Resultater for Cetus GP ru
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:16 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Rintauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
Laji 1, 50m Rintauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 10 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Inka Aunimo |
2006 |
|
116 |
|
|
|
|
59.03 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Rintauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 1, 50m Rintauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 12 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:16 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m Rintauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 2, 50m Rintauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 11 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
|
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
|
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Cia Wacklin |
2001 |
|
340 |
|
|
|
|
41.23 |
|
|
Cetus Espoo |
40.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Johanna Vieraankivi |
2001 |
|
306 |
|
|
|
|
42.70 |
|
|
Cetus Espoo |
42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v |
|
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilia Eloranta |
1997 |
|
632 |
|
|
|
|
33.55 |
|
|
Cetus Espoo |
32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ylva Sjölund |
1998 |
|
442 |
|
|
|
|
37.79 |
|
|
Cetus Espoo |
37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Rado Lindberg |
2005 |
|
122 |
|
|
|
|
50.87 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ivan Gavrilov |
2005 |
|
78 |
|
|
|
|
59.01 |
|
|
Cetus Espoo |
58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
|
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
|
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 19 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Valtteri Eloranta |
1992 |
|
540 |
|
|
|
|
30.99 |
|
|
Cetus Espoo |
30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Rintauinti masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Peter Lönnblad |
1979 |
|
349 |
|
|
|
|
35.83 |
|
|
Cetus Espoo |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Juha Koski |
1942 |
|
137 |
|
|
|
|
48.97 |
|
|
Cetus Espoo |
48.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Martti Lahti |
1937 |
|
128 |
|
|
|
|
50.02 |
|
|
Cetus Espoo |
50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sami Uitti |
1971 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
43.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sara Muhonen |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilia Flyckt |
2001 |
|
682 |
33.78 |
|
|
|
1:11.21 |
|
|
Cetus Espoo |
1:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ida Slöör |
2001 |
|
488 |
37.73 |
|
|
|
1:19.59 |
|
|
Cetus Espoo |
1:20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nelli Ohvo |
2001 |
|
469 |
37.47 |
|
|
|
1:20.66 |
|
|
Cetus Espoo |
1:17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Amanda Rapinoja |
2001 |
|
452 |
38.36 |
|
|
|
1:21.65 |
|
|
Cetus Espoo |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aino Lehtinen |
2001 |
|
353 |
43.31 |
|
|
|
1:28.69 |
|
|
Cetus Espoo |
1:27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v |
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Kotonen |
1997 |
|
680 |
33.34 |
|
|
|
1:11.30 |
|
|
Cetus Espoo |
1:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nea Rinne |
1995 |
|
606 |
35.21 |
|
|
|
1:14.09 |
|
|
Cetus Espoo |
1:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
|
524 |
36.89 |
|
|
|
1:17.77 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Yvonne Tollander |
1997 |
|
471 |
38.35 |
|
|
|
1:20.54 |
|
|
Cetus Espoo |
1:23.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tomi Silander |
2006 |
|
149 |
50.36 |
|
|
|
1:44.71 |
|
|
Cetus Espoo |
1:47.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
|
120 |
53.18 |
|
|
|
1:52.51 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Risto Kallström |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Max Dahl |
2005 |
|
219 |
43.56 |
|
|
|
1:32.18 |
|
|
Cetus Espoo |
1:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eemil Reijonen |
2005 |
|
171 |
46.71 |
|
|
|
1:40.08 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eeli Partanen |
2005 |
|
132 |
51.87 |
|
|
|
1:49.05 |
|
|
Cetus Espoo |
