Results for XVI Marli Junior Games
Below are all results from the competition shown by session.
Aamujakso
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | XVI Marli Junior Games | Tulostuspäivämäärä | 22 huhtikuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Turku | Tulostusaika | 11:57 | |||
Järjestäjä | Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 22 huhtikuu 2017 |
Laji 7, T10,T12,T15 100m vu, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
Sponsori: Mauno Catering |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Mirelle Hirsiniemi | 2007 | 341 | 35.79 | 1:14.50 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:15.49 | |||||||||
2 | Linnea Koski | 2007 | 243 | 39.39 | 1:23.39 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:24.65 | |||||||||
3 | Jenni Korkeamäki | 2007 | 229 | 40.91 | 1:25.04 | |||||
Cetus Espoo | 1:27.84 | |||||||||
4 | Ines Pälviranta | 2007 | 222 | 40.56 | 1:25.86 | |||||
Uinti Tampere | 1:25.08 | |||||||||
5 | Saara Lehto | 2007 | 222 | 42.16 | 1:25.95 | |||||
Rauman Uimaseura | 1:29.65 | |||||||||
6 | Enna Äyrämöinen | 2007 | 217 | 41.07 | 1:26.56 | |||||
Cetus Espoo | 1:23.97 | |||||||||
7 | Matilda Leppänen | 2007 | 215 | 41.07 | 1:26.90 | |||||
Cetus Espoo | 1:28.62 | |||||||||
8 | Elli Isometsä | 2007 | 205 | 41.77 | 1:28.17 | |||||
Kankaanpään Uimarit | 1:26.85 | |||||||||
9 | Peppi Lehtinen | 2007 | 182 | 42.87 | 1:31.77 | |||||
Kankaanpään Uimarit | 1:27.93 | |||||||||
10 | Inka Ailanen | 2007 | 179 | 44.07 | 1:32.29 | |||||
Swimming Team Rauma | 1:38.59 | |||||||||
11 | Miisa Järvinen | 2007 | 156 | 45.77 | 1:36.63 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:44.59 | |||||||||
12 | Emmiina Eho | 2007 | 155 | 45.22 | 1:36.85 | |||||
Uinti Tampere | 1:36.75 | |||||||||
13 | Amanda Ahinko | 2007 | 152 | 45.38 | 1:37.50 | |||||
Ålands Simförening | 1:39.74 | |||||||||
14 | Minea Kumlander | 2007 | 143 | 47.01 | 1:39.51 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:40.17 | |||||||||
15 | Nella Imponen | 2007 | 142 | 47.52 | 1:39.69 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:43.81 | |||||||||
16 | Adalmiina Levula | 2007 | 141 | 49.67 | 1:39.88 | |||||
Kankaanpään Uimarit | 1:40.19 | |||||||||
17 | Fia Metsola | 2007 | 141 | 48.52 | 1:39.90 | |||||
Ålands Simförening | 1:42.69 | |||||||||
18 | Kätlin Ploompuu | 2007 | 141 | 47.08 | 1:39.99 | |||||
Riihimäen Uimaseura | 1:47.07 | |||||||||
19 | Agnes Ruusumo | 2007 | 139 | 50.71 | 1:40.46 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:44.27 | |||||||||
20 | Ffion Watkins | 2008 | 132 | 46.58 | 1:42.16 | |||||
Ålands Simförening | ||||||||||
21 | Rebecca Mäkinen | 2008 | 128 | 48.72 | 1:43.17 | |||||
Uinti Tampere | 1:43.12 | |||||||||
22 | Aurora Änäkkälä | 2007 | 127 | 47.60 | 1:43.53 | |||||
Salon Uimarit | 1:42.18 | |||||||||
23 | Naomi Leo | 2007 | 122 | 47.20 | 1:44.80 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:47.77 | |||||||||
24 | Justiina Junnila | 2007 | 122 | 50.25 | 1:44.88 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:46.21 | |||||||||
25 | Jasmiina Laitinen | 2008 | 122 | 46.36 | 1:44.94 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:59.52 | |||||||||
26 | Ella Valdolin | 2007 | 117 | 50.66 | 1:46.19 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:47.06 | |||||||||
27 | Nova Larsson | 2007 | 116 | 50.92 | 1:46.60 | |||||
Ålands Simförening | 1:41.05 | |||||||||
28 | Amanda Vuori | 2007 | 113 | 52.47 | 1:47.54 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:47.98 | |||||||||
29 | Senja Pakkanen | 2008 | 111 | 54.23 | 1:48.16 | |||||
Kankaanpään Uimarit | ||||||||||
30 | Stella Laukkanen | 2007 | 107 | 51.19 | 1:49.37 | |||||
Uinti Tampere | 1:52.42 | |||||||||
31 | Selma Ala-Karvia | 2008 | 94 | 52.62 | 1:54.10 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
32 | Netta Halttunen | 2007 | 94 | 53.65 | 1:54.16 | |||||
Uinti Tampere | 1:52.36 | |||||||||
33 | Matilda Saarinen | 2008 | 73 | 55.98 | 2:04.01 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
- | Silvia Koskela | 2007 | DSQ | |||||||
Uinti Tampere | 1:35.78 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 7, T10,T12,T15 100m vu, Loppukilpailut 11 - 12 v |
Sponsori: Mauno Catering |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sonila Selimi | 2005 | 453 | 32.70 | 1:07.74 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:06.13 | |||||||||
2 | Nelli Rauhanen | 2005 | 435 | 33.00 | 1:08.69 | |||||
Raision Urheilijat | 1:09.29 | |||||||||
3 | Kira Lindroos | 2005 | 430 | 33.36 | 1:08.94 | |||||
Cetus Espoo | 1:08.03 | |||||||||
4 | Louna Kasvio | 2006 | 398 | 33.40 | 1:10.77 | |||||
Cetus Espoo | 1:13.42 | |||||||||
5 | Roosa Tuomainen | 2005 | 394 | 34.17 | 1:10.97 | |||||
Salon Uimarit | 1:10.47 | |||||||||
6 | Ellen Kaituri | 2006 | 394 | 33.99 | 1:11.01 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:09.99 | |||||||||
7 | Kukka Kangas | 2005 | 393 | 34.84 | 1:11.02 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:09.38 | |||||||||
8 | Sini Mäkilä | 2006 | 375 | 35.03 | 1:12.19 | |||||
Raision Urheilijat | 1:14.01 | |||||||||
9 | Elsa Vira | 2006 | 374 | 34.20 | 1:12.24 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:14.65 | |||||||||
10 | Anniina Ahonen | 2005 | 373 | 34.69 | 1:12.28 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:11.26 | |||||||||
11 | Julianna Kurkela | 2005 | 357 | 33.80 | 1:13.36 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:12.04 | |||||||||
12 | Wilma Sundt | 2006 | 356 | 34.31 | 1:13.45 | |||||
Cetus Espoo | 1:14.14 | |||||||||
13 | Noora Suonsivu | 2005 | 346 | 35.53 | 1:14.13 | |||||
Porin Uimaseura | 1:15.27 | |||||||||
14 | Minttu Kiili | 2005 | 344 | 35.27 | 1:14.23 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:12.06 | |||||||||
15 | Sofia Rinne | 2005 | 341 | 35.72 | 1:14.45 | |||||
Cetus Espoo | 1:16.51 | |||||||||
16 | Laura Kousa | 2005 | 341 | 35.62 | 1:14.46 | |||||
Cetus Espoo | 1:16.79 | |||||||||
17 | Maura Bergström | 2005 | 338 | 36.40 | 1:14.71 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:12.70 | |||||||||
18 | Maija Hinkkala | 2005 | 334 | 35.47 | 1:15.01 | |||||
Riihimäen Uimaseura | 1:13.96 | |||||||||
19 | Olivia Turtiainen | 2005 | 331 | 35.33 | 1:15.21 | |||||
Cetus Espoo | 1:19.48 | |||||||||
20 | Siri Kaskeala | 2005 | 326 | 36.48 | 1:15.64 | |||||
Cetus Espoo | 1:12.85 | |||||||||
21 | Katriina Kallio | 2006 | 323 | 36.38 | 1:15.84 | |||||
Raision Urheilijat | 1:15.20 | |||||||||
22 | Hanna Martola | 2005 | 320 | 36.26 | 1:16.06 | |||||
Cetus Espoo | 1:19.83 | |||||||||
23 | Ella Suominen | 2005 | 316 | 35.61 | 1:16.37 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:11.87 | |||||||||
24 | Saana Perkkiö | 2005 | 299 | 36.19 | 1:17.82 | |||||
Riihimäen Uimaseura | 1:18.41 | |||||||||
25 | Tiitu Koskinen | 2005 | 283 | 36.83 | 1:19.28 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:21.07 | |||||||||
26 | Kaarina Rihte | 2005 | 279 | 37.45 | 1:19.64 | |||||
Cetus Espoo | 1:22.89 | |||||||||
27 | Mette Peltola | 2005 | 262 | 37.69 | 1:21.30 | |||||
Raision Urheilijat | 1:21.22 | |||||||||
28 | Lumi Rossi | 2005 | 260 | 39.60 | 1:21.56 | |||||
Cetus Espoo | 1:27.75 | |||||||||
29 | Iida Siltala | 2005 | 259 | 36.95 | 1:21.57 | |||||
Cetus Espoo | 1:21.99 | |||||||||
30 | Karoliina Salmi | 2006 | 258 | 39.91 | 1:21.77 | |||||
Pihlava Työväen Urheilijat | 1:24.30 | |||||||||
31 | Pilvi Österman | 2005 | 254 | 38.90 | 1:22.17 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:22.38 | |||||||||
32 | Kerttu Virta | 2006 | 251 | 39.31 | 1:22.51 | |||||
Raision Urheilijat | 1:22.60 | |||||||||
33 | Siiri Lahtinen | 2006 | 249 | 36.66 | 1:22.75 | |||||
Rauman Uimaseura | 1:25.78 | |||||||||
34 | Amanda Koistinen | 2005 | 247 | 38.77 | 1:22.91 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:22.62 | |||||||||
35 | Anna Hynönen | 2006 | 235 | 40.09 | 1:24.31 | |||||
Uinti Tampere | 1:28.71 | |||||||||
36 | Venla Varvikko | 2005 | 233 | 38.10 | 1:24.50 | |||||
Cetus Espoo | 1:22.89 | |||||||||
37 | Rebecca Risso Ricci | 2006 | 231 | 39.79 | 1:24.81 | |||||
Cetus Espoo | 1:23.52 | |||||||||
38 | Wilma Wallenius | 2005 | 223 | 40.38 | 1:25.73 | |||||
Nurmijärven Uinti | 1:26.34 | |||||||||
39 | Janica Nieminen | 2005 | 221 | 39.85 | 1:26.09 | |||||
Nurmijärven Uinti | 1:23.91 | |||||||||
40 | Iida Vartiainen | 2006 | 221 | 39.37 | 1:26.10 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:27.08 | |||||||||
41 | Iisa-Lotta Rantaniitty | 2006 | 219 | 40.67 | 1:26.29 | |||||
Cetus Espoo | 1:27.43 | |||||||||
42 | Oona Turunen | 2006 | 219 | 41.67 | 1:26.30 | |||||
Kankaanpään Uimarit | 1:24.86 | |||||||||
43 | Tilda Aaltonen | 2006 | 219 | 40.20 | 1:26.32 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:30.76 | |||||||||
44 | Ninja Brelo | 2006 | 217 | 39.22 | 1:26.56 | |||||
Cetus Espoo | 1:36.12 | |||||||||
45 | Emma Lönnberg | 2005 | 215 | 40.96 | 1:26.80 | |||||
Cetus Espoo | 1:27.25 | |||||||||
46 | Elli Lenkkeri | 2006 | 213 | 40.86 | 1:27.08 | |||||
Nurmijärven Uinti | 1:28.72 | |||||||||
47 | Ella-Maria Salminen | 2006 | 212 | 40.04 | 1:27.21 | |||||
Porin Pyrintö | 1:28.76 | |||||||||
48 | Janna Tepsa | 2005 | 209 | 40.37 | 1:27.62 | |||||
Uimaseura Kaarina | 1:27.94 | |||||||||
49 | Siiri Ruponen | 2005 | 207 | 41.83 | 1:27.94 | |||||
Riihimäen Uimaseura | 1:29.21 | |||||||||
50 | Pinja Pakkanen | 2006 | 206 | 41.37 | 1:28.05 | |||||
Kankaanpään Uimarit | 1:25.94 | |||||||||
