Resultater for Unicef By Open 2017
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 22 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 22 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Unicef By 2017 |
|
Udskriftsdato |
01 april 2017 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
17:34 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Triton >Ballerup |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 marts 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-2000 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sophia Sander-Bjerge |
1999 |
Svømmeklubben Syd |
|
1:21.06 |
2:50.53 |
4:21.49 |
5:52.17 |
11:49.48 |
|
|
|
|
|
|
7:23.08 |
8:53.90 |
10:23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2002 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilie Krog |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:06.97 |
2:17.67 |
3:28.94 |
4:40.04 |
9:25.63 |
|
|
|
|
|
|
5:51.28 |
7:03.13 |
8:15.02 |
|
|
|
2 |
Michelle Mortensen |
2002 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
1:08.51 |
2:21.09 |
3:34.73 |
4:48.94 |
9:45.35 |
|
|
|
|
|
|
6:02.95 |
7:18.39 |
8:32.63 |
|
|
|
3 |
Cassandra L. L. Hansen |
2002 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
1:10.59 |
2:26.69 |
3:42.59 |
4:59.00 |
10:09.38 |
|
|
|
|
|
|
6:15.89 |
7:32.45 |
8:50.44 |
|
|
|
4 |
Ida Rishøj |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:12.81 |
2:30.52 |
3:48.20 |
5:05.49 |
10:13.09 |
|
|
|
|
|
|
6:23.25 |
7:40.84 |
8:57.68 |
|
|
|
5 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
Roskilde Svømning |
|
1:10.69 |
2:26.53 |
3:44.30 |
5:03.11 |
10:13.61 |
|
|
|
|
|
|
6:21.71 |
7:39.79 |
8:57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sophie Grandjean |
2003 |
Ringsted Svømme Klub |
|
1:11.17 |
2:27.17 |
3:43.08 |
4:59.10 |
9:55.92 |
|
|
|
|
|
|
6:14.63 |
7:29.87 |
8:44.31 |
|
|
|
2 |
Julie Bruun Jørgensen |
2003 |
Svømmeklubben Syd |
|
1:11.26 |
2:26.42 |
3:43.04 |
4:59.48 |
10:02.99 |
|
|
|
|
|
|
6:16.37 |
7:32.43 |
8:49.27 |
|
|
|
3 |
Julie K Rose |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
|
1:09.71 |
2:25.79 |
3:43.73 |
5:02.43 |
10:06.18 |
|
|
|
|
|
|
6:19.41 |
7:36.09 |
8:51.74 |
|
|
|
4 |
Maria Lund |
2003 |
Sigma Swim Birkerød |
|
1:13.00 |
2:30.76 |
3:48.03 |
5:05.58 |
10:09.54 |
|
|
|
|
|
|
6:21.94 |
7:38.06 |
8:54.41 |
|
|
|
5 |
Mille Pedersen |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
|
1:11.27 |
2:29.43 |
3:49.20 |
5:08.33 |
10:19.14 |
|
|
|
|
|
|
6:25.75 |
7:44.52 |
9:03.48 |
|
|
|
6 |
Laura Boutrup |
2003 |
Sigma Swim Birkerød |
|
1:14.40 |
2:33.21 |
3:51.21 |
5:09.06 |
10:19.81 |
|
|
|
|
|
|
6:27.35 |
7:45.23 |
9:03.42 |
|
|
|
7 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
|
1:14.69 |
2:34.15 |
3:53.48 |
5:12.73 |
10:25.62 |
|
|
|
|
|
|
6:32.00 |
7:51.11 |
9:09.47 |
|
|
|
8 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
Sigma Swim Allerød |
|
1:16.94 |
2:42.65 |
4:08.88 |
5:35.65 |
11:13.90 |
|
|
|
|
|
|
7:01.58 |
8:28.32 |
9:54.17 |
|
|
|
9 |
Ida Kjølby |
2003 |
Svømmeklubben Syd |
|
1:24.46 |
2:55.65 |
4:25.95 |
5:56.65 |
11:54.15 |
|
|
|
|
|
|
7:27.35 |
8:57.77 |
10:27.88 |
|
|
|
10 |
Ida Marie Bundgaard Ravn |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
|
1:33.90 |
3:13.51 |
4:50.22 |
6:28.13 |
12:48.33 |
|
|
|
|
|
|
8:05.56 |
9:41.72 |
11:17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
01 april 2017 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
17:34 |
|