Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Perjantai-ilta
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2016 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
18:51 |
|
|
Järjestäjä |
KemTU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
|
532 |
1:03.62 |
2:12.64 |
3:21.76 |
4:31.17 |
9:06.90 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
9:10.08 |
|
|
5:40.48 |
6:50.00 |
7:59.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Elias Juntunen |
2002 |
|
505 |
1:06.40 |
2:17.49 |
3:28.19 |
4:38.53 |
9:16.80 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
9:12.31 |
|
|
5:48.85 |
6:58.09 |
8:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
|
431 |
1:07.93 |
2:21.94 |
3:35.86 |
4:50.73 |
9:46.63 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
9:54.86 |
|
|
6:04.82 |
7:19.90 |
8:34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ville Korpilähde |
2002 |
|
381 |
1:08.44 |
2:26.65 |
3:45.14 |
5:02.94 |
10:11.35 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
10:32.63 |
|
|
6:21.51 |
7:40.71 |
8:57.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Atte Moilanen |
2001 |
|
612 |
1:00.08 |
2:07.20 |
3:13.71 |
4:19.61 |
8:42.22 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
8:34.07 |
|
|
5:25.83 |
6:32.15 |
7:37.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topias Nygård |
2000 |
|
542 |
1:04.38 |
2:13.43 |
3:22.06 |
4:31.27 |
9:03.72 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
9:39.20 |
|
|
5:40.45 |
6:50.33 |
7:58.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Janne Tyni |
2000 |
|
462 |
1:04.39 |
2:14.68 |
3:27.10 |
4:40.44 |
9:33.30 |
|
|
Oulun Lohet |
9:24.30 |
|
|
5:53.88 |
7:07.86 |
8:22.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit |
Tulostusaika |
18:51 |
|