Resultater for Martti Ollgren -uinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Martti Ollgren -uinnit | Tulostuspäivämäärä | 23 syyskuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tampere | Tulostusaika | 17:21 | |||
Järjestäjä | TaTU Tampere | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 23 syyskuu 2017 |
Laji 20, 50m SU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Fazekas Adam | 2005 | 256 | 35.59 | ||||||
Miskolc | 34.00 | |||||||||
2 | Akseli Liukkonen | 2005 | 195 | 38.94 | ||||||
Uinti Tampere | 40.33 | |||||||||
3 | Oliver Aspholm | 2005 | 191 | 39.21 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
4 | Ivan Chupakhin | 2005 | 171 | 40.72 | ||||||
Uinti Tampere | 47.16 | |||||||||
5 | Joona Talja | 2007 | 144 | 43.11 | ||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | 42.78 | |||||||||
6 | Áron Zautasvili | 2006 | 136 | 43.87 | ||||||
Uinti Tampere | 46.04 | |||||||||
7 | Valtteri Pellinen | 2007 | 129 | 44.73 | ||||||
Uinti Tampere | 51.33 | |||||||||
8 | Juho Rosenström | 2007 | 122 | 45.47 | ||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | 47.74 | |||||||||
9 | Georg Aspholm | 2008 | 121 | 45.64 | ||||||
Uinti Tampere | 51.80 | |||||||||
10 | Väinö Hinkka | 2007 | 117 | 46.19 | ||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | 44.73 | |||||||||
11 | Albert Laakkonen | 2007 | 113 | 46.74 | ||||||
Uinti Tampere | 48.49 | |||||||||
12 | Eetu Nieminen | 2006 | 110 | 47.08 | ||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | 46.37 | |||||||||
13 | Miko Salmi | 2005 | 95 | 49.41 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | 52.85 | |||||||||
14 | Andrei Katanandov | 2007 | 89 | 50.55 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
15 | Rasmus Piiroinen | 2006 | 87 | 50.88 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
16 | Elias Salo | 2007 | 83 | 51.64 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | 51.30 | |||||||||
17 | Alex Lehtola | 2005 | 82 | 51.99 | ||||||
Uinti Tampere | 50.21 | |||||||||
18 | Niilo Toivola | 2007 | 78 | 52.91 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
19 | Kaapo Saarinen | 2007 | 75 | 53.44 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | 51.30 | |||||||||
20 | Joa Siltakoski | 2007 | 72 | 54.33 | ||||||
TaTu Tampere | 52.45 | |||||||||
21 | Eetu Nissinen | 2008 | 70 | 54.82 | ||||||
TaTu Tampere | 54.43 | |||||||||
22 | Konsta Iskala | 2006 | 69 | 54.87 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
23 | Aapo Harjula | 2007 | 60 | 57.50 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
24 | Emil Savolainen | 2007 | 48 | 1:02.07 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
25 | Aleksi Vuohelainen | 2007 | 44 | 1:03.62 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
- | Justus Tikkanen | 2010 | DSQ | |||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Luukas Kallio | 2005 | DSQ | |||||||
TaTu Tampere | 1:00.20 | |||||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Marcell Havasi | 2005 | DSQ | |||||||
Miskolc | 36.00 | |||||||||
SW 6.1 Jalat eivät koskettaneet lähdössä seinää | ||||||||||
- | Maxim Zuravljov | 2009 | DSQ | |||||||
TaTu Tampere | 58.02 | |||||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 20, 50m SU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Petteri Lepola | 2003 | 255 | 35.62 | ||||||
TaTu Tampere | 35.20 | |||||||||
2 | Onni Pajumäki | 2004 | 220 | 37.45 | ||||||
Uinti Tampere | 44.74 | |||||||||
3 | Osmo Mäkelä | 2004 | 209 | 38.08 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | 38.53 | |||||||||
4 | Leo Liukonen | 2004 | 201 | 38.56 | ||||||
TaTu Tampere | 38.02 | |||||||||
5 | Otto Ahvonen | 2003 | 186 | 39.60 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | 44.03 | |||||||||
6 | Joona Kurppa | 2004 | 137 | 43.80 | ||||||
TaTu Tampere | 43.92 | |||||||||
7 | Ville Luoma | 2004 | 118 | 46.03 | ||||||
TaTu Tampere | 46.06 | |||||||||
Laji 20, 50m SU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Balint Papp | 2001 | 508 | 28.32 | ||||||
Dunaharaszti Mtk | 28.80 | |||||||||
2 | Oskari Herpola | 2001 | 463 | 29.21 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 29.24 | |||||||||
3 | Petr Pankratov | 2002 | 399 | 30.71 | ||||||
TaTu Tampere | 32.88 | |||||||||
4 | Lauri Anttila | 2002 | 200 | 38.66 | ||||||
Porin Uimaseura | 40.86 | |||||||||
5 | Ville Syrjäkoski | 2002 | 174 | 40.44 | ||||||
TaTu Tampere | 41.23 | |||||||||
- | Fedor Sherstiuk | 2002 | DSQ | |||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 20, 50m SU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jaakko Rautalin | 1989 | 726 | 25.15 | ||||||
Uinti Tampere | 24.84 | |||||||||
2 | Roope Kastarinen | 1994 | 595 | 26.88 | ||||||
TaTu Tampere | 26.76 | |||||||||
3 | Lauri Elomaa | 2000 | 552 | 27.56 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 27.07 | |||||||||
4 | Antti Rantanen | 1992 | 513 | 28.24 | ||||||
Kampuksen Plaani | 27.99 | |||||||||
5 | Joona Korhonen | 2000 | 505 | 28.38 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
6 | Leevi Lehti | 2000 | 480 | 28.86 | ||||||
Porin Uimaseura | 27.67 | |||||||||
7 | Arttu Heikkinen | 2000 | 469 | 29.10 | ||||||
Uinti Tampere | 28.77 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 23 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 17:21 |