Tulokset SantaClaus -uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:21 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 25m VU T-8, 10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emma Kaunisto |
2011 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 25m VU T-8, 10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:21 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:21 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 25m VU P-8, 10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
Laji 2, 25m VU P-8, 10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:21 |
|
Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:26 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 11 - 12 v |
|
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 13 - 14 v |
|
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 15 - 16 v |
|
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:26 |
|
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:35 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
33.02 |
|
2 |
Arsenii Belialov |
2006 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
33.39 |
|
3 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
33.95 |
|
4 |
Vitalyi Pavlov |
2005 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
34.01 |
|
5 |
Eliel Ketola |
2005 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
36.26 |
|
6 |
Otso Jylkkä |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
36.30 |
|
7 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
26.84 |
|
2 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
27.29 |
|
3 |
Nikita Rybalko |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
27.32 |
|
4 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
28.31 |
|
5 |
Vladislav Korzavin |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
28.43 |
|
6 |
Karlo Kilpinen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
29.73 |
|
7 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 15 - 16 v |
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:35 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:51 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maiju Huttunen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:56.55 |
|
2 |
Raita Virtanen |
2005 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
3:43.54 |
|
- |
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 5, 200m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:39.40 |
|
2 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:45.36 |
|
- |
Kseniia Kazachkova |
2002 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:51 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:58 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maksim Koptev |
2005 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
3:01.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 6, 200m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Egor Abalymov |
2001 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
2:31.35 |
|
2 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:33.78 |
|
3 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
3:00.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:16.39 |
|
2 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:58 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:34 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
43.79 |
|
2 |
Milla Seppälä |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
47.93 |
|
- |
Saaga Beets |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:34 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:40 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vitalyi Pavlov |
2005 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
40.45 |
|
2 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
31.46 |
|
2 |
Nikita Rybalko |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
31.76 |
|
3 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
35.44 |
|
4 |
Karlo Kilpinen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Egor Abalymov |
2001 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
31.76 |
|
2 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
36.66 |
|
3 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
38.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:40 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:49 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m RU T-14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Demidova |
2004 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
2:59.29 |
|
2 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
3:10.35 |
|
3 |
Inka Lytz |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
3:18.45 |
|
4 |
Milena Autti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
3:19.79 |
|
5 |
Anastasia Drozdova |
2006 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
3:24.19 |
|
6 |
Aada Tapio |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
3:35.07 |
|
7 |
Neta Siponmaa |
2005 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
3:47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:49 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:54 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m RU P-14,16,M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dima Hlivenko |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
3:05.71 |
|
