Tulokset Jätkänkynttiläuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Jätkänkynttiläuinnit | Tulostuspäivämäärä | 20 marraskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 12:18 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 19 marraskuu 2016 |
Laji 34, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Karina Sverchkova | 2004 | APATITY | 31.60 | 1:06.75 | |||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 34.40 | 1:10.99 | |||||
3 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 35.89 | 1:14.84 | |||||
4 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 35.66 | 1:15.37 | |||||
5 | Hanna-maria Korpilähde | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 34.97 | 1:15.77 | |||||
6 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 36.28 | 1:16.69 | |||||
7 | Lidia Evans | 2005 | Swimming Club Vuokatti | 38.74 | 1:20.91 | |||||
8 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.60 | 1:21.44 | |||||
9 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 38.85 | 1:22.39 | |||||
10 | Evelyna Voytishina | 2006 | APATITY | 41.07 | 1:24.00 | |||||
11 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 40.93 | 1:24.12 | |||||
12 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 39.92 | 1:24.98 | |||||
13 | Emilia Jylkkä | 2005 | Rovaniemen Uimaseura | 40.39 | 1:25.15 | |||||
14 | Tuuli Maaria Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 41.16 | 1:27.18 | |||||
15 | Mandi Vuoristo | 2005 | Oulun Lohet | 41.08 | 1:27.68 | |||||
16 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 45.30 | 1:35.77 | |||||
17 | Emma Kumpu | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.12 | 1:36.65 | |||||
18 | Inka Tolonen | 2006 | Oulun Lohet | 46.56 | 1:40.74 | |||||
19 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.38 | 1:42.73 | |||||
Laji 34, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 31.29 | 1:06.04 | |||||
2 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 33.35 | 1:09.91 | |||||
3 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 33.49 | 1:10.37 | |||||
4 | Anastasia Dmitrieva | 2003 | APATITY | 34.48 | 1:11.67 | |||||
5 | Anna Aleksanova | 2003 | APATITY | 33.83 | 1:12.40 | |||||
6 | Ida Karjalainen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 34.13 | 1:12.42 | |||||
7 | Emma Laatikainen | 2003 | Swimming Club Vuokatti | 35.14 | 1:12.76 | |||||
8 | Kia Leinonen | 2003 | Oulun Lohet | 35.10 | 1:13.09 | |||||
9 | Aada Tapio | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 36.66 | 1:16.81 | |||||
10 | Iida Saraniemi | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 37.79 | 1:17.90 | |||||
11 | Néa Brosseau | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 37.88 | 1:20.71 | |||||
Laji 34, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Emma Pajuluoma | 2001 | Oulun Lohet | 31.81 | 1:06.10 | |||||
2 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 32.02 | 1:08.08 | |||||
3 | Bigga Guttorm | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 34.03 | 1:11.62 | |||||
4 | Netta Kolistaja | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | 35.49 | 1:13.25 | |||||
5 | Viveca Meriläinen | 2001 | Kemijärven Kaiku | 35.85 | 1:13.53 | |||||
- | Kristiina Ruotsalainen | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 12:18 |