Results for Vantaan Pärskeet
Below are all results from the competition shown by session.
aamujakso
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Vantaan Pärskeet | Tulostuspäivämäärä | 01 lokakuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 10:20 | |||
Järjestäjä | Vanders | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 lokakuu 2016 |
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aleksandr Logvin | 2006 | 15.72 | |||||||
Vanders | 17.13 | |||||||||
2 | Veeti Salminen | 2006 | 16.26 | |||||||
Someron Esa | ||||||||||
3 | Aleksandr Vysotskiy | 2006 | 16.69 | |||||||
Stadin Delfiinit | ||||||||||
4 | Mikael Böckerman | 2006 | 18.64 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | 18.84 | |||||||||
5 | Teemu Heinzmann | 2007 | 18.87 | |||||||
Simmis Grani | ||||||||||
6 | André Salmi | 2006 | 19.05 | |||||||
Simmis Grani | 20.38 | |||||||||
7 | Otto Harju | 2008 | 20.41 | |||||||
Vanders | ||||||||||
8 | Niko Antman | 2006 | 20.42 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | 22.00 | |||||||||
9 | Timur Smaglii | 2006 | 23.37 | |||||||
Vanders | ||||||||||
10 | Axu Ali Ahmad | 2006 | 25.37 | |||||||
Vanders | ||||||||||
- | Kaspian Parviainen | 2006 | DNS | |||||||
Vanders | 24.65 | |||||||||
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Samu Virtanen | 2004 | 15.82 | |||||||
Swimming Jyväskylä | 16.97 | |||||||||
2 | Henri Kyber | 2004 | 17.21 | |||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Niilo Aleksi Olavi Haverinen | 2005 | 17.62 | |||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Milo Lauronen | 2004 | 17.92 | |||||||
Vanders | 21.59 | |||||||||
5 | Maddox Pilli | 2005 | 18.28 | |||||||
Stadin Delfiinit | ||||||||||
6 | Ishan Malu | 2004 | 18.82 | |||||||
Vanders | 20.44 | |||||||||
7 | Julius Jakko Oskari Seppinen | 2004 | 19.55 | |||||||
Vanders | ||||||||||
8 | Joonatan Lipiäinen | 2005 | 20.77 | |||||||
Vanders | ||||||||||
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Alexey Belfer | 2000 | 11.48 | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
2 | Elias Kukkonen | 2002 | 12.27 | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
2 | Georgy Babenov | 2000 | 12.27 | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
4 | Matias Hjelm | 2002 | 12.47 | |||||||
Vanders | 13.11 | |||||||||
4 | Ruslan Panschin | 2001 | 12.47 | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
6 | Mikko Arponen | 1980 | 12.69 | |||||||
Vanders | ||||||||||
7 | Kasper Envalds | 2001 | 12.88 | |||||||
Vanders | 14.01 | |||||||||
8 | Markus Ridal | 2003 | 13.39 | |||||||
Heinolan Isku | 13.87 | |||||||||
9 | Eemeli Nylund | 2003 | 14.59 | |||||||
Heinolan Isku | 15.16 | |||||||||
10 | Lauri Karhu | 2003 | 15.80 | |||||||
Vanders | 16.92 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 01 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 10:20 |