Tulokset KVARKEN GAMES 2016
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | KVARKEN GAMES | Tulostuspäivämäärä | 24 huhtikuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vaasa | Tulostusaika | 13:24 | |||
Järjestäjä | Vaasan Uimaseura- Vasa Simsällskap | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 23 huhtikuu 2016 |
Laji 31, 100m SU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Viivi Säntti | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 41.32 | 1:27.05 | |||||
2 | Vilma Rintala | 2005 | Kokkolan Uimaseura | 43.09 | 1:28.43 | |||||
3 | Essi Vilhelmiina Virta | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 42.58 | 1:29.53 | |||||
4 | Noora Suonsivu | 2005 | Porin Uimaseura | 43.38 | 1:30.21 | |||||
5 | Inger Isaksen | 2005 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 43.24 | 1:30.49 | |||||
6 | Miina Torvikoski | 2006 | Kemin Uimaseura | 43.83 | 1:30.84 | |||||
7 | Alexia Tahkola | 2005 | Oulun Lohet | 43.83 | 1:31.38 | |||||
8 | Enni Kinnunen | 2005 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 44.50 | 1:31.54 | |||||
9 | Rebekka Aaltola | 2005 | Uinti Tampere | 45.38 | 1:32.58 | |||||
10 | Elina Turunen | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 44.02 | 1:33.35 | |||||
11 | Teea Jestoi | 2005 | Kokkolan Uimaseura | 44.42 | 1:33.44 | |||||
12 | Sonila Selimi | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 45.77 | 1:33.72 | |||||
13 | Nea Sainio | 2005 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 45.88 | 1:34.64 | |||||
14 | Tuulia Harju | 2005 | Kokkolan Uimaseura | 46.31 | 1:35.90 | |||||
15 | Lidia Evans | 2005 | Swimming Club Vuokatti | 47.18 | 1:36.11 | |||||
16 | Laura Rajavaara | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 46.78 | 1:36.47 | |||||
17 | Laura Sofia Oksakari | 2005 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 48.59 | 1:39.37 | |||||
18 | Tara Ojanperä | 2005 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 48.98 | 1:40.00 | |||||
19 | Aamu Kannosto | 2005 | Seinäjoen Uimarit-58 | 49.58 | 1:40.94 | |||||
20 | Veera Hautamäki | 2005 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 51.51 | 1:44.75 | |||||
21 | Elviira Kotkaniemi | 2005 | Seinäjoen Uimarit-58 | 58.69 | 1:54.81 | |||||
22 | Aino Kankaanpää | 2005 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:05.63 | 2:13.67 | |||||
23 | Inkeri Niemi | 2005 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:04.64 | 2:24.01 | |||||
24 | Siiri Ehrnrooth | 2005 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:12.84 | 2:26.16 | |||||
Laji 31, 100m SU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kiira Kangasniemi | 2003 | Lapuan Virkiä | 34.73 | 1:12.93 | |||||
2 | Senni Mattila | 2003 | Porin Uimaseura | 35.63 | 1:13.92 | |||||
3 | Venla Koskinen | 2003 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 37.72 | 1:17.40 | |||||
4 | Siiri Konkka | 2004 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 38.28 | 1:18.49 | |||||
5 | Petra Kivi | 2003 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 37.69 | 1:18.89 | |||||
6 | Wilma Lakanen | 2003 | Kokkolan Uimaseura | 38.88 | 1:19.91 | |||||
7 | Pinja Taskila | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 39.27 | 1:20.19 | |||||
8 | Nita Poutiainen | 2003 | Oulun Lohet | 39.18 | 1:20.46 | |||||
9 | Ella Hulkki | 2004 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 39.36 | 1:20.97 | |||||
10 | Iris Hanski | 2003 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 39.38 | 1:21.18 | |||||
11 | Tara Korkiakoski | 2003 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 40.37 | 1:22.72 | |||||
12 | Malla Juutinen | 2003 | Oulun Lohet | 40.69 | 1:22.77 | |||||
13 | Aada Heiskanen | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 40.26 | 1:23.15 | |||||
14 | Aada Hakala | 2004 | Uinti Tampere | 40.62 | 1:23.24 | |||||
15 | Inka Elamaa | 2004 | Oulun Lohet | 41.46 | 1:24.74 | |||||
16 | Aino Rantala | 2004 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 41.65 | 1:25.25 | |||||
17 | Ella Ekman | 2003 | Uinti Tampere | 39.61 | 1:25.78 | |||||
18 | Laura Markuksela | 2004 | Oulun Lohet | 41.74 | 1:25.85 | |||||
19 | Viivi Nurmela | 2004 | Seinäjoen Uimarit-58 | 41.02 | 1:26.90 | |||||
20 | Oona Sirkiä | 2004 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 42.66 | 1:27.14 | |||||
21 | Ella Nihtilä | 2004 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 42.86 | 1:27.60 | |||||
22 | Sanna Pajula | 2003 | Kankaanpään Uimarit | 42.02 | 1:28.73 | |||||
23 | Siiri Keisu | 2003 | Oulun Lohet | 42.42 | 1:28.80 | |||||
24 | Olga Emilia Mattila | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 43.55 | 1:29.13 | |||||
25 | Viivi Kylkisalo | 2004 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 44.37 | 1:29.82 | |||||
26 | Viivi Tonteri | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 43.78 | 1:30.98 | |||||
27 | Kiona Inkilä | 2004 | Uinti Tampere | 44.74 | 1:31.29 | |||||
28 | Tessa Kirjonen | 2003 | Uinti Tampere | 45.39 | 1:31.34 | |||||
29 | Siiri Mätäsjärvi | 2004 | Uinti Tampere | 45.32 | 1:32.23 | |||||
30 | Anniina Haarala | 2004 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 46.02 | 1:32.40 | |||||
31 | My Laverman | 2004 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 45.42 | 1:33.37 | |||||
32 | Noora Pätiälä | 2004 | Uinti Tampere | 46.01 | 1:33.44 | |||||
33 | Pinja Kallio | 2004 | Kankaanpään Uimarit | 45.14 | 1:34.86 | |||||
34 | Viivi Lehtonen | 2004 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 45.78 | 1:36.21 | |||||
35 | Emmi Palo | 2003 | Kemin Uimaseura | 46.97 | 1:37.00 | |||||
36 | Liisa Siikala | 2003 | Uinti Tampere | 47.52 | 1:37.34 | |||||
37 | Hanna-Maria Korpilähde | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 47.61 | 1:37.52 | |||||
38 | Minna Virtanen | 2004 | Seinäjoen Uimarit-58 | 47.69 | 1:38.58 | |||||
39 | Iida Heiko | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 49.19 | 1:41.32 | |||||
40 | Noora Kekola | 2004 | Seinäjoen Uimarit-58 | 48.93 | 1:42.90 | |||||
41 | Anna Villför | 2004 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 58.56 | 2:03.58 | |||||
Laji 31, 100m SU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Iida-Maria Laine | 2001 | Oulun Lohet | 34.58 | 1:10.81 | |||||
2 | Petra Heikkinen | 2002 | Oulun Uinti 1906 | 36.19 | 1:15.10 | |||||
3 | Emmi Kaunisto | 2002 | Porin Uimaseura | 35.36 | 1:15.25 | |||||
4 | Seela Peuralahti | 2001 | Oulun Uinti 1906 | 36.83 | 1:17.19 | |||||
5 | Sole Piirainen | 2002 | Swimming Club Vuokatti | 37.98 | 1:18.14 | |||||
6 | Senni Salonen | 2001 | Seinäjoen Uimarit-58 | 37.52 | 1:18.17 | |||||
