Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2016 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
16:24 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 34, P14,15,16 400m SKU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Verneri Viisanen |
2002 |
|
449 |
1:14.38 |
2:34.34 |
3:56.79 |
|
5:07.49 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
|
423 |
1:11.98 |
2:36.26 |
4:04.03 |
|
5:13.54 |
|
|
Cetus Espoo |
5:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elias Filippovits |
2002 |
|
414 |
1:11.54 |
2:31.43 |
4:04.92 |
|
5:15.93 |
|
|
ORCA Helsinki |
5:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Max Åström |
2002 |
|
306 |
1:19.25 |
2:50.78 |
4:29.96 |
|
5:49.24 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Mio Munsterhjelm |
2002 |
|
259 |
1:31.60 |
3:02.48 |
4:51.37 |
|
6:09.12 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Otto Sormunen |
2002 |
|
229 |
1:28.67 |
3:04.33 |
4:59.65 |
|
6:24.89 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, P14,15,16 400m SKU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eerikki Laitala |
2001 |
|
523 |
1:06.56 |
2:27.54 |
3:44.38 |
|
4:52.29 |
|
|
Cetus Espoo |
4:54.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Herman Widbom |
2001 |
|
481 |
1:05.32 |
2:30.92 |
3:50.63 |
|
5:00.41 |
|
|
Cetus Espoo |
5:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lauri Krapf |
2001 |
|
452 |
1:10.37 |
2:30.72 |
3:56.93 |
|
5:06.82 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
5:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kasper Vaittinen |
2001 |
|
438 |
1:11.94 |
2:26.14 |
3:57.03 |
|
5:10.01 |
|
|
Cetus Espoo |
5:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Eemeli Raninen |
2001 |
|
416 |
1:09.37 |
2:31.93 |
4:03.30 |
|
5:15.26 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
5:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Harald Åström |
2001 |
|
403 |
1:17.96 |
2:38.75 |
4:07.00 |
|
5:18.63 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
5:18.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Niklas Linnanen |
2001 |
|
382 |
1:18.70 |
2:43.70 |
4:13.64 |
|
5:24.38 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ville Lauslahti |
2001 |
|
327 |
1:16.98 |
2:42.08 |
4:25.97 |
|
5:41.69 |
|
|
Cetus Espoo |
5:42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Victor Branea |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
6:27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Pyry Kurunsaari |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
6:39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, P14,15,16 400m SKU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jami Heinilä |
2000 |
|
545 |
1:03.18 |
2:15.75 |
3:38.61 |
|
4:48.14 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
4:42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joona Salminen |
2000 |
|
461 |
1:11.74 |
2:27.43 |
3:58.11 |
|
5:04.84 |
|
|
Cetus Espoo |
5:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alex Lassila |
2000 |
|
450 |
1:06.49 |
2:28.54 |
3:53.85 |
|
5:07.13 |
|
|
Cetus Espoo |
5:10.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
16:24 |
|