Resultat för Alm Brand Aalborg Cup
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Resultat Løb 28 (Indledende) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Alm Brand Aalborg Cup 2016 | Udskriftsdato | 27 november 2016 | |||
Stævne by | Aalborg | Udskriftstidspunkt | 11:05 | |||
Arrangør | Aalborg Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 25 november 2016 |
Løb 28, 100m Frisvømning Herrer, Indledende Årg. 0-2001 |
Sponsor: Bayern Auto Group |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Jens Bach | 1997 | 711 | 24.91 | 50.34 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 51.55 | |||||||||
2 | Magnus Fallesen | 1998 | 606 | 26.58 | 53.10 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 51.18 | |||||||||
3 | Anders L. Mogensen | 1996 | 545 | 26.53 | 54.99 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 55.27 | |||||||||
4 | Mads Møller | 2000 | 542 | 26.70 | 55.09 | |||||
Kalundborg SK | 58.27 | |||||||||
5 | Lars Lyhne | 1999 | 516 | 27.04 | 56.00 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 54.17 | |||||||||
6 | Rune Nørgaard | 2000 | 498 | 27.29 | 56.67 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 57.67 | |||||||||
7 | Rasmus Hoffmann Jørgensen | 1998 | 487 | 27.56 | 57.11 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 58.17 | |||||||||
8 | David Hjort | 2000 | 480 | 27.17 | 57.38 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 58.30 | |||||||||
9 | Lasse Harde | 1998 | 479 | 26.82 | 57.42 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 56.88 | |||||||||
10 | Mads Alnor | 2000 | 475 | 27.40 | 57.56 | |||||
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin | 59.27 | |||||||||
11 | Martin Vennick Haugbølle | 2001 | 469 | 27.75 | 57.83 | |||||
Hørsholm Svømmeforening | 58.83 | |||||||||
12 | Sebastian Møller Jürgense | 2001 | 464 | 27.69 | 58.01 | |||||
Odder Svømmeklub | 58.20 | |||||||||
13 | Kasper Kjær | 2000 | 449 | 28.38 | 58.65 | |||||
H.G.F. Svømning | 1:01.29 | |||||||||
14 | Alexander Stær | 2001 | 448 | 27.99 | 58.70 | |||||
Swim Team Neptun | 58.28 | |||||||||
15 | Christian Juul Jensen | 2000 | 445 | 28.08 | 58.86 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 58.17 | |||||||||
16 | Daniel Vang Kleist | 2000 | 438 | 28.26 | 59.14 | |||||
Svømmeklubben Nord | 58.86 | |||||||||
17 | Esben Røjkjær Rasmussen | 2001 | 433 | 27.94 | 59.40 | |||||
Swim Team Neptun | 1:00.68 | |||||||||
18 | Ehab Basha | 2000 | 429 | 28.38 | 59.55 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 59.82 | |||||||||
19 | Hjalte Lillevik Frost | 2001 | 425 | 29.22 | 59.75 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 1:00.69 | |||||||||
20 | Mads L. Werther | 2000 | 419 | 28.77 | 1:00.01 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:00.06 | |||||||||
21 | Krestian Gelmark-Sørensen | 2001 | 412 | 30.09 | 1:00.35 | |||||
Brædstrup Svømmeklub | 1:01.40 | |||||||||
22 | Emil Viltoft Andersen | 2000 | 409 | 29.08 | 1:00.50 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:02.68 | |||||||||
23 | Scott Stegenborg | 2000 | 407 | 28.74 | 1:00.62 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 59.61 | |||||||||
24 | Niklas T. Kristiansen | 2000 | 407 | 28.99 | 1:00.63 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:02.15 | |||||||||
25 | Simon Andersen | 2000 | 404 | 29.16 | 1:00.76 | |||||
Aabybro Idrætsforening | 59.25 | |||||||||
26 | Hugin Juliansson | 2000 | 402 | 29.23 | 1:00.88 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:02.03 | |||||||||