51 | Iiris Soilevaara | 2006 | 205 | 41.08 | 1:28.15 | |||||
Cetus Espoo | 1:30.75 | |||||||||
52 | Saara Raulos | 2005 | 201 | 40.97 | 1:28.83 | |||||
Cetus Espoo | 1:29.08 | |||||||||
53 | Ruth Risso Ricci | 2006 | 198 | 42.68 | 1:29.27 | |||||
Cetus Espoo | 1:25.54 | |||||||||
54 | Venny Korjonen | 2005 | 194 | 42.74 | 1:29.79 | |||||
Uinti Tampere | 1:34.96 | |||||||||
55 | Olivia Levula | 2006 | 191 | 43.63 | 1:30.35 | |||||
Kankaanpään Uimarit | 1:24.11 | |||||||||
56 | Eerika Turunen | 2005 | 189 | 41.29 | 1:30.65 | |||||
Uinti Tampere | 1:28.14 | |||||||||
57 | Kätrin Koppel | 2005 | 182 | 43.86 | 1:31.72 | |||||
Rauman Uimaseura | 1:30.94 | |||||||||
58 | Malla Kostiainen | 2006 | 181 | 44.93 | 1:31.90 | |||||
Cetus Espoo | 1:33.99 | |||||||||
59 | Kerttu Heinä | 2006 | 179 | 42.59 | 1:32.22 | |||||
Salon Uimarit | 1:30.54 | |||||||||
60 | Kerttu Laaksonen | 2006 | 177 | 42.80 | 1:32.61 | |||||
Raision Urheilijat | 1:30.62 | |||||||||
61 | Fia Meltovaara | 2006 | 171 | 44.14 | 1:33.70 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:32.31 | |||||||||
62 | Peppi Peltotalo | 2006 | 171 | 44.55 | 1:33.77 | |||||
Uinti Tampere | 1:34.43 | |||||||||
63 | Saana Keskinen | 2005 | 171 | 45.85 | 1:33.78 | |||||
Uinti Tampere | 1:38.38 | |||||||||
64 | Inka Poikolainen | 2005 | 168 | 43.96 | 1:34.17 | |||||
Nurmijärven Uinti | ||||||||||
65 | Maija Nurminen | 2005 | 167 | 44.59 | 1:34.53 | |||||
Salon Uimarit | 1:32.55 | |||||||||
66 | Bianca Flöjt | 2005 | 166 | 46.39 | 1:34.67 | |||||
Ålands Simförening | 1:38.77 | |||||||||
67 | Gabriella Vesterkvist | 2006 | 164 | 45.27 | 1:34.98 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:34.43 | |||||||||
68 | Ada Salaspuro | 2005 | 160 | 44.52 | 1:35.82 | |||||
Cetus Espoo | 1:36.97 | |||||||||
69 | Maisa Savisto | 2006 | 157 | 45.59 | 1:36.46 | |||||
Uinti Tampere | 1:34.73 | |||||||||
70 | Viivi Laiho | 2005 | 154 | 44.06 | 1:37.06 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:42.70 | |||||||||
71 | Krista Viitanen | 2005 | 150 | 45.34 | 1:37.84 | |||||
Riihimäen Uimaseura | 1:39.33 | |||||||||
72 | Milja Prepula | 2006 | 148 | 47.14 | 1:38.34 | |||||
Uinti Tampere | 1:37.43 | |||||||||
73 | Tindra Sjöström | 2005 | 147 | 47.23 | 1:38.47 | |||||
Ålands Simförening | 1:34.86 | |||||||||
74 | Alexa Korkiakoski | 2006 | 147 | 48.15 | 1:38.52 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:40.49 | |||||||||
75 | Elli Kenttälä | 2006 | 146 | 45.06 | 1:38.76 | |||||
Uinti Tampere | 1:38.96 | |||||||||
76 | Veera Rantala | 2006 | 143 | 47.61 | 1:39.49 | |||||
Uinti Tampere | 1:40.20 | |||||||||
77 | Viivi Kiiveri | 2006 | 142 | 45.43 | 1:39.57 | |||||
Uinti Tampere | 1:37.43 | |||||||||
78 | Nelli Lehtonen | 2006 | 140 | 49.21 | 1:40.15 | |||||
Uinti Tampere | 1:52.72 | |||||||||
79 | Elina Toivonen | 2006 | 137 | 46.86 | 1:40.86 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:46.54 | |||||||||
80 | Judit Lindén | 2006 | 135 | 45.53 | 1:41.31 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:39.47 | |||||||||
81 | Veera Pettinen | 2005 | 131 | 49.81 | 1:42.36 | |||||
Uinti Tampere | 1:47.78 | |||||||||
