Results for Mastersmestaruusuinnit (25 m)
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Masters-mestaruuskilpailut |
|
Tulostuspäivämäärä |
26 October 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
14:44 |
|
|
Järjestäjä |
LrU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
17 March 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 65 - 69 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sirpa Visakoski |
1952 |
|
404 |
53.46 |
1:53.85 |
2:59.46 |
|
3:47.28 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 55 - 59 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mona Mattila |
1961 |
|
303 |
53.92 |
1:55.38 |
2:53.56 |
|
3:44.68 |
|
|
Helsingin Uimarit |
3:42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Raija Sandelin |
1960 |
|
251 |
51.13 |
1:52.41 |
3:02.13 |
|
3:59.39 |
|
|
Uintiklubi Nereus |
3:49.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ulla Hurula |
1965 |
|
727 |
34.53 |
1:18.14 |
2:06.37 |
|
2:45.28 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
2:38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Evgeniia Khodyko |
1963 |
|
438 |
42.92 |
1:34.67 |
2:30.66 |
|
3:15.66 |
|
|
Neva Stars Sankt-Petersburg |
3:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Päivi Rantala |
1967 |
|
371 |
42.70 |
1:39.13 |
2:38.74 |
|
3:26.70 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Liisa Tirkkonen |
1963 |
|
347 |
44.08 |
1:42.96 |
2:41.38 |
|
3:31.50 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
3:31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Anu Lajunen |
1966 |
|
266 |
51.94 |
1:50.46 |
3:00.40 |
|
3:51.06 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
3:40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Petra Thodin |
1968 |
|
524 |
34.55 |
1:23.45 |
2:15.40 |
|
2:55.55 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2:45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Hanna-Greta Puurtinen |
1970 |
|
435 |
41.48 |
1:28.81 |
2:23.67 |
|
3:06.70 |
|
|
Koovee |
3:01.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Satu Rahkonen |
1977 |
|
794 |
32.62 |
1:11.71 |
1:54.61 |
|
2:30.32 |
|
|
Cetus Espoo |
2:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mari Ääri |
1980 |
|
806 |
32.01 |
1:09.32 |
1:52.70 |
|
2:27.92 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Meri Viljanen |
1980 |
|
551 |
34.70 |
1:19.49 |
2:07.21 |
|
2:47.95 |
|
|
Hydra Platypus |
2:43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elena Shangina |
1981 |
|
524 |
36.64 |
1:19.96 |
2:10.22 |
|
2:50.72 |
|
|
Neva Stars Sankt-Petersburg |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Paula Niinimäki |
1981 |
|
499 |
38.17 |
1:23.01 |
2:13.69 |
|
2:53.48 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Wilma Wallin |
1982 |
|
379 |
39.16 |
1:30.11 |
2:23.07 |
|
3:10.15 |
|
|
Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Katja Anttila |
1978 |
|
370 |
42.57 |
1:34.63 |
2:26.50 |
|
3:11.65 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
3:10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Mervi Hillukkala |
1978 |
|
322 |
41.53 |
1:34.13 |
2:34.27 |
|
3:20.73 |
|
|
Haukiputaan Heitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Laura Haimakainen |
1979 |
|
285 |
43.58 |
1:39.62 |
2:40.32 |
|
3:29.17 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mari Kiuru |
1984 |
|
593 |
31.79 |
1:12.78 |
2:00.30 |
|
2:38.78 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
2:33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Salla Kivelä |
1983 |
|
417 |
37.42 |
1:22.52 |
2:14.73 |
|
2:58.51 |
|
|
Uintiseura Kuhat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Katja Töyli |
1983 |
|
258 |
44.56 |
1:38.52 |
2:38.12 |
|
3:29.42 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Lajunen |
1992 |
|
825 |
30.71 |
1:08.86 |
1:52.65 |
|
2:26.25 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
2:21.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alisa Ponomareva |
1991 |
|
815 |
31.26 |
1:11.61 |
1:52.59 |
|
2:26.83 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Noora Kollanus |
1991 |
|
739 |
32.38 |
1:11.42 |
1:55.92 |
|
2:31.66 |
|
|
Kampuksen Plaani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Emma Samuelsson |
1991 |
|
447 |
38.05 |
1:26.08 |
2:15.20 |
|
2:59.33 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2:56.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
26 October 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
14:44 |
|