Results for SyysTyrskyt LrU
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
13:37 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Sku P-13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
K-Rauta |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pavel Svetkov |
2003 |
|
403 |
31.39 |
|
|
|
1:08.71 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:06.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Danila Muraviev |
2003 |
|
335 |
33.94 |
|
|
|
1:13.07 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:12.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Niko Matela |
2003 |
|
330 |
34.15 |
|
|
|
1:13.39 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vladimir Lyapin |
2003 |
|
317 |
33.62 |
|
|
|
1:14.37 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Antti Oinonen |
2003 |
|
251 |
39.01 |
|
|
|
1:20.39 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Viktor Perepelkin |
2003 |
|
164 |
46.65 |
|
|
|
1:32.57 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Leevi Hautaniemi |
2003 |
|
149 |
43.65 |
|
|
|
1:35.58 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Nooa Matela |
2005 |
|
142 |
46.64 |
|
|
|
1:37.24 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Petteri Veikkolainen |
2004 |
|
108 |
51.42 |
|
|
|
1:46.47 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Anton Sarvilahti |
2005 |
|
96 |
54.04 |
|
|
|
1:50.65 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Akseli Kuparinen |
2004 |
|
86 |
54.22 |
|
|
|
1:54.75 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Sku P-13, M, Loppukilpailut 14 - 24 v |
K-Rauta |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Denis Vorobtsov |
2000 |
|
608 |
27.64 |
|
|
|
59.91 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:01.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
|
535 |
29.87 |
|
|
|
1:02.52 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Denis Pushkin |
2000 |
|
495 |
28.55 |
|
|
|
1:04.13 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Alexandr Rusakov |
2000 |
|
451 |
30.23 |
|
|
|
1:06.17 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aleksi Hautaniemi |
2000 |
|
425 |
30.91 |
|
|
|
1:07.48 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Manu Ursin |
2002 |
|
310 |
34.60 |
|
|
|
1:14.96 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:18.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Arto Tanttu |
2001 |
|
303 |
35.24 |
|
|
|
1:15.52 |
|
|
Uinti Imatra |
1:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Hugo Soljasalo |
2001 |
|
292 |
34.47 |
|
|
|
1:16.48 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Jesperi Laine |
2001 |
|
226 |
38.82 |
|
|
|
1:23.25 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lauri Kettunen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.5 Sukellus yli 15 m lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
13:37 |
|