Resultat för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Resultat Gren 1 (Finaler) - Officiell |
Tävling | Barracuda Race | Utskriftsdatum | 29 november 2015 | |||
Tävlingsort | Göteborg | Utskriftstid | 13:43 | |||
Arrangör | SK S02 | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 28 november 2015 |
Gren 1, 10x50m Frisim Mixed C-D, Finaler |
Sponsor: Freker Sport |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | S02 Mix Lag 1 | 2002 | Simklubben S 02 | 4:58.11 | ||||||
Alice Aurell | 2001 | 29.24 | 29.24 | |||||||
Gustav Forssell | 2003 | 31.56 | 1:00.80 | |||||||
Signe Kåberg | 2002 | 32.56 | 1:33.36 | |||||||
Maximus Murray | 2003 | 30.50 | 2:03.86 | |||||||
Amanda Böhn | 2001 | 30.11 | 2:33.97 | |||||||
Ivan Diep | 2001 | 28.83 | 3:02.80 | |||||||
Selma Avdic | 2003 | 29.07 | 3:31.87 | |||||||
Felix Wrakén | 2003 | 29.65 | 4:01.52 | |||||||
Emma Abrahamsson | 2003 | 29.14 | 4:30.66 | |||||||
Carl-Ruben Sjulander | 2001 | 27.45 | 4:58.11 | |||||||
2 | Göteborg Mix 1 | 0 | Göteborg Sim | 4:59.22 | ||||||
Andrea Reinhold | 2001 | 27.69 | 27.69 | |||||||
Fannie Gronowitz | 2003 | 32.38 | 1:00.07 | |||||||
Love Mellegård Fastén | 2003 | 34.80 | 1:34.87 | |||||||
Oliwia Wierzbowska | 2003 | 29.02 | 2:03.89 | |||||||
Loke Egnell | 2003 | 33.03 | 2:36.92 | |||||||
Sofia Öhman | 2003 | 33.45 | 3:10.37 | |||||||
Gustav Nislander | 2001 | 27.21 | 3:37.58 | |||||||
Gustav Vallin | 2001 | 26.64 | 4:04.22 | |||||||
Robin Vondrak | 2001 | 27.30 | 4:31.52 | |||||||
Olivia Dahlström | 2001 | 27.70 | 4:59.22 | |||||||
3 | Varberg Mix Lag 1 | 2001 | Varberg Sim | 5:12.64 | ||||||
Clara Balslev | 2001 | 30.02 | 30.02 | |||||||
Molly Bengtsson | 2001 | 30.83 | 1:00.85 | |||||||
Noa Carlenius | 2002 | 29.53 | 1:30.38 | |||||||
Filip Brink | 2001 | 30.51 | 2:00.89 | |||||||
Maja Hedström | 2001 | 29.94 | 2:30.83 | |||||||
Malte Almqvist | 2004 | 31.70 | 3:02.53 | |||||||
Ronja Berggren | 2003 | 32.11 | 3:34.64 | |||||||
Ellie Geigel | 2003 | 32.46 | 4:07.10 | |||||||
Teo Mravac | 2004 | 32.83 | 4:39.93 | |||||||
Arvid Kvorning | 2005 | 32.71 | 5:12.64 | |||||||
4 | Göteborg Mix 2 | 0 | Göteborg Sim | 5:17.74 | ||||||
Max Feng | 2001 | 28.52 | 28.52 | |||||||
Saga Johannesson | 2005 | 35.97 | 1:04.49 | |||||||
David Selin | 2001 | 29.39 | 1:33.88 | |||||||
Ida Norlander | 2003 | 35.73 | 2:09.61 | |||||||
Karl Bohlin | 2001 | 28.44 | 2:38.05 | |||||||
Johanna Edgren | 2004 | 34.57 | 3:12.62 | |||||||
Jessica Linder | 2004 | 33.11 | 3:45.73 | |||||||
Oscar Ljungqvist | 2002 | 29.80 | 4:15.53 | |||||||
Sofie Asterling | 2003 | 33.28 | 4:48.81 | |||||||
William Segerdahl | 2001 | 28.93 | 5:17.74 | |||||||
4 | Uddevalla Mix 1 | 0 | Uddevalla Sim | 5:17.74 | ||||||
Fredrik Börjesson | 2002 | 30.50 | 30.50 | |||||||
Edwin Larsson | 2001 | 30.46 | 1:00.96 | |||||||
Linnea Kihlberg | 2001 | 31.91 | 1:32.87 | |||||||
Elias Robertsson | 2004 | 33.22 | 2:06.09 | |||||||
Filip Aronsson | 2004 | 32.27 | 2:38.36 | |||||||
Lina Nielsen | 2005 | 34.56 | 3:12.92 | |||||||
Evelina Wester | 2004 | 32.06 | 3:44.98 | |||||||
Tilde Nordström | 2004 | 33.97 | 4:18.95 | |||||||
Dagmar Cuperus | 2001 | 28.82 | 4:47.77 | |||||||
Marit Cuperus | 2002 | 29.97 | 5:17.74 | |||||||
6 | Alingsås | 0 | Alingsås SLS | 5:32.32 | ||||||
Liam Johansson | 2001 | 30.52 | 30.52 | |||||||
Agnes Svantesson | 2001 | 29.35 | 59.87 | |||||||
Victor Lindgren | 2002 | 42.41 | 1:42.28 | |||||||
Ebba Söderberg | 2003 | 35.81 | 2:18.09 | |||||||
Liam Johansson | 2001 | 34.39 | 2:52.48 | |||||||
Maja Edvardsson | 2003 | 33.55 | 3:26.03 | |||||||
Noah Emanuelsson | 2003 | 34.06 | 4:00.09 | |||||||
Emilia Esborn | 2003 | 33.70 | 4:33.79 | |||||||
Oscar Eliasson | 2001 | 30.47 | 5:04.26 | |||||||
Klara Tistrand | 2001 | 28.06 | 5:32.32 | |||||||
7 | Hvetlanda Mix Cd | 0 | Hvetlanda Simsällskap | 5:36.18 | ||||||
Ella Haraldsson | 2003 | 33.36 | 33.36 | |||||||
Lowe Hedqvist | 2003 | 34.72 | 1:08.08 | |||||||
Thea Lindman | 2003 | 34.33 | 1:42.41 | |||||||
Linus Gildert | 2003 | 33.71 | 2:16.12 | |||||||
Alva Steindl | 2002 | 32.52 | 2:48.64 | |||||||
Alfred Sellmo | 2002 | 38.03 | 3:26.67 | |||||||
Pontus Fransson | 2003 | 33.98 | 4:00.65 | |||||||
Alva Haraldsson | 2002 | 33.42 | 4:34.07 | |||||||
Erik Löfsved | 2002 | 28.54 | 5:02.61 | |||||||
Lovisa Gustafsson | 2001 | 33.57 | 5:36.18 | |||||||
8 | Göteborg Mix 3 | 0 | Göteborg Sim | 5:38.23 | ||||||
Linnea Edgren | 2002 | 30.19 | 30.19 | |||||||
Leo Hovbrandt | 2003 | 37.62 | 1:07.81 | |||||||
Agnes Holmblad | 2006 | 36.60 | 1:44.41 | |||||||
Natalia Mohammadi | 2002 | 30.76 | 2:15.17 | |||||||
Linus Friberg | 2004 | 38.01 | 2:53.18 | |||||||
Nicolas Liu | 2003 | 33.90 | 3:27.08 | |||||||
Sam Heidarpour | 2004 | 36.16 | 4:03.24 | |||||||
Ella Simonsson | 2002 | 32.28 | 4:35.52 | |||||||
Johan Olsson Fagerberg | 2001 | 32.33 | 5:07.85 | |||||||
Johanna de Jonge | 2001 | 30.38 | 5:38.23 | |||||||
