2019-11-22   12:35:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset 110-vuotis juhlauinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  110-vuotis juhlauinnit    Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Joensuu    Tulostusaika  12:38   
  Järjestäjä  Joensuun Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  30 syyskuu 2017         
 
 
Laji 6, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
Sponsori: NANOCOMP 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mika Hurula  1999    434  30.30  1:03.81  1:38.10    2:11.24   
  Kuopion Uimaseura  2:10.49                 
                     
Ohto Pihlajamäki  2001    433  29.61  1:03.46  1:37.69    2:11.30   
  Kuopion Uimaseura  2:14.62                 
                     
Benjamin Evans  2003    382  30.63  1:05.36  1:41.94    2:16.88   
  Swimming Club Vuokatti  2:18.59                 
                     
Jeremia Sidoroff  2001    348  31.88  1:07.78  1:45.10    2:21.24   
  Joensuun Uimaseura  2:41.89                 
                     
Väinö Hiltunen  2001    343  30.83  1:06.93  1:45.11    2:21.83   
  Joensuun Uimaseura  2:25.87                 
                     
Arsenij Shadrin  2003    334  32.45  1:08.67  1:46.96    2:23.17   
  Joensuun Uimaseura  2:31.69                 
                     
Otto Mikkonen  2003    320  31.58  1:09.04  1:48.16    2:25.17   
  Joensuun Uimaseura  2:27.83                 
                     
Johannes Heikkinen  2001    296  32.21  1:09.67  1:49.56    2:29.09   
  Joensuun Uimaseura  2:29.62                 
                     
Aleksi Hämäläinen  2004    281  33.68  1:13.11  1:53.60    2:31.64   
  Joensuun Uimaseura  2:37.78                 
                     
10  Veeti Leppänen  2002    266  33.61  1:12.13  1:53.00    2:34.42   
  Joensuun Uimaseura  2:35.96                 
                     
11  Topi Fordell  2005    234  37.07  1:18.82  2:00.85    2:41.19   
  Swimming Club Vuokatti  2:51.52                 
                     
12  Eetu Taivainen  2002    207  36.25  1:18.35  2:02.80    2:47.95   
  Joensuun Uimaseura  2:59.98                 
                     
13  Ahto Louheranta  2004    199  39.17  1:23.82  2:08.79    2:50.17   
  Kuopion Uimaseura  3:35.04                 
                     
14  Nikolay Loginov  2004    150  39.48  1:25.67  2:15.96    3:06.95   
  Joensuun Uimaseura  3:19.20                 
                     
Sakari Eskelinen  2004              DSQ   
  Joensuun Uimaseura  3:05.45                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Joensuun Uimaseura  Tulostusaika  12:38 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner