Resultater for Martti Ollgren -uinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lauantai
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Martti Ollgren -uinnit | Tulostuspäivämäärä | 23 syyskuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tampere | Tulostusaika | 17:42 | |||
Järjestäjä | TaTU Tampere | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 23 syyskuu 2017 |
Laji 26, 50m VU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Fazekas Adam | 2005 | 314 | 29.85 | ||||||
Miskolc | 30.00 | |||||||||
2 | Marcell Havasi | 2005 | 280 | 31.01 | ||||||
Miskolc | 32.00 | |||||||||
3 | Joni Routamo | 2005 | 247 | 32.33 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | 32.45 | |||||||||
4 | Oliver Aspholm | 2005 | 233 | 32.98 | ||||||
Uinti Tampere | 32.95 | |||||||||
5 | Eero Mäenpää | 2005 | 227 | 33.26 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 34.23 | |||||||||
6 | Tulipan Bence | 2006 | 226 | 33.28 | ||||||
Miskolc | 33.00 | |||||||||
7 | Ivan Chupakhin | 2005 | 221 | 33.53 | ||||||
Uinti Tampere | 33.63 | |||||||||
8 | Juho Rosenström | 2007 | 164 | 37.07 | ||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | 38.05 | |||||||||
9 | Eetu Nieminen | 2006 | 122 | 40.91 | ||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | 42.39 | |||||||||
10 | Juuso Saarikko | 2006 | 119 | 41.24 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
11 | Tobias Lyden | 2008 | 115 | 41.68 | ||||||
Uinti Tampere | 42.41 | |||||||||
12 | Eetu Vehmas | 2007 | 114 | 41.81 | ||||||
Nokian Pyry | 45.58 | |||||||||
13 | Rasmus Piiroinen | 2006 | 111 | 42.19 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
14 | Niilo Toivola | 2007 | 104 | 43.06 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
15 | Miki Vierre | 2006 | 104 | 43.10 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
16 | Konsta Iskala | 2006 | 85 | 46.04 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
17 | Tero Soukka | 2007 | 80 | 47.02 | ||||||
TaTu Tampere | 52.85 | |||||||||
18 | Aapo Harjula | 2007 | 79 | 47.27 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
19 | Richard Tikkerberi | 2006 | 74 | 48.35 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
20 | Andrei Katanandov | 2007 | 73 | 48.42 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
21 | Emil Savolainen | 2007 | 71 | 48.80 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
22 | Leo Lehtonen | 2006 | 71 | 48.90 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
23 | Eino Anttila | 2007 | 60 | 51.73 | ||||||
TaTu Tampere | 53.43 | |||||||||
24 | Nikita Zuravljov | 2008 | 56 | 52.95 | ||||||
TaTu Tampere | 1:17.61 | |||||||||
25 | Aleksi Vuohelainen | 2007 | 55 | 53.12 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
26 | Miska Moisio | 2007 | 51 | 54.58 | ||||||
TaTu Tampere | 57.47 | |||||||||
27 | Joa Siltakoski | 2007 | 45 | 57.01 | ||||||
TaTu Tampere | 43.28 | |||||||||
28 | Elias Suominen | 2008 | 40 | 59.21 | ||||||
TaTu Tampere | 59.39 | |||||||||
Laji 26, 50m VU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Lauri Huhtasalo | 2004 | 321 | 29.62 | ||||||
Porin Uimaseura | 29.55 | |||||||||
2 | Joona Varpukari | 2003 | 315 | 29.81 | ||||||
Uinti Tampere | 29.56 | |||||||||
3 | Onni Pajumäki | 2004 | 227 | 33.26 | ||||||
Uinti Tampere | 33.13 | |||||||||
4 | Jaakko Karti | 2004 | 174 | 36.35 | ||||||
Uinti Tampere | 35.32 | |||||||||
5 | Joonas Nieminen | 2003 | 162 | 37.21 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | 37.09 | |||||||||
6 | Topi Salminen | 2004 | 162 | 37.23 | ||||||
Nokian Pyry | 38.57 | |||||||||
Laji 26, 50m VU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Balint Papp | 2001 | 603 | 24.02 | ||||||
Dunaharaszti Mtk | 24.15 | |||||||||
2 | Oskari Hynynen | 2001 | 534 | 25.01 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 24.49 | |||||||||
3 | Perttu Mikkola | 2001 | 488 | 25.78 | ||||||
Nokian Pyry | 25.21 | |||||||||
4 | Lauri-Luukas Jäntti | 2002 | 422 | 27.06 | ||||||
Porin Uimaseura | 27.08 | |||||||||
5 | Lauri Anttila | 2002 | 266 | 31.55 | ||||||
Porin Uimaseura | 30.44 | |||||||||
Laji 26, 50m VU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Ari-Pekka Liukkonen | 1989 | 844 | 21.48 | ||||||
Cetus Espoo | 20.58 | |||||||||
2 | Jaakko Rautalin | 1989 | 734 | 22.50 | ||||||
Uinti Tampere | 22.30 | |||||||||
3 | Tatu Peltonen | 1989 | 646 | 23.48 | ||||||
TaTu Tampere | 23.01 | |||||||||
4 | Wilhelm Suominen | 1999 | 599 | 24.07 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 23.78 | |||||||||
5 | Werner Heräjärvi | 1999 | 597 | 24.10 | ||||||
Kampuksen Plaani | 23.99 | |||||||||
6 | Teemu Lehtonen | 2000 | 565 | 24.55 | ||||||
Uinti Tampere | 23.48 | |||||||||
7 | Leevi Lehti | 2000 | 555 | 24.69 | ||||||
Porin Uimaseura | 25.12 | |||||||||
8 | Joona Kärkkäinen | 1998 | 520 | 25.24 | ||||||
Heinolan Isku | 24.32 | |||||||||
9 | Santeri Kaasinen | 1999 | 497 | 25.62 | ||||||
TaTu Tampere | 24.99 | |||||||||
10 | Kalle Hepojoki | 2000 | 451 | 26.46 | ||||||
Uinti Tampere | 26.66 | |||||||||
11 | Verneri Kaarlenkaski | 1999 | 440 | 26.68 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
12 | Eetu Malvela | 2000 | 429 | 26.90 | ||||||
Kampuksen Plaani | 27.15 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 23 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 17:42 |