2 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
3:09.92 |
|
3 |
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
3:38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:54 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:12 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Khromykh |
2002 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
1:10.49 |
|
2 |
Kseniia Kazachkova |
2002 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
1:10.77 |
|
3 |
Aada Sulasalmi |
2002 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
1:12.29 |
|
4 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ada Niskala |
2000 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
1:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:12 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
15:56 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:33.90 |
|
2 |
Lassi Kuulasmaa |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:54.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vladislav Merkulin |
2003 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
1:10.61 |
|
2 |
Dmitrii Feoktistov |
2003 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
1:15.61 |
|
3 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:06.52 |
|
2 |
Andrey Orlov |
2002 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
1:11.82 |
|
3 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:02.54 |
|
2 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
15:56 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
15:24 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 8x50M VUV T/P12,14,16,N,M, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Scr 1 Seka |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
3:56.85 |
|
2 |
Scr 3 Seka |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
4:12.72 |
|
3 |
Scr 2 Seka |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
4:40.09 |
|
4 |
Scr 4 Seka |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
5:01.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
15:24 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:07 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 4X50m SKUV 2T+2P T15/P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kovdor |
2001 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
2:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:07 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:09 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 25m SU T-8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emma Kaunisto |
2011 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 25m SU T-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:09 |
|
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:11 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 25m SU P-8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Reetu Jauhojärvi |
2009 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
23.38 |
|
2 |
Eero Ranta-Valkama |
2009 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
28.19 |
|
3 |
Aleksandr Sakalyuk |
2010 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 25m SU P-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:11 |
|
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:28 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU T-14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.85 |
1:08.52 |
1:46.78 |
|
2:22.68 |
|
2 |
Riina Niemi |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.96 |
1:11.51 |
1:49.75 |
|
2:25.27 |
|
3 |
Inka Lytz |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.49 |
1:11.20 |
1:49.85 |
|
2:26.36 |
|
4 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.13 |
1:10.57 |
1:50.52 |
|
2:29.62 |
|
5 |
Maiju Huttunen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.90 |
1:17.91 |
1:58.67 |
|
2:35.34 |
|
6 |
Anastasia Parfenova |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
35.45 |
1:17.11 |
2:01.12 |
|
2:43.45 |
|
7 |
Wenla Niemi |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.66 |
1:18.97 |
2:04.15 |
|
2:46.40 |
|
8 |
Maria Kaarlejärvi |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.63 |
1:23.49 |
2:07.57 |
|
2:48.98 |
|
9 |
Saana Lauhava |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.59 |
1:21.22 |
2:06.02 |
|
2:49.68 |
|
10 |
Reetta Piira |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.61 |
1:24.40 |
2:11.14 |
|
2:55.23 |
|
11 |
Neta Siponmaa |
2005 |
Kemin Uimaseura |
|
41.90 |
1:27.71 |
2:15.25 |
|
3:01.99 |
|
12 |
Milla Seppälä |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
41.82 |
1:29.57 |
2:19.79 |
|
3:10.78 |
|
13 |
Emma Kumpu |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.79 |
1:36.45 |
2:30.46 |
|
3:21.59 |
|
14 |
Saaga Beets |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.23 |
1:42.10 |
2:36.80 |
|
3:26.56 |
|
15 |
Aino Kauppinen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
46.62 |
1:42.30 |
2:39.67 |
|
3:30.29 |
|
- |
Hilla Paavilainen |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU T-14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.25 |
1:07.00 |
1:43.81 |
|
2:18.96 |
|
2 |
Kseniia Kazachkova |
2002 |
Kovdor |
|
32.89 |
1:10.37 |
1:49.46 |
|
2:24.37 |
|
3 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.95 |
1:09.82 |
1:48.49 |
|
2:24.61 |
|
4 |
Viveca Meriläinen |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
