkiseutu |
T15 LRIKM-ennätys Sohvi Nenonen, Cetus, 1:00,55 2014 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
|
650 |
29.11 |
|
|
|
1:03.03 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
1:03.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenni Lampi |
2000 |
|
601 |
29.69 |
|
|
|
1:04.69 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:06.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Iida Reini |
2000 |
|
593 |
30.18 |
|
|
|
1:05.00 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:05.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ida Konkka |
2000 |
|
577 |
29.86 |
|
|
|
1:05.56 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Milja Mielty |
2000 |
|
556 |
30.66 |
|
|
|
1:06.39 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
1:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Janina Ollikainen |
2000 |
|
554 |
31.03 |
|
|
|
1:06.47 |
|
|
Porin Uimaseura |
1:06.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Elina Karinkanta |
2000 |
|
554 |
30.36 |
|
|
|
1:06.48 |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
1:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Iida Koiranen |
2000 |
|
539 |
30.27 |
|
|
|
1:07.08 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
1:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Vilma Roman |
2000 |
|
530 |
31.86 |
|
|
|
1:07.45 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:08.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Ksenia Egorova |
2000 |
|
518 |
30.37 |
|
|
|
1:07.96 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:08.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Olivia Hellsten |
2000 |
|
514 |
31.84 |
|
|
|
1:08.14 |
|
|
Vanders |
1:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Armi Auvinen |
2000 |
|
480 |
32.12 |
|
|
|
1:09.71 |
|
|
Uinti Tampere |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Henna Blomroos |
2000 |
|
467 |
32.07 |
|
|
|
1:10.35 |
|
|
Rauman Uimaseura |
1:08.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Roza Turunen |
2000 |
|
454 |
32.96 |
|
|
|
1:11.01 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
1:09.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ronja Riihinen |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Cetus Espoo |
1:08.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 |
Tulostuspäivämäärä |
28 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58 |
Tulostusaika |
11:23 |
|