1:58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Teo Mattelmäki |
2005 |
|
130 |
52.22 |
|
|
|
1:49.63 |
|
|
Cetus Espoo |
1:56.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Niko Teperi |
2005 |
|
127 |
50.40 |
|
|
|
1:50.35 |
|
|
Cetus Espoo |
1:50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Olli Paaskoski |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
1:46.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Pauli Rantatupa |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 Käsiveto ohi lantiolinjan (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Veerti Juurakko |
2004 |
|
246 |
41.70 |
|
|
|
1:28.69 |
|
|
Cetus Espoo |
1:28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Akseli Leppänen |
2004 |
|
218 |
43.37 |
|
|
|
1:32.39 |
|
|
Cetus Espoo |
1:32.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
|
203 |
44.78 |
|
|
|
1:34.53 |
|
|
Cetus Espoo |
1:36.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Alvar Aho |
2004 |
|
201 |
44.59 |
|
|
|
1:34.88 |
|
|
Cetus Espoo |
1:36.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Lucas Lönnblad |
2004 |
|
200 |
44.21 |
|
|
|
1:35.05 |
|
|
Cetus Espoo |
1:35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Viktor Asklöf |
2004 |
|
168 |
46.21 |
|
|
|
1:40.77 |
|
|
Cetus Espoo |
1:48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Samuel Saari |
2004 |
|
150 |
49.33 |
|
|
|
1:44.58 |
|
|
Cetus Espoo |
1:41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Yufei Meng |
2004 |
|
140 |
51.07 |
|
|
|
1:47.02 |
|
|
Cetus Espoo |
1:47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
|
104 |
54.46 |
|
|
|
1:58.04 |
|
|
Cetus Espoo |
1:56.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
|
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Leo Mikkonen |
2002 |
|
330 |
36.96 |
|
|
|
1:20.40 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
|
554 |
31.74 |
|
|
|
1:07.70 |
|
|
Cetus Espoo |
1:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Isak Gramén |
2001 |
|
477 |
33.63 |
|
|
|
1:11.16 |
|
|
Cetus Espoo |
1:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eemil Kylmä |
2001 |
|
407 |
35.82 |
|
|
|
1:15.02 |
|
|
Cetus Espoo |
1:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Teemu Annala |
2001 |
|
376 |
36.41 |
|
|
|
1:16.99 |
|
|
Cetus Espoo |
1:20.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Samuli Hartikainen |
2001 |
|
303 |
39.01 |
|
|
|
1:22.77 |
|
|
Cetus Espoo |
1:28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Pyry Kurunsaari |
2001 |
|
296 |
38.81 |
|
|
|
1:23.39 |
|
|
Cetus Espoo |
1:22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Victor Branea |
2001 |
|
201 |
44.25 |
|
|
|
1:34.86 |
|
|
Cetus Espoo |
1:38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eetu Isosuo |
2000 |
|
440 |
33.92 |
|
|
|
1:13.08 |
|
|
Cetus Espoo |
1:11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joona Ruuskanen |
2000 |
|
385 |
35.91 |
|
|
|
1:16.40 |
|
|
Cetus Espoo |
1:26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joona Salminen |
2000 |
|
370 |
36.36 |
|
|
|
1:17.42 |
|
|
Cetus Espoo |
1:20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eetu Alitalo |
1999 |
|
549 |
31.34 |
|
|
|
1:07.90 |
|
|
Cetus Espoo |
1:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jonni Aho |
1999 |
|
535 |
31.98 |
|
|
|
1:08.50 |
|
|
Cetus Espoo |
1:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joel Vaitilo |
1998 |
|
463 |
33.95 |
|
|
|
1:11.85 |
|
|
Cetus Espoo |
1:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 19 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lassi Ohtonen |
1992 |
|
688 |
29.51 |
|
|
|
1:02.99 |
|
|
Cetus Espoo |
1:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tatu Waltari |
1987 |
|
561 |
31.15 |
|
|
|
1:07.41 |
|
|
Cetus Espoo |
1:07.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Rintauinti masters N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Satu Rahkonen |
1977 |
|
506 |
37.43 |
|
|
|
1:18.68 |
|
|
Cetus Espoo |
1:15.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Johanna Kara |
1965 |
|
404 |
38.93 |
|
|
|
1:24.79 |
|
|
Cetus Espoo |
1:23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sanna Hokkanen |
1977 |
|
400 |
40.37 |
|
|
|
1:25.04 |
|
|
Cetus Espoo |
1:23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Rintauinti masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aki Inkilä |