82 | Elsa Koskinen | 2006 | 129 | 48.60 | 1:42.92 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:43.64 | |||||||||
83 | Nea Elomaa | 2006 | 123 | 49.57 | 1:44.45 | |||||
Uinti Tampere | 1:46.86 | |||||||||
84 | Iisa Lavikainen | 2006 | 122 | 48.76 | 1:44.71 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:56.59 | |||||||||
85 | Maija Grönholm | 2006 | 120 | 49.71 | 1:45.41 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:48.09 | |||||||||
86 | Alexandra Julin | 2005 | 119 | 50.40 | 1:45.57 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:48.11 | |||||||||
87 | Ronja Mäkelä | 2005 | 111 | 48.81 | 1:48.24 | |||||
Salon Uimarit | 1:51.28 | |||||||||
88 | Linda Möttönen | 2006 | 98 | 52.95 | 1:52.60 | |||||
Uinti Tampere | 2:04.07 | |||||||||
89 | Anna Selin | 2006 | 91 | 54.16 | 1:55.40 | |||||
Uinti Tampere | 1:56.58 | |||||||||
90 | Siiri Keskimäki | 2006 | 85 | 55.71 | 1:57.96 | |||||
Salon Uimarit | 1:59.06 | |||||||||
91 | Sonja Heikkilä | 2006 | 71 | 56.91 | 2:05.65 | |||||
Salon Uimarit | 1:54.04 | |||||||||
92 | Iina Salmivaara | 2006 | 63 | 1:01.72 | 2:10.47 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
93 | Salla-Mari Koskinen | 2006 | 54 | 1:04.62 | 2:17.66 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
- | Ada Niemi | 2005 | DSQ | |||||||
Uinti Tampere | 1:39.74 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Sara Suonio | 2006 | DSQ | |||||||
Salon Uimarit | 1:45.84 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Venla Vuorivirta | 2005 | DSQ | |||||||
Uinti Tampere | 1:36.39 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Vilma Manninen | 2005 | DSQ | |||||||
Salon Uimarit | 1:29.11 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 7, T10,T12,T15 100m vu, Loppukilpailut 13 - 15 v |
Sponsori: Mauno Catering |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Emma Uusküla | 2002 | 645 | 29.59 | 1:00.24 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:01.35 | |||||||||
2 | Siiri Einiö | 2003 | 632 | 28.91 | 1:00.66 | |||||
Gladius Kirkkonummi | 1:00.63 | |||||||||
3 | Jessica Kujanpää | 2002 | 594 | 29.59 | 1:01.91 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:01.79 | |||||||||
4 | Oona Laakso | 2002 | 576 | 29.36 | 1:02.56 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:01.53 | |||||||||
5 | Lotta Pälsi | 2004 | 575 | 30.17 | 1:02.59 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:01.86 | |||||||||
6 | Peppi Pinomäki | 2002 | 555 | 30.00 | 1:03.34 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:02.35 | |||||||||
7 | Hilda Helo | 2003 | 497 | 32.04 | 1:05.71 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:06.06 | |||||||||
8 | Ethel Piksilä | 2003 | 496 | 32.47 | 1:05.76 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:06.30 | |||||||||
9 | Tinja Lasonen | 2004 | 483 | 31.96 | 1:06.31 | |||||
Porin Uimaseura | 1:07.36 | |||||||||
10 | Siiri Toiva | 2002 | 478 | 31.67 | 1:06.54 | |||||
Nokian Pyry | 1:06.82 | |||||||||
11 | Alida Öhberg | 2002 | 478 | 31.65 | 1:06.55 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:07.15 | |||||||||
12 | Olivia Koski | 2002 | 474 | 31.85 | 1:06.73 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:07.10 | |||||||||