36.66 |
1:17.04 |
1:58.27 |
|
2:36.97 |
|
5 |
Ida Karjalainen |
2002 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
35.37 |
1:15.10 |
1:57.92 |
|
2:37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU T-14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.72 |
1:05.65 |
1:40.95 |
|
2:16.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:28 |
|
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:35 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 200m VU P-14,16,M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.89 |
1:06.72 |
2:18.99 |
|
2:18.99 |
|
2 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
31.06 |
1:07.95 |
1:45.44 |
|
2:21.66 |
|
3 |
Vladislav Korzavin |
2003 |
Kovdor |
|
32.21 |
1:49.60 |
2:29.16 |
|
2:29.16 |
|
4 |
Nooa Kaunisto |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
38.53 |
2:04.14 |
2:43.68 |
|
2:43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 200m VU P-14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
29.64 |
1:02.79 |
1:37.87 |
|
2:11.59 |
|
2 |
Egor Abalymov |
2001 |
Kovdor |
|
29.92 |
1:03.52 |
1:38.79 |
|
2:12.38 |
|
3 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
29.72 |
1:03.87 |
1:38.68 |
|
2:13.91 |
|
4 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.17 |
1:05.14 |
1:43.30 |
|
2:20.86 |
|
5 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.57 |
1:18.23 |
2:00.44 |
|
2:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 200m VU P-14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Riku Ylikärppä |
1998 |
Kemin Uimaseura |
|
27.26 |
57.61 |
1:29.42 |
|
2:00.20 |
|
2 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
29.19 |
1:01.17 |
1:32.45 |
|
2:03.36 |
|
3 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
28.61 |
1:00.39 |
1:32.62 |
|
2:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:35 |
|
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:01 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 50m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 20, 50m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 20, 50m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 20, 50m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:01 |
|
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:06 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Arsenii Belialov |
2006 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
38.23 |
|
2 |
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
39.43 |
|
3 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
39.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
29.26 |
|
2 |
Nikita Rybalko |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
29.52 |
|
3 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
32.42 |
|
4 |
Karlo Kilpinen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 21, 50m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:06 |
|
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:16 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kristina Gribova |
2005 |
Polarjny |
|
39.67 |
|
|
|
1:21.75 |
|
2 |
Riina Niemi |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.57 |
|
|
|
1:23.14 |
|
3 |
Saana Lauhava |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:31.52 |
|
|
|
1:31.52 |
|
4 |
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.76 |
|
|
|
1:33.95 |
|
5 |
Sani Nätynki |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
47.28 |
|
|
|
1:35.91 |
|
6 |
Milena Autti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
49.36 |
|
|
|
1:38.83 |
|
7 |
Hilla Järvinen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
50.03 |
|
|
|
1:43.09 |
|
8 |
Saara Nissinen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
51.11 |
|
|
|
1:45.68 |
|
9 |
Emma Kumpu |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
54.03 |
|
|
|
1:53.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Inka Lytz |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.33 |
|
|
|
1:18.10 |
|
2 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.27 |
|
|
|
1:23.98 |
|
3 |
Néa Brosseau |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.31 |
|
|
|
1:32.13 |
|
4 |
Reetta Piira |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.64 |
|
|
|
1:33.66 |
|
5 |
Tuuli Leinonen |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
50.55 |
|
|
|
1:41.72 |
|
- |
Maria Kaarlejärvi |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Khromykh |
2002 |
Polarjny |
|
35.73 |
|
|
|
1:13.52 |
|
2 |
Kseniia Kazachkova |
2002 |
Kovdor |
|
36.12 |
|
|
|
1:14.46 |
|
3 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
37.15 |
|
|
|
1:15.67 |
|
4 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.46 |
|
|
|
1:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:16 |
|
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:22 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
47.55 |
|
|
|
1:33.69 |
|
- |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dmitrii Feoktistov |
2003 |
Polarjny |
|
34.50 |
|
|
|
1:08.67 |
|
2 |
Vladislav Merkulin |
2003 |
Polarjny |
|
33.87 |
|
|
|
1:09.27 |
|
3 |
Dima Hlivenko |
2003 |
Kovdor |
|
39.04 |
|
|
|
1:20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Andrey Orlov |
2002 |
Polarjny |
|
33.53 |
|
|
|
1:09.40 |
|
2 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.17 |
|
|
|
1:11.95 |
|
