Tulokset Brøndby Sommer Cup 2017
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Brøndby Sommer Cup |
|
Udskriftsdato |
10 juni 2017 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
09:56 |
|
|
Arrangør |
Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
10 juni 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2017 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Linnea Funk Larsen |
2007 |
|
|
1:29.77 |
3:06.53 |
4:43.20 |
|
6:16.74 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Agnete Boelt |
2006 |
|
|
1:20.14 |
2:42.58 |
4:04.66 |
|
5:24.77 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
|
|
1:25.05 |
2:56.72 |
4:30.74 |
|
6:02.39 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
6:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
|
|
1:28.43 |
3:06.03 |
4:43.00 |
|
6:17.32 |
|
|
Hillerød Svømmeklub |
6:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jasmin Kjærsgaard |
2006 |
|
|
1:34.40 |
3:19.29 |
4:59.83 |
|
6:43.60 |
|
|
Hillerød Svømmeklub |
7:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
|
|
1:11.60 |
2:26.44 |
3:40.91 |
|
4:54.86 |
|
|
Hillerød Svømmeklub |
4:54.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
|
|
1:10.67 |
2:27.41 |
3:44.52 |
|
5:00.36 |
|
|
Hillerød Svømmeklub |
5:00.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Celina Mehr |
2003 |
|
|
1:22.72 |
2:52.60 |
4:21.61 |
|
5:48.08 |
|
|
Roskilde Svømning |
5:50.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Annika Toft Rasmussen |
2004 |
|
|
1:21.83 |
2:51.98 |
4:21.81 |
|
5:49.93 |
|
|
Hillerød Svømmeklub |
5:40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Frederikke Meisner From |
2004 |
|
|
1:26.65 |
3:03.84 |
4:40.12 |
|
6:11.02 |
|
|
Roskilde Svømning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1918-2002 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sarah Missing |
2001 |
|
|
1:03.54 |
2:16.32 |
3:33.94 |
|
4:52.06 |
|
|
Vest-Brøndby |
4:32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emma Vilstrup |
1994 |
|
|
1:10.99 |
2:25.92 |
3:40.84 |
|
4:54.16 |
|
|
U.S.G |
5:00.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Susanne Rübner-Petersen |
1994 |
|
|
1:11.07 |
2:27.47 |
3:44.58 |
|
5:02.19 |
|
|
U.S.G |
4:56.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
|
|
1:16.29 |
2:38.41 |
4:02.24 |
|
5:24.64 |
|
|
Hillerød Svømmeklub |
5:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
09:56 |
|