27 | Per Jensen | 1995 | 401 | 29.31 | 1:00.94 | |||||
Odder Svømmeklub | 59.78 | |||||||||
28 | Anton Kirkegaard Olesen | 2000 | 394 | 29.46 | 1:01.27 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:04.85 | |||||||||
29 | Andreas Rask Sørensen | 1999 | 390 | 29.31 | 1:01.50 | |||||
Aars Svømmeklub | 1:01.84 | |||||||||
30 | Kristoffer Heerulff | 2001 | 387 | 29.35 | 1:01.66 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:03.70 | |||||||||
31 | Casper Krohn | 2001 | 375 | 29.85 | 1:02.29 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:03.05 | |||||||||
32 | Kristian Berthelsen | 1999 | 372 | 29.68 | 1:02.46 | |||||
Aabybro Idrætsforening | 57.34 | |||||||||
33 | Carl M Gadegaard | 2001 | 371 | 29.79 | 1:02.53 | |||||
Nyborg Svømmeklub | 1:02.28 | |||||||||
34 | Mark Simonsen | 1997 | 369 | 29.80 | 1:02.61 | |||||
Odder Svømmeklub | 59.52 | |||||||||
35 | Johannes Gasse | 2001 | 365 | 29.33 | 1:02.83 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:02.07 | |||||||||
36 | Christian Hovmark | 2001 | 351 | 29.55 | 1:03.65 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:06.90 | |||||||||
37 | David Johansen | 2001 | 344 | 30.75 | 1:04.11 | |||||
Svømmeklubben Søhesten | 1:03.79 | |||||||||
38 | Alexander Korsager Elkjær | 2001 | 340 | 31.48 | 1:04.35 | |||||
Aarhus Swim | 1:06.46 | |||||||||
39 | Christoffer Juul Jensen | 2001 | 340 | 31.11 | 1:04.38 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 1:03.53 | |||||||||
40 | Mathias Madsen | 1999 | 330 | 31.33 | 1:05.01 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:08.71 | |||||||||
41 | Victor Borgen Elvensø | 2001 | 300 | 32.51 | 1:07.09 | |||||
Aabybro Idrætsforening | 1:05.30 | |||||||||
42 | Amin Nedergaard | 2001 | 294 | 31.74 | 1:07.55 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 1:09.26 | |||||||||
43 | Anders Mikkelsen | 2001 | 290 | 32.91 | 1:07.88 | |||||
Aabybro Idrætsforening | 1:13.90 | |||||||||
44 | Rasmus Grøn | 1999 | 181 | 37.54 | 1:19.39 | |||||
Aabybro Idrætsforening | 1:18.87 | |||||||||
- | Magnus Yde | 1996 | DNS | |||||||
Svømmeklubben S 68 | 52.27 | |||||||||
- | Nikolaj J. Jørgensen | 1998 | DNS | |||||||
Aalborg Svømmeklub | 54.75 | |||||||||
- | Magnus V. Ancker | 2001 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:04.65 | |||||||||
Løb 28, 100m Frisvømning Herrer, Indledende Årg. 2002-2003 |
Sponsor: Bayern Auto Group |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Magnus Dyg Holme | 2002 | 526 | 26.72 | 55.66 | |||||
Ikast Svømmeklub | 56.38 | |||||||||
2 | Artúr Jegesi | 2002 | 480 | 27.94 | 57.39 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 59.67 | |||||||||
3 | Mads Kloster | 2002 | 472 | 27.55 | 57.68 | |||||
Thisted Svømmeklub | 57.86 | |||||||||
4 | Jeroen Grimmelikhuijzen | 2002 | 469 | 28.29 | 57.83 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 59.32 | |||||||||
5 | Wilfred Hove Lasthein | 2002 | 429 | 28.43 | 59.57 | |||||
Aarhus Swim | 1:01.26 | |||||||||
6 | Mathias Knudsen | 2003 | 426 | 28.57 | 59.70 | |||||
Svømmeklubben Nord | 1:00.19 | |||||||||
7 | Emil Steenberg | 2002 | 422 | 28.90 | 59.89 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:01.39 | |||||||||
8 | Malthe Elkjær | 2003 | 419 | 29.23 | 1:00.05 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:03.10 | |||||||||
9 | Nikolaj Petlin Kock | 2002 | 412 | 28.67 | 1:00.37 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:02.13 | |||||||||
10 | Rasmus Pilegaard Køfer | 2003 | 406 | 29.17 | 1:00.65 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:02.05 | |||||||||
11 | Thor Brunsgaard | 2003 | 402 | 29.34 | 1:00.89 | |||||
Swim Team Neptun | 1:00.89 | |||||||||
12 | Mathias Lund Hansen | 2002 | 398 | 29.52 | 1:01.05 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:03.57 | |||||||||
13 | Rasmus Kvorning Mikkelsen | 2002 | 395 | 29.54 | 1:01.23 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:04.16 | |||||||||
14 | Andreas Kronborg | 2002 | 391 | 29.10 | 1:01.41 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:04.15 | |||||||||
15 | Alexander L. Bjørn | 2003 | 390 | 30.00 | 1:01.48 | |||||
Ikast Svømmeklub | 1:02.26 | |||||||||
16 | Ruben Nørgaard | 2002 | 386 | 30.13 | 1:01.69 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:02.38 | |||||||||
17 | Kristian B. Rasmussen | 2003 | 380 | 30.09 | 1:02.04 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 1:02.50 | |||||||||
18 | Marcus Hiort | 2003 | 379 | 29.91 | 1:02.09 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:02.84 | |||||||||
19 | Alex Søndergaard | 2003 | 376 | 29.68 | 1:02.26 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:04.66 | |||||||||
20 | Joachim Hedegaard Nielsen | 2002 | 368 | 30.61 | 1:02.70 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:05.51 | |||||||||
21 | Victor Abel Brandi | 2003 | 367 | 29.61 | 1:02.73 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:04.61 | |||||||||
22 | Daniel Damsbo | 2003 | 366 | 30.50 | 1:02.78 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:05.75 | |||||||||
23 | Anton Leth | 2002 | 366 | 29.75 | 1:02.80 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | ||||||||||
24 | Mikkel Riis | 2002 | 365 | 30.38 | 1:02.85 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:05.14 | |||||||||
25 | Mark Brandt | 2002 | 362 | 30.37 | 1:03.04 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:03.39 | |||||||||
26 | Christoffer B. Lauridsen | 2002 | 361 | 30.44 | 1:03.07 | |||||
Aars Svømmeklub | 1:03.04 | |||||||||
27 | Oliver L Nelander | 2002 | 352 | 30.09 | 1:03.59 | |||||
Ikast Svømmeklub | 1:03.49 | |||||||||
28 | Vilhelm Damm Thorsell | 2002 | 349 | 29.71 | 1:03.82 | |||||
Aarhus Swim | 1:04.67 | |||||||||
29 | Christoffer Hove | 2002 | 347 | 31.04 | 1:03.95 | |||||
Hørsholm Svømmeforening | 1:01.21 | |||||||||
30 | Sofus Bolwig Balladone | 2002 | 345 | 29.86 | 1:04.02 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:04.73 | |||||||||
31 | Daniel Østerballe | 2003 | 342 | 31.29 | 1:04.23 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:05.64 | |||||||||
32 | Jacob Christensen | 2002 | 340 | 30.70 | 1:04.38 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:03.63 | |||||||||
33 | Kasper Johnsen | 2003 | 330 | 31.41 | 1:05.01 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:09.55 | |||||||||
34 | Niklas Højbjerg | 2003 | 317 | 31.31 | 1:05.87 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 1:13.55 | |||||||||
35 | Sander Kudahl Zaccarin | 2003 | 313 | 31.67 | 1:06.13 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:06.09 | |||||||||
36 | Markus Toft | 2003 | 312 | 31.52 | 1:06.24 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:07.85 | |||||||||
37 | Nikolai Sander | 2003 | 310 | 30.59 | 1:06.37 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | 1:03.64 | |||||||||
38 | Andreas Pedersen | 2003 | 303 | 31.40 | 1:06.88 | |||||
Nyborg Svømmeklub | 1:10.97 | |||||||||
39 | Anders Elsborg | 2003 | 300 | 32.27 | 1:07.10 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:10.20 | |||||||||
40 | Matias Kjær | 2002 | 299 | 31.63 | 1:07.14 | |||||
Aars Svømmeklub | 1:10.31 | |||||||||
41 | Nicholas Bundgaard | 2002 | 299 | 32.15 | 1:07.16 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:07.35 | |||||||||
42 | Jens Riisgaard-Jensen | 2003 | 299 | 31.84 | 1:07.19 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:06.63 | |||||||||
43 | Magnus Østergaard Barslev | 2003 | 297 | 32.22 | 1:07.32 | |||||
Aabybro Idrætsforening | 1:09.99 | |||||||||
44 | Mathias M. Nielsen | 2002 | 296 | 32.18 | 1:07.39 | |||||
Ikast Svømmeklub | 1:11.80 | |||||||||
45 | Christopher Z. Christense | 2003 | 281 | 32.23 | 1:08.59 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:04.97 | |||||||||
46 | Zilas Aarestrup | 2003 | 279 | 32.70 | 1:08.70 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:11.12 | |||||||||
47 | Marcus Elkjær Samson | 2003 | 275 | 33.19 | 1:09.03 | |||||
Hørsholm Svømmeforening | 1:12.22 | |||||||||
48 | Magnus T. M. Jensen | 2002 | 274 | 32.50 | 1:09.16 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:10.33 | |||||||||
49 | Rasmus Rank Nørgaard | 2003 | 272 | 33.82 | 1:09.28 | |||||
Aabybro Idrætsforening | 1:12.61 | |||||||||
50 | Mikkel Nissen | 2002 | 272 | 32.83 | 1:09.29 | |||||
Nyborg Svømmeklub | 1:08.42 | |||||||||
51 | Bjarke Bernberg | 2002 | 260 | 34.15 | 1:10.36 | |||||
Swim Team Neptun | 1:13.82 | |||||||||
52 | Oliver Pedersen | 2003 | 256 | 34.85 | 1:10.75 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:13.77 | |||||||||
53 | August Ancker | 2003 | 255 | 33.57 | 1:10.84 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:12.24 | |||||||||
54 | Jacob Emil Jeppesen | 2003 | 241 | 35.05 | 1:12.17 | |||||
Aarhus Swim | 1:16.78 | |||||||||
55 | Viktor Nørrevang | 2003 | 238 | 35.72 | 1:12.43 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:13.47 | |||||||||
56 | Emil Breinholt | 2003 | 229 | 35.33 | 1:13.45 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:14.40 | |||||||||
57 | Mikkel Langkjær | 2002 | 225 | 36.47 | 1:13.87 | |||||
Brædstrup Svømmeklub | 1:17.80 | |||||||||
58 | Andreas Strøm Hansen | 2002 | 222 | 35.90 | 1:14.15 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | 1:18.20 | |||||||||
59 | Anders Olesen | 2003 | 220 | 35.15 | 1:14.34 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | ||||||||||
60 | Markus Vang Kleist | 2003 | 216 | 35.63 | 1:14.82 | |||||
Svømmeklubben Nord | 1:21.93 | |||||||||
61 | Oscar Frejwald Christians | 2003 | 207 | 35.61 | 1:15.88 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:17.47 | |||||||||
62 | Jonas Reimer Christensen | 2003 | 207 | 36.57 | 1:15.95 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:16.83 | |||||||||
63 | Markus Wirring | 2003 | 198 | 35.58 | 1:17.08 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:21.54 | |||||||||
64 | Mikkel H. Andreasen | 2003 | 194 | 35.77 | 1:17.53 | |||||
Aars Svømmeklub | 1:26.23 | |||||||||
65 | Simon Sandal | 2003 | 194 | 36.46 | 1:17.54 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:18.97 | |||||||||
66 | Mathias Kjær | 2003 | 185 | 38.79 | 1:18.75 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:25.05 | |||||||||
67 | Gustav Hjerrild-Jensen | 2003 | 183 | 36.97 | 1:19.05 | |||||
Svømmeklubben Nord | 1:24.63 | |||||||||
68 | William Scherling de Stri | 2003 | 179 | 39.16 | 1:19.62 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:20.98 | |||||||||
69 | Jonas Abildgaard | 2003 | 169 | 39.35 | 1:21.18 | |||||
Aabybro Idrætsforening | 1:23.79 | |||||||||
70 | Anders Kammer Riis | 2003 | 162 | 39.41 | 1:22.42 | |||||
Odder Svømmeklub | ||||||||||
- | Anton Gold | 2002 | DNS | |||||||
Brædstrup Svømmeklub | 1:21.83 | |||||||||
- | Sander van der Pool | 2002 | DNS | |||||||
Aalborg Svømmeklub | 1:14.63 | |||||||||
- | Tobias Vestby Jensen | 2003 | DNS | |||||||
Aars Svømmeklub | 1:17.07 | |||||||||
- | Filip Bruhn | 2003 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Hørsholm Svømmeforening | 1:03.98 | |||||||||
- | Mikkel Juul Pedersen | 2002 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Svømmeklubben Nord | 1:01.85 | |||||||||
Løb 28, 100m Frisvømning Herrer, Indledende Årg. 2004-2017 |
Sponsor: Bayern Auto Group |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Mads Peter Hansen | 2004 | 401 | 29.52 | 1:00.92 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:01.93 | |||||||||
2 | Jonas Lykke Sandison | 2004 | 325 | 30.93 | 1:05.34 | |||||
Nyborg Svømmeklub | 1:08.36 | |||||||||
3 | Mads Emil R. Hermansen | 2005 | 314 | 32.12 | 1:06.07 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:07.93 | |||||||||
3 | Sebastian Jørgensen | 2005 | 314 | 32.12 | 1:06.07 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:08.32 | |||||||||
5 | Sebastian Hviid Larsen | 2004 | 312 | 31.42 | 1:06.22 | Deltager ikke i finalen | ||||
Hørsholm Svømmeforening | 1:06.66 | |||||||||
6 | Ciano Kristensen | 2004 | 300 | 31.74 | 1:07.13 | |||||
Aarhus Swim | 1:13.35 | |||||||||
7 | Søren Have | 2004 | 290 | 32.63 | 1:07.85 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:08.95 | |||||||||
8 | Peter Kvorning Mikkelsen | 2004 | 285 | 32.64 | 1:08.27 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:10.94 | |||||||||
9 | Mads Iversen | 2004 | 281 | 32.75 | 1:08.57 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:10.11 | |||||||||
10 | Sebastian Jacobsen | 2004 | 278 | 32.67 | 1:08.79 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:08.72 | |||||||||
11 | Niels Krogh-Olsen | 2004 | 272 | 33.23 | 1:09.29 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:11.82 | |||||||||
12 | Asgar Knakkergaard | 2004 | 248 | 34.27 | 1:11.49 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:13.50 | |||||||||
13 | Lucas Rosenborg | 2004 | 248 | 34.32 | 1:11.51 | |||||
Aarhus Swim | 1:14.04 | |||||||||
14 | Sebastian B Lehmann | 2004 | 246 | 34.78 | 1:11.69 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:13.30 | |||||||||
15 | Andreas Ivang Ladefoged | 2004 | 246 | 33.49 | 1:11.72 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:11.15 | |||||||||
16 | Casper Johannesen | 2004 | 242 | 34.37 | 1:12.05 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:13.68 | |||||||||
17 | Kristian Kjær | 2005 | 235 | 34.37 | 1:12.73 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:14.54 | |||||||||
18 | Jeppe Moeslund Lausen | 2006 | 230 | 36.18 | 1:13.25 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:21.02 | |||||||||
19 | Inas Ilic | 2005 | 230 | 36.40 | 1:13.34 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:14.77 | |||||||||
20 | Per Odrich | 2006 | 228 | 35.88 | 1:13.50 | |||||
Swim Team Neptun | 1:15.44 | |||||||||
21 | Silas Fessel | 2004 | 217 | 36.09 | 1:14.73 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:16.48 | |||||||||
22 | Gustav Hoxer | 2005 | 217 | 35.28 | 1:14.74 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:14.47 | |||||||||