3 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.50 |
|
|
|
1:21.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.95 |
|
|
|
1:03.10 |
|
2 |
Eelis Hukka |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.53 |
|
|
|
1:04.14 |
|
3 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.13 |
|
|
|
1:05.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:22 |
|
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:53 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Liza Prohorova |
2005 |
Polarjny |
|
35.07 |
|
|
|
1:15.65 |
|
2 |
Maiju Huttunen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.14 |
|
|
|
1:22.82 |
|
3 |
Anastsia Takmakova |
2006 |
Polarjny |
|
44.03 |
|
|
|
1:29.57 |
|
4 |
Sani Nätynki |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
44.02 |
|
|
|
1:30.36 |
|
5 |
Neta Siponmaa |
2005 |
Kemin Uimaseura |
|
44.20 |
|
|
|
1:30.52 |
|
6 |
Anastasia Drozdova |
2006 |
Polarjny |
|
43.33 |
|
|
|
1:30.64 |
|
7 |
Sofia Novikova |
2006 |
Polarjny |
|
42.21 |
|
|
|
1:31.90 |
|
8 |
Alena Sergeeva |
2006 |
Polarjny |
|
43.17 |
|
|
|
1:32.49 |
|
9 |
Milena Autti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.03 |
|
|
|
1:33.79 |
|
10 |
Natalia Karaseva |
2005 |
Polarjny |
|
43.29 |
|
|
|
1:34.31 |
|
11 |
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.88 |
|
|
|
1:34.85 |
|
12 |
Selja Lahti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
50.00 |
|
|
|
1:42.17 |
|
13 |
Raita Virtanen |
2005 |
Kemijärven Kaiku |
|
50.29 |
|
|
|
1:42.35 |
|
14 |
Milla Seppälä |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
51.86 |
|
|
|
1:44.30 |
|
15 |
Aino Kauppinen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
52.44 |
|
|
|
1:48.58 |
|
16 |
Hilla Järvinen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
51.74 |
|
|
|
1:49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 24, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.40 |
|
|
|
1:19.49 |
|
2 |
Viveca Meriläinen |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
38.94 |
|
|
|
1:24.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Bigga Guttorm |
2000 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
35.73 |
|
|
|
1:21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:53 |
|
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:59 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maksim Koptev |
2005 |
Polarjny |
|
39.18 |
|
|
|
1:22.91 |
|
2 |
Nooa Kaunisto |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
38.15 |
|
|
|
1:24.67 |
|
3 |
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
39.21 |
|
|
|
1:27.67 |
|
4 |
Arsenii Belialov |
2006 |
Kovdor |
|
41.94 |
|
|
|
1:28.62 |
|
5 |
Vitalyi Pavlov |
2005 |
Polarjny |
|
41.95 |
|
|
|
1:30.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Rybalko |
2003 |
Kovdor |
|
32.12 |
|
|
|
1:08.62 |
|
2 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.27 |
|
|
|
1:10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eelis Hukka |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.91 |
|
|
|
1:04.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:59 |
|
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:19 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 400m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Riina Niemi |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:12.69 |
2:32.39 |
3:51.59 |
|
5:07.72 |
|
2 |
Maiju Huttunen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:16.55 |
2:41.58 |
4:04.45 |
|
5:23.82 |
|
3 |
Sani Nätynki |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:25.63 |
2:57.49 |
4:32.62 |
|
6:02.57 |
|
4 |
Saana Lauhava |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:25.20 |
2:58.65 |
4:35.92 |
|
6:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 400m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:08.94 |
2:26.30 |
3:43.17 |
|
4:57.14 |
|
2 |
Inka Lytz |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:13.32 |
2:34.35 |
3:55.55 |
|
5:13.62 |
|
3 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:12.97 |
2:34.54 |
3:56.36 |
|
5:17.23 |
|
4 |
Aada Tapio |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
1:21.24 |
2:51.59 |
4:23.83 |
|
5:52.63 |
|
5 |
Maria Kaarlejärvi |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:27.24 |
2:59.90 |
4:30.70 |
|
5:58.49 |
|
6 |
Reetta Piira |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:27.78 |
3:03.08 |
4:38.53 |
|
6:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 400m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:09.90 |
2:27.57 |
3:47.32 |
|
5:03.73 |
|
2 |
Viveca Meriläinen |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
1:19.34 |
2:44.18 |
4:09.52 |
|
5:29.48 |
|
3 |
Kristiina Ruotsalainen |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
1:21.17 |
2:50.56 |
4:19.56 |
|
5:45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:19 |
|
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:32 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 400m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
1:09.81 |
2:27.90 |
3:47.73 |
|
5:04.99 |
|
2 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:14.62 |
3:15.34 |
4:34.94 |
|
5:11.80 |
|
3 |
Vladislav Korzavin |
2003 |
Kovdor |
|
5:23.75 |
|
|
|
5:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 400m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:03.64 |
2:13.81 |
3:25.55 |
|
4:37.21 |
