Results for Mastersmestaruuskilpailut
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
La aamu
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Virallinen |
Kilpailu | Mastersien lyhyenradan SM | Tulostuspäivämäärä | 28 maaliskuu 2009 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 14:34 | |||
Järjestäjä | Oulun Lohet |
Laji 2, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
Sij. | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Merja Viuhkola | 1983 | Oulun Uimaseura | 29.16 | ||||||
2 | Anu Ahlroos | 1981 | Keravan Uimarit | 29.64 | ||||||
3 | Pirta Hotulainen | 1974 | Cetus | 29.84 | ||||||
4 | Satu Rahkonen | 1977 | Cetus | 30.38 | ||||||
5 | Satu Hyvärinen | 1967 | Rauman Uimaseura | 30.53 | ||||||
6 | Kaisa Vuorio | 1967 | Helsingfors Simsällskap | 30.61 | ||||||
7 | Svetlana Savino | 1964 | Tampereen Työväen Uimarit | 30.70 | ||||||
8 | Marjukka Pulkkinen | 1982 | Kuhmon Kiva | 30.78 | ||||||
9 | Petra Thodin | 1968 | Jakobstads Simmare-Pietarsaare | 31.09 | ||||||
10 | Anne Aittakallio | 1967 | Tuusulan Uimaseura | 31.21 | ||||||
11 | Anne-Mari Käräjämies | 1964 | Nummelan Kisaajat | 31.23 | ||||||
12 | Maarit Sihvonen | 1961 | Oulun Lohet | 31.48 | ||||||
13 | Anu Ilander | 1968 | Vetehiset | 31.57 | ||||||
14 | Ulla Hurula | 1965 | Kemin Työväen Uimarit | 31.58 | ||||||
15 | Outi Kaarnamo | 1969 | Tuusulan Uimaseura | 31.90 | ||||||
16 | Maikki Torsti | 1963 | Cetus | 32.02 | ||||||
17 | Leena Brooke | 1960 | Helsingfors Simsällskap | 32.40 | ||||||
18 | Veera Alari | 1987 | Oulun Lohet | 32.44 | ||||||
19 | Sanna Reponen | 1976 | Tuusulan Uimaseura | 33.46 | ||||||
20 | Mari Virkki | 1968 | Salon Uimarit | 33.77 | ||||||
21 | Sari Hirvelä | 1983 | Oulun Lohet | 33.82 | ||||||
22 | Hanna Wahlman | 1978 | Poseidon | 33.84 | ||||||
23 | Anna-Maria Toivonen | 1970 | KOO-VEE Tampere | 34.58 | ||||||
24 | Siiri Nieminen | 1983 | Swimming Jyväskylä | 34.95 | ||||||
25 | Nina Träskbäck | 1978 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 34.99 | ||||||
26 | Taina Miekka | 1959 | Porin Uimaseura | 35.01 | ||||||
27 | Arja Miettinen | 1947 | Aurajoen Uinti | 35.17 | ||||||
28 | Paula Syväniemi | 1964 | Oulun Lohet | 36.10 | ||||||
29 | Marjut Hyvönen | 1966 | Tuusulan Uimaseura | 36.19 | ||||||
30 | Noora Savolainen | 1974 | Oulun Lohet | 36.20 | ||||||
31 | Krista Käkelä | 1975 | Tuusulan Uimaseura | 36.35 | ||||||
32 | Kaarina Markkula | 1952 | Cetus | 36.69 | ||||||
33 | Minna Rantanen | 1968 | Tampereen Uimaseura | 36.93 | ||||||
34 | Anne Vuopohja-Bakiris | 1959 | Oulun Lohet | 37.33 | ||||||
35 | Natasa Mojskerc | 1981 | S.C.Pingviinit | 37.36 | ||||||
36 | Pirkko Kiiski | 1954 | Swimming Jyväskylä | 37.88 | ||||||
37 | Eeva Kirjavainen | 1962 | Vetehiset | 37.99 | ||||||
38 | Anne Hoffren | 1962 | Tuusulan Uimaseura | 38.60 | ||||||
39 | Heli Paalosalo | 1938 | Porin Uimaseura | 38.74 | ||||||
40 | Pirjo-Leena Pitkänen | 1945 | Swimming Jyväskylä | 38.92 | ||||||
41 | Leena Kaseva | 1954 | Cetus | 39.04 | ||||||
42 | Tuula Lauttamus | 1969 | Keravan Uimarit | 39.12 | ||||||
43 | Marja-Leena Hirvonen | 1957 | Cetus | 39.35 | ||||||
44 | Merja Lundberg | 1970 | Aurajoen Uinti | 39.36 | ||||||
45 | Kerstin Rehnström | 1957 | Ekenäs Simsällskap | 39.83 | ||||||
46 | Hilkka Salo | 1944 | Mikkelin Uimaseura | 41.19 | ||||||
47 | Päivi Lindström | 1957 | Porin Uimaseura | 41.69 | ||||||
48 | Pirkko Siikarla | 1946 | Porin Uimaseura | 42.00 | ||||||
49 | Liisa Tirkkonen-Grönholm | 1963 | Lappeenrannan Kisa-Toverit | 42.09 | ||||||
50 | Marjatta Koivisto | 1952 | Vetehiset | 43.27 | ||||||
51 | Anna Pyrrö | 1941 | Swimming Jyväskylä | 43.76 | ||||||
52 | Miia Kokkonen | 1978 | Tampereen Työväen Uimarit | 43.77 | ||||||
53 | Anja Selenius | 1938 | Punkaharjun Urheilijat | 46.25 | ||||||
54 | Anne-Kristiina Haanpää | 1959 | S.C.Pingviinit | 50.04 | ||||||
55 | Raija Vainionpää | 1948 | Seinäjoen Uimarit | 54.20 | ||||||
56 | Lea Varvio | 1936 | Tampereen Uimaseura | 54.28 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.17.00 |
Lisenssi: Oulun Seurat |