Tulokset KVARKEN GAMES 2016
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
KVARKEN GAMES |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 huhtikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vaasa |
|
Tulostusaika |
10:00 |
|
|
Järjestäjä |
Vaasan Uimaseura- Vasa Simsällskap |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 400m VU T12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Siiri Arjanmaa |
2004 |
Uinti Tampere |
|
1:10.80 |
2:31.73 |
|
|
5:10.55 |
|
2 |
Pinja Taskila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:15.72 |
2:38.11 |
4:00.33 |
|
5:21.05 |
|
3 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:16.72 |
2:41.19 |
4:07.57 |
|
5:29.95 |
|
4 |
Aada Heiskanen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:19.86 |
2:45.81 |
4:12.26 |
|
5:31.06 |
|
5 |
Viivi Säntti |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:18.49 |
2:45.20 |
4:12.41 |
|
5:36.86 |
|
6 |
Adeliina Kaarlenkaski |
2004 |
Uinti Tampere |
|
1:15.53 |
2:41.60 |
4:09.15 |
|
5:37.01 |
|
7 |
Jessica Mäkinen |
2004 |
Uinti Tampere |
|
1:18.31 |
2:46.57 |
4:15.73 |
|
5:43.18 |
|
8 |
Siiri Tiilikka |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:21.64 |
2:50.57 |
4:20.89 |
|
5:45.92 |
|
9 |
Anniina Haarala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:21.39 |
2:50.42 |
4:20.07 |
|
5:46.99 |
|
10 |
Aada Hakala |
2004 |
Uinti Tampere |
|
1:21.99 |
2:50.87 |
4:20.47 |
|
5:47.74 |
|
11 |
Viivi Kylkisalo |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:20.67 |
2:51.11 |
4:21.94 |
|
5:48.85 |
|
12 |
Essi Vilhelmiina Virta |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:21.13 |
2:52.46 |
4:24.65 |
|
5:53.62 |
|
13 |
Viivi Nurmela |
2004 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
1:21.99 |
2:54.19 |
4:27.21 |
|
5:54.51 |
|
14 |
Sofia Nurkkala |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
1:19.85 |
2:50.63 |
4:24.51 |
|
5:56.33 |
|
15 |
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
Uinti Tampere |
|
1:23.85 |
2:54.71 |
4:27.49 |
|
5:58.69 |
|
16 |
Noora Pätiälä |
2004 |
Uinti Tampere |
|
1:24.50 |
2:57.33 |
4:31.23 |
|
6:00.07 |
|
17 |
Ella Hulkki |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:23.22 |
2:56.61 |
4:30.95 |
|
6:00.16 |
|
18 |
Rebekka Aaltola |
2005 |
Uinti Tampere |
|
1:24.05 |
2:56.47 |
4:30.61 |
|
6:00.36 |
|
19 |
Viivi Tonteri |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:23.23 |
2:56.84 |
4:30.75 |
|
6:02.92 |
|
20 |
Elina Turunen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:24.89 |
2:59.42 |
4:33.58 |
|
6:05.26 |
|
21 |
Laura Rajavaara |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:24.93 |
2:58.37 |
4:34.40 |
|
6:08.06 |
|
22 |
Viivi Lehtonen |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:24.97 |
2:59.58 |
4:37.58 |
|
6:11.60 |
|
23 |
Vilma Rintala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
1:27.91 |
3:04.95 |
4:41.48 |
|
6:14.90 |
|
24 |
Noora Suonsivu |
2005 |
Porin Uimaseura |
|
1:24.85 |
3:04.67 |
4:43.07 |
|
6:17.82 |
|
25 |
Tuulia Harju |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
1:27.38 |
3:07.63 |
4:46.62 |
|
6:19.55 |
|
26 |
Minna Virtanen |
2004 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
1:29.39 |
3:06.89 |
4:48.02 |
|
6:24.85 |
|
27 |
Teea Jestoi |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
1:28.97 |
3:12.39 |
4:53.77 |
|
6:29.93 |
|
28 |
Ella Luoma |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:34.64 |
3:17.74 |
5:01.40 |
|
6:40.74 |
|
29 |
Nea Sainio |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:37.19 |
4:16.22 |
6:01.13 |
|
6:47.41 |
|
30 |
Laura Sofia Oksakari |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:30.85 |
3:17.40 |
5:05.02 |
|
6:49.37 |
|
31 |
Veera Hautamäki |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:35.46 |
3:23.03 |
5:11.99 |
|
6:50.22 |
|
32 |
Mikaela Laaksola |
2004 |
Swimming Club Vuokatti |
|
1:37.50 |
3:24.09 |
5:10.75 |
|
6:51.91 |
|
33 |
Gitta Nukala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:36.77 |
3:23.82 |
5:11.51 |
|
6:56.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 400m VU T12, N, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Reetta Kanervo |
1999 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:05.69 |
2:18.79 |
3:31.60 |
|
4:43.45 |
|
2 |
Silja Känsäkoski |
1997 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:08.91 |
2:21.20 |
3:33.53 |
|
4:44.47 |
|
3 |
Jenni Louhimo |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:09.03 |
2:26.43 |
3:43.10 |
|
4:56.10 |
|
4 |
Petra Äkkinen |
2000 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:09.37 |
2:25.50 |
3:43.15 |
|
4:57.70 |
|
5 |
Anni Willman |
2001 |
Oulun Lohet |
|
1:09.86 |
2:25.29 |
3:42.57 |
|
4:57.87 |
|
6 |
Janina Viitanen |
1997 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:10.20 |
2:27.87 |
3:45.87 |
|
5:02.32 |
|
7 |
Annika Lepistö |
2001 |
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
1:10.62 |
2:28.72 |
3:48.11 |
|
5:05.81 |
|
8 |
Tara Korkiakoski |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:14.43 |
2:33.54 |
3:49.69 |
|
5:06.70 |
|
9 |
Noora Kanerva |
2000 |
Simmis Wanda |
|
1:11.87 |
2:31.00 |
3:50.28 |
|
5:08.31 |
|
10 |
Petra Heikkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:12.61 |
2:32.75 |
3:53.01 |
|
5:10.67 |
|
11 |
Kiia Kinnunen |
2003 |
Uinti Tampere |
|
1:12.06 |
2:33.41 |
3:55.97 |
|
5:16.62 |
|
12 |
Helmi Viitasalo |
2002 |
Rauman Uimaseura |
|
1:14.41 |
2:36.42 |
3:58.07 |
|
5:17.83 |
|
13 |
Milla Henriksson |
1999 |
Oulun Lohet |
|
1:13.14 |
2:32.82 |
3:54.86 |
|
5:17.99 |
|
14 |
Lyydia Tuominen |
1998 |
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
1:14.53 |
2:36.86 |
4:00.39 |
|
5:22.73 |
|
15 |
Emma Pajuluoma |
2001 |
Oulun Lohet |
|
1:14.29 |
2:37.41 |
4:02.00 |
|
5:25.09 |
|
16 |
Soile Auvinen |
2002 |
Uinti Tampere |
|
1:15.11 |
2:35.13 |
4:02.59 |
|
5:25.30 |
|
17 |
Inna Pajuluoma |
1999 |
Oulun Lohet |
|
1:14.69 |
2:39.40 |
4:05.21 |
|
5:26.22 |
|
18 |
Senni Keisu |
2001 |
Oulun Lohet |
|
1:14.43 |
2:38.75 |
4:03.62 |
|
5:27.06 |
|
19 |
Viivi Koivisto |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:16.73 |
2:40.09 |
4:05.67 |
|
5:29.59 |
|
20 |
Jenny Grangärd |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:18.62 |
2:44.32 |
4:08.83 |
|
5:30.62 |
|
21 |
Emily Majors |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:13.33 |
2:39.81 |
4:07.78 |
|
5:32.85 |
|
22 |
Silja Kanto |
2000 |
Kemin Uimaseura |
|
1:18.92 |
2:45.81 |
4:12.79 |
|
5:33.10 |
|
23 |
Aada-Maria Järvenpää |
2002 |
Rauman Uimaseura |
|
1:19.57 |
2:46.49 |
4:13.64 |
|
5:33.17 |
|
24 |
Maija Björkholm |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:18.30 |
2:44.84 |
4:12.15 |
|
5:36.82 |
|
25 |
Juliana Niinisalo |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:16.39 |
2:42.21 |
4:10.85 |
|
5:37.97 |
|
26 |
Emma Laatikainen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
1:20.58 |
2:47.50 |
4:15.30 |
|
5:39.07 |
|
27 |
Olivia Salomaa |
2003 |
Uinti Tampere |
|
1:19.55 |
2:47.44 |
4:20.43 |
|
5:46.95 |
|
28 |
Aino Jerohin |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:23.35 |
2:53.70 |
4:23.42 |
|
5:49.13 |
|
29 |
Maiju Harju |
2002 |
Uinti Tampere |
|
1:22.54 |
2:54.85 |
4:25.82 |
|
5:52.89 |
|
30 |
Ilona Halima |
2003 |
Uinti Tampere |
|
1:20.82 |
2:51.67 |
4:23.85 |
|
5:54.10 |
|
31 |
Erika Yli-Yrjänäinen |
2001 |
Kokkolan Uimaseura |
|
1:23.47 |
2:57.38 |
4:33.18 |
|
6:08.08 |
|
32 |
Liisa Siikala |
2003 |
Uinti Tampere |
|
1:29.56 |
3:04.02 |
4:38.58 |
|
6:09.29 |
|
33 |
Emmi Palo |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
1:27.64 |
3:03.32 |
4:39.25 |
|
6:13.87 |
|
34 |
Ella Jämsä |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:28.05 |
3:06.83 |
4:45.95 |
|
6:17.92 |
|
35 |
Sara Ikonen |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:27.28 |
3:05.46 |
4:44.01 |
|
6:20.54 |
|
36 |
Siiri Haanpää |
2001 |
Porin Uimaseura |
|
1:24.96 |
3:03.37 |
4:46.27 |
|
6:26.62 |
|
- |
Katariina Kourula |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.04 |
Tulostuspäivämäärä |
24 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
Tulostusaika |
10:00 |
|