|
2 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:05.20 |
2:18.41 |
3:31.08 |
|
4:42.25 |
|
3 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:07.98 |
2:25.03 |
3:42.65 |
|
5:01.31 |
|
4 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:20.08 |
2:48.58 |
4:18.04 |
|
5:45.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 400m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:03.05 |
2:10.71 |
3:19.58 |
|
4:24.68 |
|
2 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:03.28 |
2:11.25 |
3:20.31 |
|
4:25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:32 |
|
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:39 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 30, 25m RU T-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
21.37 |
|
2 |
Lina Juutilainen |
2007 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
21.58 |
|
3 |
Saaga Beets |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
25.13 |
|
4 |
Enni Lytz |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
27.96 |
|
- |
Sara Lappalainen |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:39 |
|
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:39 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 25m RU P-8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aleksandr Sakalyuk |
2010 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 25m RU P-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:39 |
|
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:44 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
47.99 |
|
- |
Lina Juutilainen |
2007 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sara Lappalainen |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Liza Prohorova |
2005 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
39.88 |
|
2 |
Kristina Gribova |
2005 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
41.15 |
|
3 |
Milena Autti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
41.38 |
|
4 |
Maiju Huttunen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
45.70 |
|
5 |
Anastasia Drozdova |
2006 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
46.08 |
|
6 |
Sofia Novikova |
2006 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
46.73 |
|
7 |
Anastsia Takmakova |
2006 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
46.74 |
|
8 |
Selja Lahti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
47.41 |
|
9 |
Raita Virtanen |
2005 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
47.43 |
|
10 |
Emilia Jylkkä |
2005 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
47.89 |
|
11 |
Nitta Mutka |
2005 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
53.75 |
|
12 |
Hilla Järvinen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
54.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 32, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 32, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ada Niskala |
2000 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
37.21 |
|
2 |
Anna Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:44 |
|
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:49 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maksim Koptev |
2005 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
41.04 |
|
2 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
42.66 |
|
3 |
Arsenii Belialov |
2006 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
44.43 |
|
4 |
Elmeri Kaihua |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
49.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 33, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Egor Abalymov |
2001 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
35.70 |
|
2 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
39.46 |
|
3 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:49 |
|
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:26 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Liza Prohorova |
2005 |
Polarjny |
|
32.07 |
|
|
|
1:06.79 |
|
2 |
Riina Niemi |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.72 |
|
|
|
1:08.34 |
|
3 |
Maiju Huttunen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.30 |
|
|
|
1:10.49 |
|
4 |
Saana Lauhava |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.73 |
|
|
|
1:16.27 |
|
5 |
Sani Nätynki |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
37.63 |
|
|
|
1:18.42 |
|
6 |
Alena Sergeeva |
2006 |
Polarjny |
|
37.52 |
|
|
|
1:20.55 |
|
7 |
Natalia Karaseva |
2005 |
Polarjny |
|
35.88 |
|
|
|
1:21.18 |
|
8 |
Selja Lahti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.62 |
|
|
|
1:21.53 |
|
9 |
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.28 |
|
|
|
1:22.78 |
|
10 |
Milena Autti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.69 |
|
|
|
1:23.66 |
|
11 |
Hilla Järvinen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.24 |
|
|
|
1:33.59 |
|
12 |
Emma Kumpu |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.31 |
|
|
|
1:33.82 |
|
13 |
Saaga Beets |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.04 |
|
|
|
1:37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 34, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kseniia Kazachkova |
2002 |
Kovdor |
|
30.44 |
|
|
|
1:03.44 |
|
2 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.26 |
|
|
|
1:05.22 |
|
3 |
Sofia Khromykh |
2002 |
