2021-10-23   03:11:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-aamu

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Ikkausimestaruusuinnit 2017    Tulostuspivmr  17 keskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  09:18   
  Jrjestj  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  16 keskuu 2017         
 
 
Laji 6, 4X100m VUV P-16, Loppukilpailut 14 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cetus 1  2001  18  618          3:40.89   
  Cetus Espoo  3:43.74                 
  Oskari Aalto  2002      26.61  54.92      54.92   
  Roni Kallstrm  2001      26.03  53.97      1:48.89   
  Oscar Skjl  2002      26.53  56.29      2:45.18   
  Tuomas Jokinen  2001      26.19  55.71      3:40.89   
                     
LaUS 1  2001  14  589          3:44.54   
  Lahden Uimaseura  3:46.06                 
  Antti Leppnen  2002      27.07  55.83      55.83   
  Petteri Haverinen  2001      27.36  57.84      1:53.67   
  Joonas Mustonen  2001      26.26  55.13      2:48.80   
  Aleksi Helminen  2001      26.90  55.74      3:44.54   
                     
Vanders  2001  12  582          3:45.44   
  Vanders  3:53.10                 
  Erik Nurmi  2001      26.68  55.43      55.43   
  Kalle Mkinen  2002      26.29  55.78      1:51.21   
  Matias Hjelm  2002      27.03  56.92      2:48.13   
  Kasper Envalds  2001      27.08  57.31      3:45.44   
                     
SK 1  2001  10  579          3:45.76   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:47.45                 
  Oskari Hynynen  2001      26.93  56.04      56.04   
  Marcus Forsel  2003      26.79  56.77      1:52.81   
  Oskari Herpola  2001      26.33  56.17      2:48.98   
  Santeri Herpola  2003      27.05  56.78      3:45.76   
                     
AUi  2001  563          3:47.87   
  Aurajoen Uinti  3:50.59                 
  Mohamed Ezzat  2001      27.03  56.46      56.46   
  Oskari Arvo  2002      26.92  57.20      1:53.66   
  Jere Nevalainen  2001      27.30  57.69      2:51.35   
  Ibrahim Ezzat  2002      26.89  56.52      3:47.87   
                     
Cetus 2  2001  560          3:48.29   
  Cetus Espoo  3:52.06                 
  Daniel Rinne  2002      27.94  58.08      58.08   
  Eemil Kylm  2001      26.82  56.40      1:54.48   
  Jere Ruuhonen  2001      26.48  56.04      2:50.52   
  Eerikki Laitala  2001      27.09  57.77      3:48.29   
                     
UiTa 1  2001  531          3:52.44   
  Uinti Tampere  3:53.89                 
  Tatu Hapuoja  2003      27.58  57.30      57.30   
  Eemeli Leinonen  2002      27.97  59.54      1:56.84   
  Tatu Hrkk  2001      27.48  59.22      2:56.06   
  Leo Roine  2001      26.62  56.38      3:52.44   
                     
JoUS  2001  515          3:54.72   
  Joensuun Uimaseura  3:56.37                 
  Miiro Vartiainen  2001      27.35  57.01      57.01   
  Veeti Ruohtula  2001      26.05  54.51      1:51.52   
  Akseli Kontiainen  2002      27.98  59.48      2:51.00   
  Arsenij Shadrin  2003      30.16  1:03.72      3:54.72   
                     
HSS 1  2001    513          3:55.14   
  Helsingfors Simsllskap  3:55.16                 
  Veeti Haikonen  2001      27.20  57.77      57.77   
  Lassi Haimi  2003      27.93  58.85      1:56.62   
  Johan Krister Fredriksson  2003      27.67  58.21      2:54.83   
  Lari Tumanoff  2003      28.12  1:00.31      3:55.14   
                     
10  TaTU 1  2001    491          3:58.55   
  TaTu Tampere  3:58.23                 
  Petr Pankratov  2002      28.72  59.37      59.37   
  Eerik Tikkakoski  2001      28.66  1:01.60      2:00.97   
  Joona Lehtonen  2001      27.76  59.18      3:00.15   
  Efim Romanov  2002      28.40  58.40      3:58.55   
                     
11  SWIM  2001    482          4:00.06   
  Swimming Jyvskyl  3:58.21                 
  Maxim Kolomainen  2001      29.55  1:03.81      1:03.81   
  Alexander Kislitsyn  2001      26.17  55.78      1:59.59   
  Jiri Jrvinen  2001      28.53  1:00.84      3:00.43   
  Atte Lindholm  2001      27.52  59.63      4:00.06   
                     
12  ORCA  2001    478          4:00.72   
  ORCA Helsinki  4:00.19                 
  Elias Kukkonen  2002      27.44  58.70      58.70   
  Ruslan Panschin  2001      27.69  1:01.10      1:59.80   
  Elias Filippovits  2002      28.14  59.30      2:59.10   
  Pyry Nurminen  2001      28.86  1:01.62      4:00.72   
                     
13  SK 2  2001    451          4:05.37   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  4:00.42                 
  Leevi Korpinen  2001      29.04  1:02.16      1:02.16   
  Samu Petteri Kallio  2002      29.74  1:03.17      2:05.33   
  Lauri Kinnunen  2003      28.50  59.28      3:04.61   
  Arttu Menp  2003      29.03  1:00.76      4:05.37   
                     
14  UiTa 2  2001    450          4:05.64   
  Uinti Tampere  4:09.98                 
  Henri Naarajrvi  2002      28.62  1:01.81      1:01.81   
  Urho Lyytinen  2003      29.78  1:03.12      2:04.93   
  Win Koskinen  2002      27.65  59.65      3:04.58   
  Akseli Hakala  2003      28.42  1:01.06      4:05.64   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspivmr  17 keskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  09:18 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner