Tulokset European Youth Olympic Summer Festival
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Friday
Results Event 25 (Heats) - Official |
Competition name | EYOF 2009 | Print Date | 24 July 2009 | |||
Competition place | Tampere , Finland | Print Time | 10:31 | |||
Organizer | Clubs of Uinnin Tuki ry |
Event 25, 400m Medley Men, Heats |
Place | Name | Born | Club | 100m | 200m | 300m | Finish | Status | ||
1 | Maksym Shemberev | 1993 | Ukraine | 1:02.01 | 2:14.69 | 3:28.08 | 4:29.29 | |||
2 | Eduardo Solaeche | 1993 | Spain | 1:01.20 | 2:13.96 | 3:28.37 | 4:32.02 | |||
3 | Ieuan Lloyd | 1993 | Great Britain | 1:00.56 | 2:11.14 | 3:29.66 | 4:33.37 | |||
4 | Stefanos Chalintei-Christ | 1993 | Greece | 1:00.66 | 2:10.46 | 3:30.03 | 4:33.69 | |||
5 | Felix Firsov | 1993 | Russia | 1:01.56 | 2:14.19 | 3:32.01 | 4:34.42 | |||
6 | Louis Croenen | 1994 | Belgium | 1:02.62 | 2:12.61 | 3:33.04 | 4:38.25 | |||
7 | Lukasz Chmiel | 1993 | Poland | 1:00.85 | 2:14.53 | 3:35.28 | 4:38.68 | |||
8 | Clément Quilliec | 1993 | France | 1:05.09 | 2:16.32 | 3:35.64 | 4:39.64 | |||
9 | Bence Kiraly | 1993 | Hungary | 1:01.66 | 2:15.04 | 3:36.58 | 4:40.76 | |||
10 | Elijah Stolz | 1993 | Switzerland | 1:05.21 | 2:16.19 | 3:37.35 | 4:42.03 | Not in final | ||
11 | Nejc Jurjevcic | 1993 | Slovenia | 1:03.62 | 2:16.27 | 3:38.33 | 4:42.50 | |||
12 | Federico Andreetto | 1993 | Italy | 1:03.54 | 2:13.20 | 3:36.85 | 4:42.96 | |||
13 | Nicholas Quinn | 1993 | Ireland | 1:03.73 | 2:18.17 | 3:37.78 | 4:43.36 | |||
14 | Philipp Jaksche | 1993 | Austria | 1:02.69 | 2:15.46 | 3:38.78 | 4:45.33 | |||
15 | Miguel Diogo | 1993 | Portugal | 1:01.82 | 2:16.22 | 3:42.00 | 4:46.07 | |||
16 | Dzianis Shalabodau | 1993 | Belarus | 1:05.31 | 2:21.30 | 3:43.19 | 4:46.27 | |||
17 | Petja Yritys | 1993 | Finland | 1:03.91 | 2:15.93 | 3:39.01 | 4:47.36 | |||
18 | Ilja Efimov | 1993 | Estonia | 1:05.72 | 2:24.33 | 3:45.20 | 4:51.94 | |||
19 | Ali Baturay Yilmaz | 1994 | Turkey | 1:00.01 | 2:14.39 | 3:42.57 | 4:52.53 | |||
20 | Nikola Trajkovic | 1994 | Serbia | 1:07.86 | 2:21.42 | 3:45.07 | 4:52.78 | |||
21 | Irakli Bolkvadze | 1994 | Georgia | 1:04.26 | 2:20.75 | 3:43.01 | 4:53.54 | |||
22 | Rostislav Kubicky | 1994 | Slovakia | 1:05.14 | 2:18.13 | 3:45.81 | 4:54.36 | |||
23 | Anton Sveinn Mckee | 1993 | Iceland | 1:06.43 | 2:24.02 | 3:47.23 | 4:54.50 | |||
24 | Erikas Svirskas | 1994 | Lithuania | 1:08.08 | 2:26.04 | 3:53.37 | 5:02.68 | |||
25 | Nikolajs Maskalenko | 1993 | Latvia | 1:09.95 | 2:31.20 | 3:57.63 | 5:10.07 | |||
- | Martin Jedlinsky | 1993 | Czech Republic | DSQ | ||||||
- | Tal Hanani | 1993 | Israel | DSQ | ||||||
Generated by WinGrodan 1.17.15 | Print Date | 24 July 2009 |
Licensed to: Tampereen Seurat | Print Time | 10:31 |