Results for Gentofte Open 2016 - Langbane
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | Gentofte Open Forr 2016 | Udskriftsdato | 16 april 2016 | |||
Stvne by | Gentofte | Udskriftstidspunkt | 10:25 | |||
Arrangr | Gentofte Svmmeklub | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stvne dato | 15 april 2016 |
Lb 10, 400m Medley Herrer, Finaler rg. 1998-2000 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 100m | 200m | 300m | Opnet | Status | ||
1 | Philip Krogh Brnnicke | 2000 | Kge Svmmeklub | 1:03.57 | 2:21.26 | 3:47.25 | 4:51.93 | |||
2 | Mikkel Fogelberg Handberg | 1998 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 1:04.11 | 2:19.46 | 3:46.42 | 4:56.11 | |||
3 | Jacob Holm | 2000 | Kge Svmmeklub | 1:11.42 | 2:34.08 | 3:59.61 | 5:14.16 | |||
4 | Lucas Alexander Meng | 2000 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 1:11.76 | 2:32.00 | 4:09.39 | 5:17.98 | |||
5 | Johan Theis Mller | 2000 | Roskilde Svmning | 1:08.27 | 2:28.59 | 4:07.93 | 5:21.43 | |||
6 | Anders Engtorp Olesen | 1999 | Roskilde Svmning | 1:08.65 | 2:31.02 | 4:04.89 | 5:23.66 | |||
7 | Thor B. Hansen | 2000 | Kge Svmmeklub | 1:14.36 | 2:36.78 | 4:12.15 | 5:28.19 | |||
Lb 10, 400m Medley Herrer, Finaler rg. 2001-2004 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 100m | 200m | 300m | Opnet | Status | ||
1 | Carl-Emil Lnborg | 2002 | Gentofte Svmme Klub | 1:07.66 | 2:25.88 | 3:54.78 | 5:08.97 | |||
2 | Leo Badaker | 2002 | Gentofte Svmme Klub | 1:06.26 | 2:23.11 | 4:00.97 | 5:12.53 | |||
3 | Mert Kaya | 2001 | Kge Svmmeklub | 1:08.63 | 2:32.05 | 4:03.11 | 5:12.58 | |||
4 | Mads Bjrn Andersen | 2001 | Gentofte Svmme Klub | 1:18.58 | 2:42.69 | 4:21.83 | 5:40.04 | |||
5 | Mikkel Gummer | 2002 | Greve Svmmeklub | 1:15.58 | 2:48.85 | 4:24.92 | 5:41.91 | |||
6 | William W. Kofoed | 2001 | Roskilde Svmning | 1:14.97 | 2:42.74 | 4:27.57 | 5:43.37 | |||
7 | Mathias Riff Alexandersen | 2001 | Sigma Swim Birkerd | 1:27.82 | 2:54.45 | 4:34.76 | 5:54.58 | |||
8 | Oliver Breuner | 2002 | Roskilde Svmning | 1:26.15 | 3:00.96 | 4:48.42 | 6:11.56 | |||
9 | Oliver Kjrsgaard Mlbak | 2004 | Greve Svmmeklub | 1:25.75 | 3:07.01 | 4:52.21 | 6:14.76 | |||
10 | Affou Adlouni | 2002 | Roskilde Svmning | 1:21.64 | 3:02.64 | 4:56.74 | 6:15.05 | |||
11 | Daniel Mir | 2003 | Slagelse Svmmeklub | 1:41.93 | 3:33.84 | 5:38.91 | 7:21.48 | |||
- | Daniel Hartkopf | 2001 | Kge Svmmeklub | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 16 april 2016 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 10:25 |