Resultater for Speedo Carnival
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Speedo Carnival |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 tammikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:06 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 tammikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 200m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Pälsi |
2004 |
|
495 |
36.67 |
1:17.75 |
2:37.74 |
|
2:37.74 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Helmi Haverinen |
2004 |
|
404 |
39.23 |
1:22.27 |
2:06.28 |
|
2:48.77 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
|
395 |
40.29 |
1:24.53 |
2:08.32 |
|
2:49.97 |
|
|
Cetus Espoo |
3:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Pinja Nieminen |
2004 |
|
360 |
41.88 |
1:27.17 |
2:12.04 |
|
2:55.39 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Saga Kovanen |
2004 |
|
356 |
41.69 |
1:27.40 |
2:12.60 |
|
2:55.94 |
|
|
Cetus Espoo |
2:50.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ciara Wacklin |
2004 |
|
349 |
42.48 |
1:27.18 |
2:12.84 |
|
2:57.12 |
|
|
Cetus Espoo |
2:57.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
|
345 |
42.49 |
1:27.69 |
2:13.63 |
|
2:57.92 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ella-maija Syväniemi |
2004 |
|
326 |
44.13 |
1:31.42 |
2:18.17 |
|
3:01.33 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
3:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Vlada Guljajeva |
2004 |
|
305 |
43.94 |
1:31.41 |
2:18.87 |
|
3:05.24 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
2:59.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Anna Mattila |
2004 |
|
279 |
45.98 |
1:35.74 |
2:24.69 |
|
3:10.92 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Beata Koroknay-Pál |
2004 |
|
209 |
50.68 |
1:44.96 |
2:39.15 |
|
3:30.18 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Ruth Risso Ricci |
2006 |
|
190 |
51.60 |
1:47.14 |
2:43.29 |
|
3:36.84 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Linnea Alakörkkö |
2004 |
|
178 |
53.54 |
|
2:47.90 |
|
3:41.54 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Saga Jatkola |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 200m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vilma Norja |
2002 |
|
452 |
38.32 |
1:19.97 |
2:01.85 |
|
2:42.62 |
|
|
Cetus Espoo |
2:36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
|
415 |
39.23 |
1:22.14 |
2:06.14 |
|
2:47.20 |
|
|
Cetus Espoo |
2:48.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vilhelmiina Leppänen |
2003 |
|
414 |
40.23 |
1:23.26 |
2:06.41 |
|
2:47.35 |
|
|
Cetus Espoo |
2:42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Iina Von Schrowe |
2003 |
|
395 |
40.59 |
1:23.75 |
2:07.51 |
|
2:50.05 |
|
|
Cetus Espoo |
2:47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Milla Hyttinen |
2003 |
|
391 |
40.72 |
1:23.90 |
2:07.62 |
|
2:50.57 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:55.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Oona Siltala |
2002 |
|
372 |
39.37 |
1:23.40 |
2:08.88 |
|
2:53.52 |
|
|
Cetus Espoo |
2:55.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Milla-lotta Tapanainen |
2003 |
|
364 |
42.67 |
1:26.64 |
2:10.91 |
|
2:54.68 |
|
|
Cetus Espoo |
2:51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Diana Seiger |
2003 |
|
339 |
44.16 |
1:30.13 |
2:15.82 |
|
2:58.89 |
|
|
Cetus Espoo |
2:53.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Cami Wacklin |
2002 |
|
320 |
43.19 |
1:29.74 |
2:16.37 |
|
3:02.30 |
|
|
Cetus Espoo |
2:55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Nelli Peltoniemi |
2002 |
|
313 |
|
1:29.75 |
2:18.41 |
|
3:03.63 |
|
|
Cetus Espoo |
3:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Cindy Palm |
2003 |
|
308 |
43.14 |
1:30.50 |
2:18.53 |
|
3:04.76 |
|
|
Cetus Espoo |
2:53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Susanna Kuisma |
2003 |
|
259 |
45.53 |
1:35.19 |
2:25.97 |
|
3:15.63 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
3:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Sanna Valkonen |
2003 |
|
256 |
|
1:38.62 |
2:30.16 |
|
3:16.43 |
|
|
Cetus Espoo |
3:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Siiri Hargreaves |
2003 |
|
242 |
|
1:40.34 |
|
|
3:20.25 |
|
|
Cetus Espoo |
3:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
28 tammikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:06 |
|