Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Below are all results from the competition shown by session.
Lauantaiaamu
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2016 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 05 marraskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 12:19 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 04 marraskuu 2016 |
Laji 13, T10,11,12-15 50m SU, Loppukilpailut 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Louna Kasvio | 2006 | 287 | 38.92 | ||||||
Cetus Espoo | 38.70 | |||||||||
2 | Wilma Sundt | 2006 | 248 | 40.88 | ||||||
Cetus Espoo | 40.94 | |||||||||
3 | Annaliina Mänttäri | 2006 | 220 | 42.53 | ||||||
Cetus Espoo | 43.78 | |||||||||
4 | Malin Lindblom | 2006 | 206 | 43.50 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 43.86 | |||||||||
5 | Laura Zurban | 2006 | 206 | 43.51 | ||||||
Cetus Espoo | 46.55 | |||||||||
6 | Enni Tammilehto | 2006 | 186 | 44.97 | ||||||
Cetus Espoo | 45.87 | |||||||||
7 | Kia Mäennenä | 2006 | 180 | 45.50 | ||||||
Cetus Espoo | 47.73 | |||||||||
8 | Ninja Brelo | 2006 | 151 | 48.19 | ||||||
Cetus Espoo | 52.65 | |||||||||
9 | Oona Hento | 2006 | 146 | 48.74 | ||||||
HTU Stadi | 55.60 | |||||||||
10 | Helmi Räsänen | 2006 | 146 | 48.80 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
11 | Heta Kosunen | 2006 | 145 | 48.88 | ||||||
Cetus Espoo | 50.50 | |||||||||
12 | Amanda Kortet | 2006 | 141 | 49.34 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 50.71 | |||||||||
13 | Sofie Nauklér | 2006 | 138 | 49.72 | ||||||
Simmis Grani | 51.79 | |||||||||
14 | Lily Päivänen | 2006 | 136 | 49.96 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 49.55 | |||||||||
15 | Malla Kostiainen | 2006 | 134 | 50.10 | ||||||
Cetus Espoo | 51.70 | |||||||||
16 | Peppi Virokannas | 2006 | 129 | 50.80 | ||||||
ORCA Helsinki | 55.52 | |||||||||
17 | Iris Lahtinen | 2006 | 124 | 51.43 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 57.60 | |||||||||
18 | Iisa-Lotta Rantaniitty | 2006 | 121 | 51.86 | ||||||
Cetus Espoo | 52.42 | |||||||||
19 | Olesia Leshchuk | 2006 | 103 | 54.65 | ||||||
Cetus Espoo | 54.61 | |||||||||
20 | Iiris Soilevaara | 2006 | 103 | 54.73 | ||||||
Cetus Espoo | 56.53 | |||||||||
- | Heidi Still | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 1:00.29 | |||||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Laura Heikkilä | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
Laji 13, T10,11,12-15 50m SU, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Anna Hakkarainen | 2005 | 308 | 38.02 | ||||||
Cetus Espoo | 39.50 | |||||||||
2 | Tilla Saarentaus | 2005 | 268 | 39.82 | ||||||
Helsingin Uimarit | 39.79 | |||||||||
3 | Sofia Kraptsak | 2005 | 240 | 41.35 | ||||||
ORCA Helsinki | 42.01 | |||||||||
4 | Ellen Kettunen | 2005 | 226 | 42.15 | ||||||
Cetus Espoo | 44.40 | |||||||||
5 | Laura Turunen | 2005 | 214 | 42.92 | ||||||
Cetus Espoo | 52.65 | |||||||||
6 | Olivia Turtiainen | 2005 | 192 | 44.48 | ||||||
Cetus Espoo | 47.48 | |||||||||
7 | Veera Kopponen | 2005 | 185 | 45.08 | ||||||
HTU Stadi | 48.44 | |||||||||
8 | Saara Raulos | 2005 | 143 | 49.12 | ||||||
Cetus Espoo | 50.86 | |||||||||
9 | Ria Rahkonen | 2005 | 140 | 49.38 | ||||||
HTU Stadi | 1:02.74 | |||||||||
10 | Weera Taimela | 2005 | 138 | 49.72 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 54.52 | |||||||||
11 | Helmi Jämsén | 2005 | 133 | 50.30 | ||||||
Cetus Espoo | 51.30 | |||||||||
12 | Emma Autio | 2005 | 114 | 52.93 | ||||||
Cetus Espoo | 57.66 | |||||||||
