2021-10-24   01:38:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

2.12. Pe aamu

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2016    Tulostuspivmr  02 joulukuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  11:08   
  Jrjestj  RaisU         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 joulukuu 2016         
 
 
Laji 1, 100m RU T12,13,14,15, Loppukilpailut 12 v 
Sponsori: Forsport 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lotta Plsi  2004    563  35.80        1:15.50   
  Helsingfors Simsllskap  1:16.72                 
                     
Siiri Konkka  2004    525  35.89        1:17.27   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:18.17                 
                     
Sohvi Kallinen  2004    510  38.22        1:18.05   
  Lahden Uimaseura  1:17.53                 
                     
Jenna Pulkkinen  2004    485  36.72        1:19.33   
  Kouvolan Uimarit  1:18.62                 
                     
Tinja Lasonen  2004    482  37.56        1:19.48   
  Porin Uimaseura  1:22.75                 
                     
Siiri Ala-Karvia  2004    479  37.50        1:19.66   
  Uinti Tampere  1:21.63                 
                     
Liinu Louhikoski  2004    475  37.42        1:19.89   
  Vanders  1:20.17                 
                     
Kanerva Kinnunen  2004    468  36.86        1:20.27   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:18.94                 
                     
Helmiina Toivonen  2004    439  39.97        1:22.05   
  Helsingfors Simsllskap  1:19.90                 
                     
10  Greta Beszteri  2004    432  39.50        1:22.44   
  Cetus Espoo  1:23.06                 
                     
11  Aada Taiponen  2004    432  39.36        1:22.48   
  Swimming Team Riksu  1:22.35                 
                     
12  Meeri Yli-yh  2004    431  39.36        1:22.51   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:22.08                 
                     
13  Manja Lindell  2004    424  39.13        1:22.98   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:23.08                 
                     
14  Iida Heikkinen  2004    421  39.27        1:23.16   
  Uinti Imatra  1:21.87                 
                     
15  Emmi Manninen  2004    407  39.70        1:24.14   
  TaTu Tampere  1:23.80                 
                     
16  Adeliina Kaarlenkaski  2004    390  40.32        1:25.35   
  Uinti Tampere  1:23.36                 
                     
 
Laji 1, 100m RU T12,13,14,15, Loppukilpailut 13 v 
Sponsori: Forsport 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Rebekka Luoto  2003    685  33.20        1:10.74   
  Raision Urheilijat  1:12.02                 
                     
Laura Lahtinen  2003    658  34.47        1:11.68   
  Oulun Uinti 1906  1:12.05                 
                     
Martta Ruuska  2003    584  35.45        1:14.60   
  Swimming Jyvskyl  1:17.11                 
                     
Siiri Eini  2003    582  35.26        1:14.68   
  Gladius Kirkkonummi  1:16.02                 
                     
Emma Haglund  2003    570  36.23        1:15.21   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:14.62                 
                     
Minja Lukkari  2003    536  37.29        1:16.73   
  Oulun Uinti 1906  1:16.59                 
                     
Roosa Krkkinen  2003    509  36.91        1:18.07   
  Oulun Lohet  1:18.14                 
                     
Siiri Pellinen  2003    501  36.92        1:18.50   
  Swimming Jyvskyl  1:17.85                 
                     
Julia Sairanen  2003    489  37.60        1:19.13   
  Lahden Uimaseura  1:17.26                 
                     
10  Winona Forslund  2003    485  37.37        1:19.36   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  1:19.36                 
                     
11  Milla Hyttinen  2003    481  38.49        1:19.57   
  Helsingfors Simsllskap  1:19.73                 
                     
12  Vilhelmiina Leppnen  2003    479  38.03        1:19.67   
  Cetus Espoo  1:16.75                 
                     
13  Cindy Palm  2003    466  38.46        1:20.38   
  Cetus Espoo  1:19.71                 
                     
14  Iiris Yli-Jama  2003    445  39.09        1:21.62   
  Salon Uimarit  1:19.13                 
                     
15  Juulia Krjmies  2003    434  39.96        1:22.31   
  Nummelan Kisaajat  1:20.41                 
                     
16  Inka Metiinen  2003    418  40.73        1:23.36   
  Swimming Jyvskyl  1:20.68                 
                     
 
Laji 1, 100m RU T12,13,14,15, Loppukilpailut 14 v 
Sponsori: Forsport 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Liven  2002    606  35.03        1:13.68   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:12.63                 
                     
