Tulokset Hela-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Hela-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
25 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
11:50 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti ja Åbo Simklubb |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
25 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jesper Lietzen |
2002 |
|
483 |
30.50 |
1:04.25 |
1:37.64 |
|
2:09.99 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mikael Nurmela |
2002 |
|
406 |
31.60 |
1:07.12 |
1:43.34 |
|
2:17.74 |
|
|
Seinäjoen Uimarit-58 |
2:18.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Akira Konttinen |
2003 |
|
360 |
32.36 |
1:08.62 |
1:46.45 |
|
2:23.28 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eetu Mikkonen |
2003 |
|
357 |
31.90 |
1:08.43 |
1:47.30 |
|
2:23.69 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Oliver Oinas |
2001 |
|
300 |
33.47 |
1:10.40 |
1:51.24 |
|
2:32.35 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Matias Gustafsson |
2002 |
|
245 |
33.39 |
1:14.94 |
1:58.86 |
|
2:42.95 |
|
|
Raision Urheilijat |
2:25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Aaro Puutio |
2003 |
|
227 |
36.35 |
1:18.27 |
2:03.56 |
|
2:46.98 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Sharo Mamandi |
2002 |
|
193 |
36.28 |
1:20.33 |
2:08.86 |
|
2:56.49 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Otto Rannikko |
1999 |
|
636 |
27.82 |
57.51 |
1:27.99 |
|
1:58.56 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:56.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Wilhelm Suominen |
1999 |
|
560 |
28.59 |
59.13 |
1:31.15 |
|
2:03.71 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:56.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elias Kuusisto |
1999 |
|
529 |
28.50 |
59.72 |
1:32.52 |
|
2:06.08 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:59.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eetu Nyman |
1999 |
|
518 |
28.41 |
1:00.42 |
1:33.83 |
|
2:06.94 |
|
|
Vesihelmen Uimaseura |
2:11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Nikita Saunonen |
1997 |
|
497 |
26.11 |
56.80 |
1:31.48 |
|
2:08.74 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Joni Aaltonen |
1999 |
|
470 |
29.16 |
1:01.48 |
1:36.00 |
|
2:11.19 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:57.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
11:50 |
|