Polarjny |
|
31.58 |
|
|
|
1:06.32 |
|
4 |
Aada Sulasalmi |
2002 |
Kemijärven Kaiku |
|
31.69 |
|
|
|
1:08.73 |
|
5 |
Ida Karjalainen |
2002 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
33.58 |
|
|
|
1:10.73 |
|
6 |
Viveca Meriläinen |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
34.99 |
|
|
|
1:12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Bigga Guttorm |
2000 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
32.90 |
|
|
|
1:08.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:26 |
|
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:37 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 35, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 35, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
28.77 |
|
|
|
1:00.31 |
|
2 |
Vladislav Merkulin |
2003 |
Polarjny |
|
30.70 |
|
|
|
1:01.55 |
|
3 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:02.06 |
|
|
|
1:02.06 |
|
4 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
30.78 |
|
|
|
1:04.55 |
|
5 |
Dmitrii Feoktistov |
2003 |
Polarjny |
|
31.11 |
|
|
|
1:04.58 |
|
6 |
Vladislav Korzavin |
2003 |
Kovdor |
|
30.38 |
|
|
|
1:05.01 |
|
7 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:08.30 |
|
|
|
1:08.30 |
|
8 |
Dima Hlivenko |
2003 |
Kovdor |
|
32.65 |
|
|
|
1:10.40 |
|
9 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
37.04 |
|
|
|
1:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 35, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
28.38 |
|
|
|
59.23 |
|
2 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:00.19 |
|
|
|
1:00.19 |
|
3 |
Andrey Orlov |
2002 |
Polarjny |
|
28.89 |
|
|
|
1:02.07 |
|
4 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:05.16 |
|
|
|
1:05.16 |
|
5 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.51 |
|
|
|
1:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 35, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
26.58 |
|
|
|
55.07 |
|
2 |
Eelis Hukka |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
26.55 |
|
|
|
55.77 |
|
2 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
26.96 |
|
|
|
55.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:37 |
|
Tulokset Laji 36 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 36 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:46 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 100m RU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kristina Gribova |
2005 |
Polarjny |
|
42.36 |
|
|
|
1:30.04 |
|
2 |
Milena Autti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.48 |
|
|
|
1:33.00 |
|
3 |
Anastasia Drozdova |
2006 |
Polarjny |
|
46.06 |
|
|
|
1:36.07 |
|
4 |
Anastsia Takmakova |
2006 |
Polarjny |
|
47.19 |
|
|
|
1:38.79 |
|
5 |
Raita Virtanen |
2005 |
Kemijärven Kaiku |
|
47.57 |
|
|
|
1:41.09 |
|
6 |
Sofia Novikova |
2006 |
Polarjny |
|
47.44 |
|
|
|
1:42.07 |
|
- |
Riina Niemi |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 100m RU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Demidova |
2004 |
Polarjny |
|
38.96 |
|
|
|
1:24.10 |
|
2 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.26 |
|
|
|
1:26.19 |
|
3 |
Emilia Juutilainen |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
42.67 |
|
|
|
1:30.58 |
|
4 |
Anastasia Parfenova |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
42.33 |
|
|
|
1:31.96 |
|
5 |
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
47.86 |
|
|
|
1:39.60 |
|
6 |
Néa Brosseau |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
50.56 |
|
|
|
1:48.44 |
|
- |
Aada Tapio |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 100m RU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Khromykh |
2002 |
Polarjny |
|
37.01 |
|
|
|
1:19.67 |
|
2 |
Kseniia Kazachkova |
2002 |
Kovdor |
|
37.85 |
|
|
|
1:20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:46 |
|
Tulokset Laji 37 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 37 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:54 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maksim Koptev |
2005 |
Polarjny |
|
1:29.79 |
|
|
|
1:29.79 |
|
2 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.23 |
|
|
|
1:34.74 |
|
3 |
Elmeri Kaihua |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
52.74 |
|
|
|
1:51.57 |
|
4 |
Lassi Kuulasmaa |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
53.62 |
|
|
|
1:52.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dmitrii Feoktistov |
2003 |
Polarjny |
|
36.80 |
|
|
|
1:16.71 |
|
2 |
Karlo Kilpinen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
37.65 |
|
|
|
1:24.16 |
|
3 |
Vladislav Merkulin |
2003 |
Polarjny |
|
39.55 |
|
|
|
1:24.26 |
|
4 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.92 |
|
|
|
1:24.70 |
|
5 |
Dima Hlivenko |
2003 |
Kovdor |
|
41.44 |
|
|
|
1:30.58 |
|
- |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Andrey Orlov |
2002 |
Polarjny |
|
36.15 |
|
|
|
1:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.85 |
|
|
|
1:12.56 |
|
2 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.99 |
|
|
|
1:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:54 |
|
Tulokset Laji 39 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 39 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:20 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 39, 4X100m VUV P-14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:20 |
|