23 | Oliver Zeeberg Iversen | 2004 | 217 | 36.42 | 1:14.75 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:16.03 | |||||||||
24 | Anton Christiansen | 2004 | 215 | 35.49 | 1:14.97 | |||||
Ikast Svømmeklub | 1:17.75 | |||||||||
25 | Morten H. Kobbelgaard | 2005 | 210 | 37.49 | 1:15.55 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
26 | Jakob Møller Nielsen | 2004 | 207 | 36.30 | 1:15.92 | |||||
Ikast Svømmeklub | 1:18.64 | |||||||||
27 | William Leth | 2004 | 205 | 36.66 | 1:16.16 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:16.64 | |||||||||
28 | Frederik Kjølby | 2004 | 200 | 38.16 | 1:16.76 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:20.76 | |||||||||
29 | Kasper Jensen | 2005 | 195 | 37.38 | 1:17.41 | |||||
Ikast Svømmeklub | 1:21.51 | |||||||||
30 | Frederik D. Liboriussen | 2004 | 193 | 36.55 | 1:17.73 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:18.53 | |||||||||
31 | Marcus Albæk | 2004 | 192 | 38.14 | 1:17.81 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:23.49 | |||||||||
32 | Malte P Iversen | 2004 | 191 | 36.89 | 1:17.95 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
33 | Mikkel Pedersen | 2004 | 185 | 37.56 | 1:18.76 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:17.33 | |||||||||
34 | Mathias Bartholin Bruhn | 2004 | 181 | 36.11 | 1:19.32 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:23.26 | |||||||||
35 | Mikkel K. Kristensen | 2005 | 176 | 39.32 | 1:20.14 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
36 | Danilo Møller | 2004 | 176 | 1:20.17 | ||||||
Svømmeklubben Nord | 1:25.33 | |||||||||
37 | Mathias Frahm Feldtmose | 2004 | 176 | 37.62 | 1:20.19 | |||||
Svømmeklubben Nord | 1:35.68 | |||||||||
38 | Rasmus Sørensen | 2005 | 175 | 37.39 | 1:20.20 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:27.78 | |||||||||
39 | William Elliot Lumholtz | 2006 | 159 | 40.27 | 1:22.90 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:32.49 | |||||||||
40 | Linus Folke Jensen | 2004 | 158 | 40.26 | 1:23.06 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:28.34 | |||||||||
41 | Philip Vesterby | 2005 | 156 | 39.36 | 1:23.41 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:21.01 | |||||||||
42 | Juka Nedergaard | 2004 | 155 | 40.27 | 1:23.56 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 1:26.72 | |||||||||
43 | Simon Kruse Holm | 2004 | 154 | 40.45 | 1:23.67 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:33.47 | |||||||||
44 | Vilhelm Thieden Maarbjerg | 2004 | 149 | 41.14 | 1:24.73 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:28.87 | |||||||||
45 | Thor Bruun Bisgaard | 2005 | 144 | 40.40 | 1:25.62 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | ||||||||||
46 | Anton Hvistendahl Fabel | 2004 | 139 | 40.83 | 1:26.70 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:21.50 | |||||||||
47 | Simon Lunde Aggerholm | 2006 | 135 | 41.07 | 1:27.54 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
48 | Lau de Zee | 2006 | 134 | 42.65 | 1:27.61 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
49 | Anders Chræmmer Mortensen | 2005 | 121 | 42.22 | 1:30.71 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:26.69 | |||||||||
50 | Jakob Thomsen | 2006 | 102 | 44.10 | 1:35.98 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | 1:43.75 | |||||||||
51 | Ryan Nørgaard | 2006 | 99 | 45.30 | 1:36.84 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:40.36 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:05 |