Resultat för IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 36 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2016 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 06 marraskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 16:53 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 04 marraskuu 2016 |
Laji 36, P11,12,13-16 50m PU, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Max Dahl | 2005 | 239 | 35.09 | ||||||
Cetus Espoo | 35.27 | |||||||||
2 | Miska Sarkkinen | 2005 | 158 | 40.32 | ||||||
Helsingin Uimarit | 40.44 | |||||||||
3 | Eeli Partanen | 2005 | 138 | 42.17 | ||||||
Cetus Espoo | 49.66 | |||||||||
4 | Olli Paaskoski | 2005 | 136 | 42.35 | ||||||
Cetus Espoo | 47.82 | |||||||||
5 | Veikko Kauhanen | 2005 | 134 | 42.54 | ||||||
Simmis Grani | 43.75 | |||||||||
6 | Aron Forslund | 2005 | 90 | 48.50 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 45.66 | |||||||||
7 | Eemil Reijonen | 2005 | 78 | 50.99 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Teo Mattelmäki | 2005 | 77 | 51.03 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Ivan Gavrilov | 2005 | 73 | 52.05 | ||||||
Cetus Espoo | 58.30 | |||||||||
10 | Oscar Westerberg | 2005 | 61 | 55.10 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Niko Teperi | 2005 | DSQ | VU potkuja | ||||||
Cetus Espoo | 46.38 | |||||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
Laji 36, P11,12,13-16 50m PU, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Yufei Meng | 2004 | 190 | 37.87 | ||||||
Cetus Espoo | 40.12 | |||||||||
2 | Juuso Pulkkinen | 2004 | 180 | 38.58 | ||||||
Cetus Espoo | 38.84 | |||||||||
3 | Alvar Aho | 2004 | 172 | 39.17 | ||||||
Cetus Espoo | 41.72 | |||||||||
4 | Veerti Juurakko | 2004 | 151 | 40.88 | ||||||
Cetus Espoo | 43.54 | |||||||||
5 | Viktor Asklöf | 2004 | 143 | 41.60 | ||||||
Cetus Espoo | 44.95 | |||||||||
6 | Lucas Lönnblad | 2004 | 112 | 45.15 | ||||||
Cetus Espoo | 45.95 | |||||||||
7 | Leo Hautaniemi | 2004 | 106 | 46.06 | ||||||
Cetus Espoo | 52.16 | |||||||||
8 | Samuel Saari | 2004 | 104 | 46.22 | ||||||
Cetus Espoo | 49.52 | |||||||||
9 | Justus Holtari | 2004 | 104 | 46.33 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 36, P11,12,13-16 50m PU, Loppukilpailut 13 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sergey Kuznetsov | 2000 | 730 | 24.21 | ||||||
Cetus Espoo | 23.40 | |||||||||
2 | Santeri Hölttä | 2000 | 599 | 25.85 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 24.72 | |||||||||
3 | Roni Kallström | 2001 | 586 | 26.04 | ||||||
Cetus Espoo | 26.45 | |||||||||
4 | Niki Karlsson | 2000 | 574 | 26.22 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 25.23 | |||||||||
5 | Joona Ruuskanen | 2000 | 526 | 26.99 | ||||||
Cetus Espoo | 27.80 | |||||||||
6 | Tuomas Jokinen | 2001 | 490 | 27.64 | ||||||
Cetus Espoo | 27.81 | |||||||||
7 | Eemil Kylmä | 2001 | 454 | 28.36 | ||||||
Cetus Espoo | 29.91 | |||||||||
8 | Georgy Babenov | 2000 | 448 | 28.48 | ||||||
ORCA Helsinki | 28.28 | |||||||||
9 | Veeti Laine | 2000 | 445 | 28.54 | ||||||
Cetus Espoo | 28.03 | |||||||||
10 | Saku Suomalainen | 2001 | 440 | 28.65 | ||||||
Cetus Espoo | 30.21 | |||||||||
11 | Victor Vardeka | 2001 | 337 | 31.30 | ||||||
ORCA Helsinki | 32.16 | |||||||||
12 | Emil Kärkkäinen | 2002 | 262 | 34.05 | ||||||
ORCA Helsinki | 34.28 | |||||||||
13 | Matias Vikman | 2001 | 233 | 35.40 | ||||||
ORCA Helsinki | 36.27 | |||||||||
14 | Oskari Repo | 2003 | 227 | 35.71 | ||||||
Cetus Espoo | 39.49 | |||||||||
15 | Alexander Huhtala | 2003 | 191 | 37.82 | ||||||
Cetus Espoo | 39.77 | |||||||||
16 | Otso Mäkivuokko | 2003 | 166 | 39.60 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 44.99 | |||||||||
17 | Ilmari Laitala | 2003 | 47 | 1:00.11 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 06 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:53 |