13 | Nita Tenho | 2004 | 468 | 32.35 | 1:07.04 | |||||
Pihlava Työväen Urheilijat | 1:08.67 | |||||||||
14 | Helmiina Toivonen | 2004 | 462 | 31.81 | 1:07.32 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:06.82 | |||||||||
15 | Iiris Yli-Jama | 2003 | 452 | 32.33 | 1:07.83 | |||||
Salon Uimarit | 1:07.10 | |||||||||
16 | Ninni Eriksson | 2003 | 447 | 32.61 | 1:08.06 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:07.13 | |||||||||
17 | Stella Freystätter | 2003 | 447 | 33.61 | 1:08.07 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:07.36 | |||||||||
18 | Siiri Reiniluoto | 2003 | 441 | 32.78 | 1:08.36 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:06.54 | |||||||||
19 | Aamu Änkilä | 2004 | 439 | 32.16 | 1:08.47 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:07.76 | |||||||||
20 | Wilma Långström | 2004 | 430 | 33.05 | 1:08.96 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:08.72 | |||||||||
21 | Pinja Österman | 2002 | 424 | 32.17 | 1:09.29 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:07.94 | |||||||||
22 | Anni Korhonen | 2003 | 421 | 34.16 | 1:09.41 | |||||
Raision Urheilijat | 1:07.85 | |||||||||
23 | Maija Björkholm | 2003 | 420 | 34.60 | 1:09.50 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:09.94 | |||||||||
24 | Iida Savulahti | 2004 | 415 | 33.69 | 1:09.79 | |||||
Riihimäen Uimaseura | 1:10.93 | |||||||||
25 | Helka Suomäki | 2003 | 411 | 33.07 | 1:09.97 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:10.90 | |||||||||
26 | Odelia Oinas | 2003 | 409 | 34.82 | 1:10.11 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:13.88 | |||||||||
27 | Peppi Hölsö | 2003 | 408 | 34.74 | 1:10.15 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:10.62 | |||||||||
28 | Oona Sirkiä | 2004 | 404 | 33.54 | 1:10.39 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:09.67 | |||||||||
29 | Ella Nihtilä | 2004 | 397 | 33.23 | 1:10.78 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:10.27 | |||||||||
30 | Minea Wiren | 2003 | 381 | 34.46 | 1:11.77 | |||||
Nokian Pyry | 1:10.74 | |||||||||
31 | Sonja Salmimies | 2004 | 381 | 34.11 | 1:11.78 | |||||
Nurmijärven Uinti | 1:11.38 | |||||||||
32 | Siiri Tiilikka | 2004 | 380 | 35.35 | 1:11.84 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:12.66 | |||||||||
33 | Lotta Heinimäki | 2003 | 379 | 34.70 | 1:11.89 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:10.91 | |||||||||
34 | Siiri Niskasaari | 2004 | 379 | 35.48 | 1:11.91 | |||||
Pihlava Työväen Urheilijat | 1:14.71 | |||||||||
35 | My Laverman | 2004 | 375 | 34.26 | 1:12.16 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:11.69 | |||||||||
36 | Heinä Tanskanen | 2003 | 371 | 34.90 | 1:12.42 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:13.12 | |||||||||
37 | Vlada Guljajeva | 2004 | 368 | 34.41 | 1:12.59 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:12.33 | |||||||||
38 | Nanna Sinerkari | 2004 | 367 | 32.10 | 1:12.70 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:10.27 | |||||||||
39 | Peppi Kolari | 2003 | 366 | 34.09 | 1:12.75 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:13.78 | |||||||||
40 | Olivia Oinas | 2003 | 365 | 35.18 | 1:12.82 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:14.56 | |||||||||
41 | Peppi Vesalainen | 2004 | 364 | 33.89 | 1:12.89 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:12.18 | |||||||||
42 | Manja Lindell | 2004 | 362 | 34.99 | 1:12.98 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:12.24 | |||||||||
43 | Annaliina Hintukainen | 2002 | 359 | 34.70 | 1:13.23 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:12.54 | |||||||||
44 | Anniina Haarala | 2004 | 353 | 35.83 | 1:13.63 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:11.73 | |||||||||
45 | Nea Juslén | 2002 | 348 | 35.63 | 1:13.95 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:12.40 | |||||||||
46 | Isla Pinta | 2002 | 347 | 34.86 | 1:14.05 | |||||
Raision Urheilijat | 1:14.34 | |||||||||
47 | Odessa Haikara | 2004 | 343 | 34.98 | 1:14.33 | |||||
Cetus Espoo | 1:14.99 | |||||||||
48 | Ella Nore | 2002 | 341 | 34.83 | 1:14.49 | |||||
Pihlava Työväen Urheilijat | 1:14.45 | |||||||||
49 | Sanna Pajula | 2003 | 338 | 35.75 | 1:14.72 | |||||
Kankaanpään Uimarit | 1:16.47 | |||||||||
50 | Tiia Kuisma | 2003 | 337 | 34.67 | 1:14.76 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:14.84 | |||||||||
51 | Alexandra Nikkinen | 2003 | 332 | 35.71 | 1:15.13 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:14.60 | |||||||||
52 | Cecilia Serovuo | 2004 | 330 | 35.62 | 1:15.31 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:14.77 | |||||||||
53 | Sanni Jouppi | 2004 | 315 | 36.63 | 1:16.47 | |||||
Swimming Team Rauma | 1:17.03 | |||||||||
54 | Laura Kinnunen | 2002 | 310 | 36.41 | 1:16.92 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:17.58 | |||||||||
55 | Aada Rantanen | 2004 | 303 | 37.13 | 1:17.48 | |||||
Raision Urheilijat | 1:19.81 | |||||||||
56 | Miisa Mäkelä | 2002 | 285 | 37.78 | 1:19.03 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:15.04 | |||||||||
57 | Pinja Kallio | 2004 | 283 | 37.33 | 1:19.23 | |||||
Kankaanpään Uimarit | 1:20.22 | |||||||||
58 | Ni Lam | 2002 | 276 | 37.47 | 1:19.93 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:21.06 | |||||||||
59 | Noora Ketola | 2003 | 235 | 40.11 | 1:24.26 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:29.66 | |||||||||
60 | Joanna Hauhia | 2004 | 231 | 38.74 | 1:24.84 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:23.62 | |||||||||
61 | Aada Berg | 2004 | 229 | 42.24 | 1:25.07 | |||||
Porin Pyrintö | 1:30.48 | |||||||||
62 | Milja Santavirta | 2004 | 210 | 40.94 | 1:27.57 | |||||
Porin Pyrintö | 1:29.35 | |||||||||
63 | Vilmiina Weckman | 2004 | 199 | 42.47 | 1:29.14 | |||||
Riihimäen Uimaseura | 1:27.13 | |||||||||
64 | Aino Manner | 2004 | 181 | 41.65 | 1:31.95 | |||||
Porin Pyrintö | 1:41.68 | |||||||||
65 | Anastasia Lausi | 2003 | 155 | 46.02 | 1:36.75 | |||||
Kankaanpään Uimarit | 1:45.78 | |||||||||
66 | Antonia Topoeva | 2004 | 132 | 47.77 | 1:42.00 | |||||
Ålands Simförening | 1:45.74 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 22 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 11:57 |