Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2015 alkukilpailut ES2 | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 16:10 | |||
Järjestäjä | Vanders | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Laji 13, 4X50m Sekauinti, Loppukilpailut 10 - 12 v |
LRIKM-ennätys Helsingfors Simsällskap, 2:14,30 2011 |
VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Vanders Seka [10-12] I | 2003 | 2:17.30 | |||||||
Vanders | 2:18.42 | |||||||||
Aada Rissanen | 2004 | 38.64 | 38.64 | |||||||
Sami Uusikumpu | 2003 | 36.02 | 1:14.66 | |||||||
Liinu Louhikoski | 2004 | 33.15 | 1:47.81 | |||||||
Dang Le Nhut | 2003 | 29.49 | 2:17.30 | |||||||
2 | Rius Seka 2/3 [2003] | 2003 | 2:25.93 | |||||||
Riihimäen Uimaseura | 2:35.09 | |||||||||
Julia Tuura | 2004 | 41.74 | 41.74 | |||||||
Oskar Turunen | 2003 | 36.32 | 1:18.06 | |||||||
Annukka Pihkamäki | 2004 | 36.79 | 1:54.85 | |||||||
Ville Savulahti | 2003 | 31.08 | 2:25.93 | |||||||
3 | Vanders Seka [10-12] Ii | 2003 | 2:26.34 | |||||||
Vanders | 2:31.48 | |||||||||
Nicole Yisrael | 2004 | 38.22 | 38.22 | |||||||
Milla Strandberg | 2005 | 41.94 | 1:20.16 | |||||||
Danil Seksenov | 2004 | 34.22 | 1:54.38 | |||||||
Elias Kallonen | 2003 | 31.96 | 2:26.34 | |||||||
4 | Nu Nuoriso | 2003 | 2:33.59 | |||||||
Nurmijärven Uinti | 2:36.06 | |||||||||
Aino Koskelo | 2005 | 40.86 | 40.86 | |||||||
Sonja Salmimies | 2004 | 41.68 | 1:22.54 | |||||||
Tatu Saareks | 2003 | 37.99 | 2:00.53 | |||||||
Otto Kuusisto | 2004 | 33.06 | 2:33.59 | |||||||
5 | Hu Seka 2 | 2003 | 2:33.90 | |||||||
Helsingin Uimarit | 2:43.58 | |||||||||
Pauli Salonen | 2003 | 37.41 | 37.41 | |||||||
Aava Aula | 2004 | 45.86 | 1:23.27 | |||||||
Emma Hakala | 2004 | 35.14 | 1:58.41 | |||||||
Leo Oksman | 2004 | 35.49 | 2:33.90 | |||||||
6 | Hyus Seka 1 | 2003 | 2:35.43 | |||||||
Hyvinkään Uimaseura | 2:35.41 | |||||||||
Vlada Guljajeva | 2004 | 39.18 | 39.18 | |||||||
Alexander Nyman | 2004 | 46.14 | 1:25.32 | |||||||
Onni Äijälä | 2004 | 33.00 | 1:58.32 | |||||||
Anniina Ahonen | 2005 | 37.11 | 2:35.43 | |||||||
7 | Numkis Seka [2003] | 2003 | 2:37.08 | |||||||
Nummelan Kisaajat | 2:46.88 | |||||||||
Vilma Leppähaara | 2005 | 39.35 | 39.35 | |||||||
Saara Seppälä | 2005 | 51.67 | 1:31.02 | |||||||
Leo Parviainen | 2003 | 35.06 | 2:06.08 | |||||||
Markus Nuorinko | 2003 | 31.00 | 2:37.08 | |||||||
8 | Hu Seka 3 | 2003 | 2:48.49 | |||||||
Helsingin Uimarit | 3:01.13 | |||||||||
Tilla Saarentaus | 2005 | 42.61 | 42.61 | |||||||
Lucas Tepponen | 2003 | 47.37 | 1:29.98 | |||||||
Pinja Kinnunen | 2004 | 39.91 | 2:09.89 | |||||||
Kalle Tonttila | 2004 | 38.60 | 2:48.49 | |||||||
9 | Hyus Seka 2 | 2003 | 2:57.23 | |||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
Jonna Marjatta Laitinen | 2005 | 46.13 | 46.13 | |||||||
Akseli Maaranen | 2004 | 46.66 | 1:32.79 | |||||||
Joonas Maaranen | 2004 | 43.12 | 2:15.91 | |||||||
Janica Nieminen | 2005 | 41.32 | 2:57.23 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 16:10 |