Tulokset 110-vuotis juhlauinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | 110-vuotis juhlauinnit | Tulostuspäivämäärä | 30 syyskuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Joensuu | Tulostusaika | 18:04 | |||
Järjestäjä | Joensuun Uimaseura ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 30 syyskuu 2017 |
Laji 34, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
Sponsori: PIHLAJALINNA ITE |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | JoUS pojat 1 [2003] | 2003 | 252 | 2:23.17 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 2:20.87 | |||||||||
Konsta Kauppinen | 2005 | 41.10 | 41.10 | |||||||
Arsenij Shadrin | 2003 | 34.82 | 1:15.92 | |||||||
Otto Mikkonen | 2003 | 35.78 | 1:51.70 | |||||||
Aleksi Hämäläinen | 2004 | 31.47 | 2:23.17 | |||||||
2 | KuUS pojat 1 | 2003 | 143 | 2:52.91 | ||||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
Jimi Oksanen | 2005 | 49.14 | 49.14 | |||||||
Ahto Louheranta | 2004 | 43.73 | 1:32.87 | |||||||
Aleksandr Istomin | 2004 | 38.45 | 2:11.32 | |||||||
Uuri Ranz | 2006 | 41.59 | 2:52.91 | |||||||
3 | KuUS pojat 2 | 2003 | 138 | 2:54.97 | ||||||
Kuopion Uimaseura | 3:02.75 | |||||||||
Emil Tolvanen | 2003 | 47.60 | 47.60 | |||||||
Onni Lehtimäki | 2006 | 49.66 | 1:37.26 | |||||||
Leevi Pietiläinen | 2004 | 39.05 | 2:16.31 | |||||||
Aatos Karttunen | 2006 | 38.66 | 2:54.97 | |||||||
4 | JoUS pojat 2 [2005] | 2005 | 135 | 2:56.13 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 2:49.98 | |||||||||
Akseli Vattulainen | 2005 | 45.10 | 45.10 | |||||||
Sakari Eskelinen | 2004 | 50.33 | 1:35.43 | |||||||
Mikhail Vilesov | 2005 | 44.68 | 2:20.11 | |||||||
Valtteri Vattulainen | 2005 | 36.02 | 2:56.13 | |||||||
5 | KaUS miehet | 2004 | 122 | 3:02.25 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
Juha-pekka Heikkinen | 2006 | 49.79 | 49.79 | |||||||
Tuomas Orre | 2005 | 51.09 | 1:40.88 | |||||||
Veeti Kela | 2004 | 43.40 | 2:24.28 | |||||||
Antti Ylönen | 2005 | 37.97 | 3:02.25 | |||||||
- | KuUS pojat 3 | 2003 | DSQ | |||||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
SW 9.2 Väärä lajijärjestys viestissä (su, ru, pu, vu) | ||||||||||
Laji 34, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
Sponsori: PIHLAJALINNA ITE |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | JoUS miehet | 0 | 579 | 1:48.59 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 1:48.30 | |||||||||
Roope Eiserbeck | 1999 | 28.62 | 28.62 | |||||||
Konsta Naumanen | 1996 | 30.21 | 58.83 | |||||||
Veeti Ruohtula | 2001 | 25.79 | 1:24.62 | |||||||
Miika Tolvanen | 1996 | 23.97 | 1:48.59 | |||||||
2 | JoUS miehet 2 | 0 | 416 | 2:01.15 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 1:54.72 | |||||||||
Akseli Kontiainen | 2002 | 29.55 | 29.55 | |||||||
Jonni Timonen | 2000 | 36.13 | 1:05.68 | |||||||
Miiro Vartiainen | 2001 | 27.66 | 1:33.34 | |||||||
Väinö Hiltunen | 2001 | 27.81 | 2:01.15 | |||||||
3 | KuUS miehet 1 | 0 | 403 | 2:02.50 | ||||||
Kuopion Uimaseura | 2:01.43 | |||||||||
Mika Hurula | 1999 | 33.23 | 33.23 | |||||||
Ohto Pihlajamäki | 2001 | 32.29 | 1:05.52 | |||||||
Teemu Turunen | 2002 | 29.04 | 1:34.56 | |||||||
Ville Hämäläinen | 2002 | 27.94 | 2:02.50 | |||||||
4 | JoUS miehet 3 | 0 | 246 | 2:24.42 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 2:28.51 | |||||||||
Jeremia Sidoroff | 2001 | 34.95 | 34.95 | |||||||
Johannes Heikkinen | 2001 | 38.76 | 1:13.71 | |||||||
Eetu Taivainen | 2002 | 38.12 | 1:51.83 | |||||||
Veeti Leppänen | 2002 | 32.59 | 2:24.42 | |||||||
5 | PieKuPiekuPieku | 2002 | 186 | 2:38.32 | ||||||
Pieksän Kuutit | 2:40.06 | |||||||||
Roope Eronen | 2004 | 42.69 | 42.69 | |||||||
Juha Hjelt | 1970 | 37.01 | 1:19.70 | |||||||
Eemil Markkanen | 2004 | 45.78 | 2:05.48 | |||||||
Jaakko Lehvonen | 2002 | 32.84 | 2:38.32 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Joensuun Uimaseura | Tulostusaika | 18:04 |