Resultat för Cetus GP ru
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Cetus GP ru | Tulostuspäivämäärä | 11 joulukuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 20:16 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 11 joulukuu 2016 |
Laji 1, 50m Rintauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Emilyn Alexandra Savolainen | 2007 | 188 | 50.24 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Jade Brelo | 2008 | 127 | 57.15 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Ellen Lindell | 2007 | 115 | 59.12 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Sandra Savolainen | 2007 | 107 | 1:00.53 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Lotta Turunen | 2008 | 106 | 1:00.79 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Emma Nissinen | 2007 | 90 | 1:04.09 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Saga Ronkainen | 2007 | 69 | 1:10.12 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Minni Kovalainen | 2008 | 65 | 1:11.42 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Anna Salo | 2007 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 1:09.92 | |||||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Emilia Elizaveta Karulina | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Ines Valero De La Iglesia | 2010 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
- | Katja Seiger | 2007 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) | ||||||||||
- | Pinja Kotakoski | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 1, 50m Rintauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Inka Aunimo | 2006 | 116 | 59.03 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 1, 50m Rintauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Nea Hollström | 2005 | 136 | 55.96 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Kirke Mikk | 2005 | 116 | 58.90 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Siiri Päivärinta | 2005 | 115 | 59.13 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Milla Tahvanainen | 2005 | 115 | 59.19 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Nella Luoto | 2005 | 85 | 1:05.33 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Anika Prasad | 2005 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Jessica Saario | 2005 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
Laji 1, 50m Rintauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Heidi Työppönen | 2004 | 210 | 48.39 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Oona Bordi | 2004 | 178 | 51.16 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Aava Kiuru | 2004 | 115 | 59.21 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Mudigere Satish Sanjana | 2004 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 11 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 20:16 |