1977 |
|
417 |
20.27 |
|
|
|
1:14.40 |
|
|
Cetus Espoo |
1:14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ahti Uusivuori |
1960 |
|
301 |
39.98 |
|
|
|
1:22.90 |
|
|
Cetus Espoo |
1:22.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Simo-Pekka Torsti |
1960 |
|
176 |
45.66 |
|
|
|
1:39.09 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Pekka Purra |
1946 |
|
112 |
54.49 |
|
|
|
1:55.27 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Isabella Hale |
2005 |
|
228 |
50.58 |
1:47.60 |
2:45.45 |
|
3:40.19 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ciara Wacklin |
2004 |
|
341 |
43.06 |
1:32.21 |
2:22.84 |
|
3:12.59 |
|
|
Cetus Espoo |
3:18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Linda Ilonen |
2004 |
|
283 |
46.76 |
1:38.53 |
2:31.30 |
|
3:24.85 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vilhelmiina Leppänen |
2003 |
|
491 |
37.83 |
1:21.49 |
2:06.29 |
|
2:50.55 |
|
|
Cetus Espoo |
2:43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Róza Nagy |
2003 |
|
484 |
38.93 |
1:22.28 |
2:06.61 |
|
2:51.30 |
|
|
Cetus Espoo |
2:55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sofia Långström |
2003 |
|
439 |
39.32 |
1:24.08 |
2:10.04 |
|
2:57.03 |
|
|
Cetus Espoo |
2:59.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Julia Peltola |
2003 |
|
415 |
40.52 |
1:25.96 |
2:12.69 |
|
3:00.35 |
|
|
Cetus Espoo |
3:03.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Siri Auvinen |
2002 |
|
518 |
38.83 |
1:21.54 |
2:05.00 |
|
2:47.49 |
|
|
Cetus Espoo |
2:57.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
|
569 |
37.36 |
1:20.15 |
2:01.57 |
|
2:42.31 |
|
|
Cetus Espoo |
2:38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kia Karike |
1999 |
|
438 |
39.67 |
1:24.62 |
2:11.03 |
|
2:57.12 |
|
|
Cetus Espoo |
2:49.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Linnea Saarikivi |
2000 |
|
365 |
42.51 |
1:30.28 |
2:19.54 |
|
3:08.21 |
|
|
Cetus Espoo |
3:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Piia Kaivola |
1999 |
|
326 |
45.26 |
1:35.59 |
2:26.35 |
|
3:15.43 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Samuli Masalin |
2004 |
|
173 |
49.79 |
1:44.11 |
2:40.72 |
|
3:36.19 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leo Zurban |
2004 |
|
169 |
48.02 |
1:44.55 |
2:43.20 |
|
3:37.92 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oskari Repo |
2003 |
|
320 |
39.07 |
1:23.89 |
2:10.35 |
|
2:56.37 |
|
|
Cetus Espoo |
3:00.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oscar Skjäl |
2002 |
|
442 |
35.78 |
1:16.40 |
1:57.69 |
|
2:38.31 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
|
434 |
34.85 |
1:15.86 |
1:58.16 |
|
2:39.28 |
|
|
Cetus Espoo |
2:53.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joel Syrjä |
2002 |
|
293 |
41.31 |
1:27.84 |
2:14.68 |
|
3:01.54 |
|
|
Cetus Espoo |
3:08.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eerikki Laitala |
2001 |
|
578 |
32.89 |
1:09.89 |
1:47.01 |
|
2:24.85 |
|
|
Cetus Espoo |
2:21.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saku Suomalainen |
2001 |
|
385 |
36.57 |
1:18.46 |
2:01.71 |
|
2:45.78 |
|
|
Cetus Espoo |
2:45.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Roni Kallström |
2001 |
|
372 |
37.60 |
1:20.42 |
2:04.37 |
|
2:47.72 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kasper Vaittinen |
2001 |
|
362 |
38.15 |
1:19.96 |
2:04.17 |
|
2:49.24 |
|
|
Cetus Espoo |
2:53.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alex Lassila |
2000 |
|
440 |
35.50 |
1:15.92 |
1:57.25 |
|
2:38.60 |
|
|
Cetus Espoo |
2:41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 19 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jari Schwarte |
1990 |
|
588 |
32.14 |
1:08.58 |
1:46.05 |
|
2:24.02 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 200m Rintauinti masters N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Suvi Purra |
1979 |
|
306 |
45.07 |
1:36.77 |
2:28.92 |
|
3:19.60 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 200m Rintauinti masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jan Johansson |
1966 |
|
321 |
40.12 |
1:24.37 |
2:10.19 |
|
2:56.09 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Juhani Soininen |
1941 |
|
53 |
1:13.73 |
2:36.03 |
3:59.46 |
|
5:20.96 |
|
|
Cetus Espoo |
5:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|