9 | S02 Mix Lag 2 | 2002 | Simklubben S 02 | 5:38.30 | ||||||
Peter Cederqvist | 2003 | 36.51 | 36.51 | |||||||
Emelie Edberg | 2002 | 34.59 | 1:11.10 | |||||||
Daniel Clasén | 2003 | 31.66 | 1:42.76 | |||||||
Sophie Svensson | 2003 | 35.84 | 2:18.60 | |||||||
Kevin Shen | 2003 | 33.46 | 2:52.06 | |||||||
Elna Magnusson | 2004 | 35.44 | 3:27.50 | |||||||
Robin Nilsson | 2002 | 33.41 | 4:00.91 | |||||||
Lena Shafie | 2001 | 31.86 | 4:32.77 | |||||||
Vide Troberg Eskola | 2003 | 33.18 | 5:05.95 | |||||||
Sadaf Paktinat | 2001 | 32.35 | 5:38.30 | |||||||
10 | Varberg Mix Lag 2 | 2002 | Varberg Sim | 5:45.28 | ||||||
Stella Warborn | 2003 | 33.70 | 33.70 | |||||||
Alex Tudt | 2002 | 34.96 | 1:08.66 | |||||||
Isabella Tudt | 2002 | 33.32 | 1:41.98 | |||||||
Nora Lidbom | 2002 | 31.89 | 2:13.87 | |||||||
Viking Josefson | 2002 | 32.42 | 2:46.29 | |||||||
Alva Tingstorp | 2005 | 37.42 | 3:23.71 | |||||||
Nikki Berggren | 2005 | 37.06 | 4:00.77 | |||||||
Pelle Huldén | 2002 | 33.37 | 4:34.14 | |||||||
Julius Andersson | 2005 | 33.89 | 5:08.03 | |||||||
Joseph Ornek | 2005 | 37.25 | 5:45.28 | |||||||
11 | Falkenberg Mix 1 | 2001 | Falkenbergs Simklubb | 5:52.84 | ||||||
Dennis Andersson | 2001 | 29.50 | 29.50 | |||||||
Thea Ekeröös | 2003 | 41.18 | 1:10.68 | |||||||
Linnea Andersson | 2004 | 40.63 | 1:51.31 | |||||||
Mats Rehn | 2002 | 33.84 | 2:25.15 | |||||||
Sofia Berander | 2003 | 37.40 | 3:02.55 | |||||||
Alexander Mcadam | 2004 | 37.29 | 3:39.84 | |||||||
Yulia Smirnova | 2001 | 35.04 | 4:14.88 | |||||||
Maja Feldhusen | 2003 | 36.04 | 4:50.92 | |||||||
Carl Storberg | 2002 | 32.29 | 5:23.21 | |||||||
Martin Ettberger | 2001 | 29.63 | 5:52.84 | |||||||
- | Lambertseter SK Mix 1 | 0 | Lambertseter Svømmeklubb | 4:46.21 | EXTRA | |||||
Henrik Veiberg | 2001 | 26.44 | 26.44 | |||||||
Kevin Khuu | 2002 | 26.87 | 53.31 | |||||||
Vincent Quach | 2001 | 27.28 | 1:20.59 | |||||||
Fritiof Bjerner | 2002 | 27.15 | 1:47.74 | |||||||
Elias Kristensen | 2003 | 29.73 | 2:17.47 | |||||||
Maren Helene Røsholm | 2001 | 28.02 | 2:45.49 | |||||||
Andrea Arstad Helmersen | 2001 | 29.64 | 3:15.13 | |||||||
Pauline Hellesø Eriksen | 2001 | 29.32 | 3:44.45 | |||||||
Vilde Husø Richardsen | 2002 | 30.10 | 4:14.55 | |||||||
Kia Mørk | 2002 | 31.66 | 4:46.21 | |||||||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 29 november 2015 |
Licensierad till: Simklubben S 02 | Utskriftstid | 13:43 |