Results for Jätkänkynttiläuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 39 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Jätkänkynttiläuinnit | Tulostuspäivämäärä | 08 marraskuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 12:44 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 07 marraskuu 2015 |
Laji 39, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Karina Sverchkova | 2004 | Murmansk region, Apatity | 39.87 | 1:27.04 | |||||
2 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 42.27 | 1:27.89 | |||||
3 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 41.73 | 1:28.08 | |||||
4 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 42.36 | 1:28.35 | |||||
5 | Hanna-maria Korpilähde | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 43.88 | 1:36.26 | |||||
6 | Lotta Vedenjuoksu | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 47.02 | 1:36.85 | |||||
7 | Emilia Kivijärvi | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 46.67 | 1:39.86 | |||||
8 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 46.38 | 1:41.70 | |||||
9 | Emilia Juutilainen | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 50.04 | 1:42.22 | |||||
10 | Anna Kortesalmi | 2006 | Rovaniemen Uimaseura | 46.72 | 1:42.37 | |||||
11 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 47.23 | 1:43.08 | |||||
12 | Aada Tapio | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 51.95 | 1:45.06 | |||||
13 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 55.63 | 1:53.45 | |||||
14 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 58.31 | 1:57.78 | |||||
15 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 57.39 | 2:06.02 | |||||
16 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:06.31 | 2:20.26 | |||||
- | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lähdön / käännöksen jälkeen tuleva) | ||||||||||
- | Tuuli Maaria Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti | ||||||||||
Laji 39, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Elizaveta Parfenova | 2001 | Kemijärven Kaiku | 37.73 | 1:18.39 | |||||
2 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 36.15 | 1:21.45 | |||||
3 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 40.45 | 1:22.03 | |||||
4 | Viveca Meriläinen | 2001 | Kemijärven Kaiku | 38.88 | 1:25.09 | |||||
5 | Kristiina Ruotsalainen | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | 39.59 | 1:26.19 | |||||
6 | Ida Karjalainen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 43.11 | 1:31.89 | |||||
Laji 39, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Saana Luokkanen | 1999 | Kempeleen Pyrintö | 31.88 | 1:11.57 | |||||
Laji 39, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sini Niemi | 1993 | Tornion Uimaseura | 34.20 | 1:13.46 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 12:44 |