7 | Minna Ingi | 2002 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 38.47 | 1:18.24 | |||||
8 | Riika Huttula | 2001 | Oulun Lohet | 38.18 | 1:19.16 | |||||
9 | Ina Pollari | 2002 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 37.85 | 1:19.49 | |||||
10 | Elena Mantila | 2001 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 38.77 | 1:19.62 | |||||
11 | Anna Rantanen | 2001 | Uinti Tampere | 38.39 | 1:20.00 | |||||
12 | Hilla Nieminen | 2001 | Uinti Tampere | 37.94 | 1:20.18 | |||||
13 | Ronja Vallenius | 2001 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 39.52 | 1:21.22 | |||||
14 | Sofia Kotkaniemi | 2002 | Seinäjoen Uimarit-58 | 39.55 | 1:22.49 | |||||
15 | Veera Lahtinen | 2002 | Kokkolan Uimaseura | 40.15 | 1:22.57 | |||||
16 | Soile Auvinen | 2002 | Uinti Tampere | 40.56 | 1:22.93 | |||||
17 | Kaisa Siukonen | 2001 | Uinti Tampere | 39.62 | 1:23.03 | |||||
18 | Maiju Rajaniemi | 2002 | Kokkolan Uimaseura | 40.71 | 1:23.80 | |||||
19 | Nea Tahkoniemi | 2002 | Rauman Uimaseura | 40.76 | 1:24.00 | |||||
20 | Stina Roth | 2001 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 41.26 | 1:24.52 | |||||
21 | Viivi Jokiniemi | 2001 | Uinti Tampere | 42.63 | 1:27.15 | |||||
22 | Paula Kivi | 2002 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 42.29 | 1:27.36 | |||||
23 | Joanna Lehto | 2002 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 43.49 | 1:27.63 | |||||
24 | Maiju Harju | 2002 | Uinti Tampere | 43.57 | 1:29.32 | |||||
25 | Viivi Koivisto | 2002 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 43.51 | 1:30.25 | |||||
26 | Hanna Rantanen | 2002 | Kemin Uimaseura | 45.78 | 1:34.98 | |||||
27 | Sofia Runnakko | 2002 | Alavuden Urheilijat | 48.18 | 1:37.53 | |||||
28 | Kamilla Karppinen | 2001 | Uinti Tampere | 49.30 | 1:38.69 | |||||
29 | Meri Piirainen | 2002 | Swimming Club Vuokatti | 49.40 | 1:42.29 | |||||
30 | Mea Siltanen | 2001 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 52.51 | 1:49.40 | |||||
- | Senja Aho | 2002 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | DNF | ||||||
Laji 31, 100m SU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Reetta Kanervo | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 33.70 | 1:09.79 | |||||
2 | Silja Känsäkoski | 1997 | Oulun Uinti 1906 | 34.86 | 1:11.68 | |||||
3 | Carita Heikkala | 1998 | Oulun Lohet | 34.94 | 1:13.39 | |||||
4 | Emilia Kinnunen | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 36.92 | 1:14.63 | |||||
5 | Reetta-Maija Perätalo | 2000 | Oulun Lohet | 36.53 | 1:14.98 | |||||
6 | Inna Pajuluoma | 1999 | Oulun Lohet | 36.69 | 1:15.92 | |||||
7 | Noora Siltari | 2000 | Kemin Uimaseura | 36.29 | 1:16.41 | |||||
8 | Denize Korkiakoski | 1999 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 36.44 | 1:16.69 | |||||
9 | Milja Lahtinen | 1999 | Kokkolan Uimaseura | 37.83 | 1:17.40 | |||||
10 | Emma Nikula | 1998 | Vieskan Uimarit | 38.08 | 1:19.04 | |||||
11 | Tiia Pudas | 1999 | Vieskan Uimarit | 38.41 | 1:19.30 | |||||
12 | Pauliina Haarala | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 41.47 | 1:25.99 | |||||
13 | Silja Kanto | 2000 | Kemin Uimaseura | 45.03 | 1:34.30 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.04 | Tulostuspäivämäärä | 24 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | Tulostusaika | 13:24 |