Enni Lahtinen  2002    567  35.63        1:15.33   
  Uinti Tampere  1:16.31                 
                     
Anna Vira  2002    557  35.31        1:15.77   
  Aurajoen Uinti  1:16.38                 
                     
Ina Pollari  2002    556  35.84        1:15.83   
  Uinti Tampere  1:15.67                 
                     
Pinja Paulomo  2002    555  36.67        1:15.88   
  Cetus Espoo  1:15.20                 
                     
Vera Vartiainen  2002    554  36.92        1:15.92   
  Jrvenpn Uintiklubi  1:18.85                 
                     
Sini Silvennoinen  2002    549  35.94        1:16.13   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:15.64                 
                     
Peppi Siirtola  2002    542  35.31        1:16.46   
  Cetus Espoo  1:16.33                 
                     
Emma von Dickoff  2002    539  35.86        1:16.59   
  Uinti Tampere  1:15.85                 
                     
10  Senni Jouhten  2002    530  36.61        1:17.05   
  Kempeleen Pyrint  1:17.93                 
                     
11  Emma Uuskla  2002    528  36.39        1:17.15   
  Aurajoen Uinti  1:17.96                 
                     
12  Vilma Hottinen  2002    500  37.09        1:18.54   
  Simmis Wanda  1:18.61                 
                     
13  Ada Aartela  2002    471  37.79        1:20.12   
  Hmeenlinnan Uimaseura  1:19.02                 
                     
14  Jonna Vasara  2002    457  38.64        1:20.91   
  Cetus Espoo  1:19.35                 
                     
15  Sofia Nieminen  2002    415  39.52        1:23.55   
  Hmeenlinnan Uimaseura  1:18.84                 
                     
 
Laji 1, 100m RU T12,13,14,15, Loppukilpailut 15 v 
Sponsori: Forsport 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Flyckt  2001    702  34.24        1:10.16   
  Cetus Espoo  1:11.03                 
                     
Charlotta Edelman  2001    682  33.94        1:10.83   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:12.40                 
                     
Anniina Murto  2001    669  33.01        1:11.30   
  Porin Uimaseura  1:11.63                 
                     
Aino Ruottu  2001    602  34.28        1:13.85   
  Riihimen Uimaseura  1:14.97                 
                     
Ada Nystrm  2001    565  35.15        1:15.40   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  1:15.37                 
                     
Janna Appelberg  2001    556  35.83        1:15.80   
  Helsingfors Simsllskap  1:15.98                 
                     
Oona Ahinko  2001    556  35.70        1:15.80   
  Vesihelmen Uimaseura  1:17.42                 
                     
Saija Mikkonen  2001    540  35.67        1:16.57   
  Helsingfors Simsllskap  1:15.49                 
                     
Vilma Iisalo  2001    522  37.10        1:17.41   
  Raision Urheilijat  1:17.31                 
                     
10  Riika Huttula  2001    509  37.48        1:18.09   
  Oulun Lohet  1:16.81                 
                     
11  Iiris Himanto  2001    494  37.17        1:18.84   
  Gladius Kirkkonummi  1:18.91                 
                     
12  Pinja Penttil  2001    482  37.34        1:19.50   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:18.62                 
                     
13  Netta Nyberg  2001    455  39.54        1:21.05   
  Uinti Tampere  1:18.53                 
                     
14  Nelli Ohvo  2001    400  42.20        1:24.57   
  Cetus Espoo  1:17.44                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspivmr  02 joulukuu 2016 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  11:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner