Results for Jätkänkynttiläuinnit
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session 1
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Jätkänkynttiläuinnit | Tulostuspäivämäärä | 07 marraskuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 10:52 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 07 marraskuu 2015 |
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 44.92 | ||||||
2 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.30 | ||||||
3 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 47.86 | ||||||
4 | Aleksandra Sverchkova | 2006 | Murmansk region, Apatity | 48.01 | ||||||
5 | Julia Minttu-maria Tiensuu | 2005 | Kemin Uimaseura | 50.67 | ||||||
6 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 51.87 | ||||||
7 | Pinja Perälä | 2006 | Kemijärven Kaiku | 54.29 | ||||||
8 | Raita Virtanen | 2005 | Kemijärven Kaiku | 56.30 | ||||||
9 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 58.29 | ||||||
10 | Heta Puumalainen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 59.93 | ||||||
11 | Anastasia Avramenko | 2005 | Murmansk region, Apatity | 1:05.62 | ||||||
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Iida Saraniemi | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 40.75 | ||||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 41.53 | ||||||
3 | Hanna-maria Korpilähde | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 45.33 | ||||||
4 | Aada Tapio | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 46.31 | ||||||
5 | Emilia Juutilainen | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 46.93 | ||||||
6 | Emilia Kivijärvi | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 47.84 | ||||||
7 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 48.09 | ||||||
8 | Lotta Vedenjuoksu | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 48.29 | ||||||
9 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 52.56 | ||||||
10 | Tuuli Maaria Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 56.12 | ||||||
11 | Annika Koistinen | 2004 | Oulun Lohet | 56.18 | ||||||
- | Anastasia Dmitrieva | 2003 | Murmansk region, Apatity | DSQ | ||||||
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen | ||||||||||
- | Néa Brosseau | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 37.25 | ||||||
2 | Kristiina Ruotsalainen | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | 39.99 | ||||||
3 | Ida Karjalainen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 41.80 | ||||||
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 33.40 | ||||||
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 33.47 | ||||||
2 | Enni Hukka | 1997 | Swimming Club Rovaniemi | 33.99 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 07 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 10:52 |