2021-10-23   03:28:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-aamu

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Ikkausimestaruusuinnit 2017    Tulostuspivmr  16 keskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  12:42   
  Jrjestj  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  16 keskuu 2017         
 
 
Laji 5, 800m VU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Sohvi Kallinen  2004    599  1:07.78  2:21.97  3:35.23  4:47.95  9:37.89   
  Lahden Uimaseura  10:05.45      6:00.53  7:14.69  8:27.96       
                     
Aino-Kaisa Paatos  2004    592  1:11.03  2:25.40  3:39.19  4:52.23  9:40.27   
  Raision Urheilijat  10:07.47      6:04.77  7:17.60  8:29.84       
                     
Petra Ansaranta  2004    559  1:05.38  2:19.23  3:33.76  4:48.29  9:51.57   
  Oulun Uinti 1906  9:48.56      6:03.35  7:19.44  8:36.04       
                     
Jutta Jauhiainen  2004    510  1:09.47  2:26.11  3:43.91  5:01.56  10:09.68   
  Cetus Espoo  10:17.93      6:19.45  7:37.59  8:54.95       
                     
Irene Mkil  2004    510  1:08.49  2:24.14  3:39.68  4:56.93  10:09.90   
  Raision Urheilijat  10:05.13      6:14.66  7:33.61  8:52.35       
                     
Aino Rantala  2004    500  1:08.20  2:24.78  3:42.28  5:00.70  10:13.83   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  10:22.70      6:20.13  7:40.36  8:59.55       
                     
Salla Rantala  2004    484  1:11.78  2:29.72  3:47.90  5:07.04  10:20.45   
  Nokian Pyry  10:33.27      6:25.38  7:44.71  9:03.41       
                     
Santra Nieminen  2004    477  1:11.96  2:29.83  3:49.02  5:08.80  10:23.41   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  10:39.55      6:28.96  7:49.40  9:08.33       
                     
Annukka Pihkamki  2004    473  1:08.84  2:26.28  3:44.69  5:03.83  10:25.42   
  Riihimen Uimaseura  10:25.06      6:24.94  7:47.57  9:08.70       
                     
10  Olga Emilia Mattila  2004    466  1:13.03  2:31.98  3:51.94  5:12.12  10:28.52   
  Oulun Uinti 1906  10:38.79      6:32.27  7:53.95  9:13.26       
                     
11  Siiri Arjanmaa  2004    463  1:12.71  2:32.34  3:53.96  5:14.60  10:29.91   
  Uinti Tampere  10:33.99      6:34.98  7:54.61  9:13.00       
                     
12  Ida Mki-Hokkonen  2004    461  1:12.94  2:31.20  3:50.46  5:10.50  10:30.76   
  Lappeenrannan Uimarit  10:42.19      6:30.98  7:51.99  9:12.37       
                     
13  Veera Smnen  2004    454  1:08.21  2:25.59  3:46.07  5:08.36  10:33.81   
  Helsingfors Simsllskap  10:25.52      6:30.77  7:52.73  9:13.88       
                     
14  Helmiina Toivonen  2004    435  1:13.11  2:34.06  3:57.14  5:19.38  10:42.99   
  Helsingfors Simsllskap  10:33.01      6:41.36  8:03.21  9:24.24       
                     
 
Laji 5, 800m VU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Laura Lahtinen  2003    600  1:05.84  2:17.09  3:29.92  4:42.97  9:37.65   
  Oulun Uinti 1906  9:19.56      5:56.97  7:10.79  8:24.92       
                     
Madeleine Hiltunen  2003    584  1:08.45  2:22.10  3:34.68  4:48.36  9:42.81   
  Oulun Uinti 1906  9:45.84      6:02.48  7:17.24  8:31.46       
                     
Mathilda Puutio  2003    577  1:08.00  2:21.19  3:35.05  4:49.29  9:45.27   
  Oulun Uinti 1906  9:50.70      6:03.60  7:18.41  8:32.84       
                     
Maija Nurmi  2003    551  1:07.92  2:22.18  3:37.64  4:53.39  9:54.43   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  10:08.82      6:09.48  7:25.37  8:40.96       
                     
Martta Nygrd  2003    540  1:08.73  2:23.91  3:39.64  4:55.29  9:58.28   
  Oulun Uinti 1906  9:58.46      6:10.97  7:26.82  8:42.55       
                     
Minja Lukkari  2003    527  1:09.21  2:24.85  3:41.10  4:57.73  10:03.32   
  Oulun Uinti 1906  9:57.98      6:14.29  7:31.38  8:48.35       
                     
Roosa Aho  2003    515  1:11.57  2:27.01  3:43.61  5:00.31  10:07.69   
  Raision Urheilijat  10:02.92      6:17.02  7:34.13  8:51.49       
                     
Emma Johansson  2003    513  1:09.37  2:24.50  3:41.03  4:57.96  10:08.55   
  Cetus Espoo  10:01.95      6:15.98  7:33.92  8:52.24       
                     
Kerttu Nurmi  2003    499  1:08.13  2:23.50  3:40.32  4:58.54  10:14.42   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  10:07.46      6:18.40  7:37.89  8:57.81       
                     
10  Venla Sntti  2003    496  1:10.35  2:26.55  3:42.94  5:00.50  10:15.67   
  Oulun Uinti 1906  10:06.66      6:19.09  7:38.36  8:57.73       
                     
11  Siiri Reiniluoto  2003    485  1:10.71  2:27.04  3:44.43  5:03.26  10:20.11   
  Helsingfors Simsllskap  10:17.34      6:22.75  7:42.51  9:02.91       
                     
12  Milla Hyttinen  2003    482  1:10.94  2:26.66  3:43.76  5:01.88  10:21.38   
  Helsingfors Simsllskap  9:59.44      6:21.74  7:41.95  9:02.64       
                     
 
Laji 5, 800m VU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Anni Savolainen  2002    597  1:09.21  2:22.32  3:34.82  4:48.39  9:38.80   
  Cetus Espoo  9:42.68      6:01.05  7:14.04  8:26.94       
                     
Venla Salminen  2002    548  1:09.03  2:23.46  3:39.62  4:55.97  9:55.47   
  Cetus Espoo  9:51.60      6:11.60  7:27.34  8:42.44       
                     
Oona Laakso  2002    529  1:08.57  2:22.64  3:37.16  4:53.59  10:02.50   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  9:54.99      6:10.74  7:28.02  8:45.48       
                     
Peppi Pinomki  2002    525  1:11.01  2:24.50  3:39.50  4:55.79  10:03.99   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  9:53.55      6:13.05  7:30.07  8:47.47       
                     
Lydia Rintanen  2002    524  1:11.80  2:28.11  3:45.54  5:03.94  10:04.18   
  Aurajoen Uinti  9:58.50      6:19.42  7:35.31  8:52.27       
                     
Verna Rostedt  2002    471  1:09.06  2:25.74  3:45.10  5:05.14  10:26.23   
  Cetus Espoo  10:07.49      6:25.23  7:46.04  9:06.49       
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspivmr  16 keskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  12:42 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner