Results for IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2015 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
17:25 |
|
|
Järjestäjä |
HaHe, KemPy, OuLo, OU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, P14,15,16 200m Rintauinti, Loppukilpailut 14 v |
P16 LRIKM-ennätys Matti Mattsson, PUS, 2:12,85 2009 |
P15 LRIKM-ennätys Eetu Karvonen, TaNMKY, 2:18,73 2001 |
P14 LRIKM-ennätys Jussi Leinonen, Koo-Vee, 2:25,35 2005 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Atte Moilanen |
2001 |
|
513 |
33.93 |
1:13.35 |
1:53.15 |
|
2:30.71 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Noa Mäkelä |
2001 |
|
441 |
37.26 |
1:17.59 |
1:58.22 |
|
2:38.51 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jere Keskiaho |
2001 |
|
361 |
37.28 |
1:19.38 |
2:04.04 |
|
2:49.36 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aatu Pirneskoski |
2001 |
|
250 |
42.62 |
1:30.98 |
2:20.81 |
|
3:11.52 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
|
223 |
44.13 |
1:34.73 |
2:26.89 |
|
3:18.70 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jani Leskelä |
2001 |
|
223 |
43.25 |
1:33.93 |
2:27.51 |
|
3:18.90 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Otto Luokkala |
2001 |
|
199 |
45.48 |
1:37.53 |
2:32.17 |
|
3:26.64 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Otso Rimpiläinen |
2001 |
|
167 |
48.79 |
1:43.87 |
2:40.81 |
|
3:38.83 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, P14,15,16 200m Rintauinti, Loppukilpailut 15 v |
P16 LRIKM-ennätys Matti Mattsson, PUS, 2:12,85 2009 |
P15 LRIKM-ennätys Eetu Karvonen, TaNMKY, 2:18,73 2001 |
P14 LRIKM-ennätys Jussi Leinonen, Koo-Vee, 2:25,35 2005 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anton Ukkola |
2000 |
|
492 |
33.32 |
1:13.89 |
1:53.65 |
|
2:32.79 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joonas Kuitunen |
2000 |
|
468 |
34.61 |
1:14.93 |
1:55.24 |
|
2:35.39 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Topias Nygård |
2000 |
|
414 |
36.97 |
1:18.55 |
2:01.13 |
|
2:41.88 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Juho Anttila |
2000 |
|
390 |
35.87 |
1:18.49 |
2:01.97 |
|
2:45.15 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Antti Hirvonen |
2000 |
|
357 |
37.92 |
1:21.11 |
2:06.02 |
|
2:50.07 |
|
|
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Janne Tyni |
2000 |
|
348 |
40.04 |
1:23.84 |
2:09.09 |
|
2:51.48 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Arttu Pirneskoski |
2000 |
|
270 |
41.35 |
1:30.89 |
2:19.85 |
|
3:06.63 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, P14,15,16 200m Rintauinti, Loppukilpailut 16 v |
P16 LRIKM-ennätys Matti Mattsson, PUS, 2:12,85 2009 |
P15 LRIKM-ennätys Eetu Karvonen, TaNMKY, 2:18,73 2001 |
P14 LRIKM-ennätys Jussi Leinonen, Koo-Vee, 2:25,35 2005 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kosti Kaaresvirta |
1999 |
|
425 |
35.71 |
1:15.67 |
1:58.69 |
|
2:40.41 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 |
Tulostuspäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
17:25 |
|