13 | Aleksandra Uusitalo | 2005 | 95 | 56.17 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Janika Hinkkanen | 2005 | 89 | 57.39 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
15 | Nella Saarela | 2005 | 89 | 57.40 | ||||||
HTU Stadi | 59.50 | |||||||||
16 | Ada Salaspuro | 2005 | 85 | 58.29 | ||||||
Cetus Espoo | 52.26 | |||||||||
Laji 13, T10,11,12-15 50m SU, Loppukilpailut 12 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Peppi Siirtola | 2002 | 647 | 29.70 | ||||||
Cetus Espoo | 29.61 | |||||||||
2 | Vilma Oura | 2001 | 598 | 30.50 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 29.45 | |||||||||
3 | Laura Kellberg | 2003 | 594 | 30.57 | ||||||
Cetus Espoo | 31.64 | |||||||||
4 | Noora Kokko | 2001 | 569 | 31.01 | ||||||
Helsingin Uimarit | 30.86 | |||||||||
5 | Pilvi Kilpeläinen | 2002 | 469 | 33.07 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 32.69 | |||||||||
6 | Cia Wacklin | 2001 | 439 | 33.80 | ||||||
Cetus Espoo | 33.98 | |||||||||
7 | Roosa Lehtola | 2001 | 430 | 34.03 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 33.41 | |||||||||
8 | Jonna Vasara | 2002 | 426 | 34.13 | ||||||
Cetus Espoo | 34.09 | |||||||||
9 | Vilma Norja | 2002 | 418 | 34.35 | ||||||
Cetus Espoo | 34.39 | |||||||||
10 | Veera Heikkinen | 2001 | 415 | 34.43 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 33.57 | |||||||||
11 | Oona Siltala | 2002 | 405 | 34.73 | ||||||
Cetus Espoo | 36.94 | |||||||||
12 | Hilda Harle | 2001 | 378 | 35.53 | ||||||
ORCA Helsinki | 36.44 | |||||||||
13 | Helmi Ahonen | 2003 | 363 | 36.02 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 37.32 | |||||||||
14 | Iina von Schrowe | 2003 | 352 | 36.39 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Saga Kovanen | 2004 | 340 | 36.81 | ||||||
Cetus Espoo | 39.97 | |||||||||
16 | Diana Seiger | 2003 | 338 | 36.89 | ||||||
Cetus Espoo | 38.36 | |||||||||
17 | Ciara Wacklin | 2004 | 323 | 37.43 | ||||||
Cetus Espoo | 37.59 | |||||||||
18 | Cami Wacklin | 2002 | 277 | 39.42 | ||||||
Cetus Espoo | 39.46 | |||||||||
19 | Iisa Karpela | 2004 | 247 | 40.92 | ||||||
Cetus Espoo | 39.91 | |||||||||
20 | Siiri Torniainen | 2001 | 243 | 41.17 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
21 | Cecilia Serovuo | 2004 | 225 | 42.24 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 41.34 | |||||||||
22 | Henna Saarela | 2002 | 212 | 43.10 | ||||||
HTU Stadi | 44.10 | |||||||||
23 | Odessa Haikara | 2004 | 210 | 43.22 | ||||||
Cetus Espoo | 50.14 | |||||||||
24 | Fanny Jonasson | 2001 | 200 | 43.93 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
25 | Helle Peill | 2003 | 193 | 44.46 | ||||||
Cetus Espoo | 45.85 | |||||||||
26 | Linda Ilonen | 2004 | 168 | 46.54 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
27 | Maisa Brusila | 2004 | 141 | 49.35 | ||||||
Cetus Espoo | 50.59 | |||||||||
28 | Emilia Westerholm | 2004 | 134 | 50.13 | ||||||
ORCA Helsinki | 54.88 | |||||||||
- | Alexandra Nikkinen | 2003 | DSQ | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 44.19 | |||||||||
SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
- | Annika Alanen | 2003 | DSQ | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 44.44 | |||||||||
SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen | ||||||||||
- | Peppi Vesalainen | 2004 | DSQ | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen | ||||||||||
- | Sara Rosqvist | 2001 | DSQ | |||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 37.60 | |||||||||
SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 05 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:19 |