Results for IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Perjantai-ilta
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2017 alkukilpailut HKS |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 marraskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
20:04 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 marraskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Akseli Hakala |
2003 |
|
558 |
1:02.59 |
2:10.59 |
3:19.04 |
4:28.15 |
8:58.48 |
|
|
Uinti Tampere |
9:00.78 |
|
|
5:36.92 |
6:46.32 |
7:54.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Risto Martikainen |
2003 |
|
494 |
1:05.61 |
2:14.65 |
3:24.88 |
4:36.44 |
9:20.91 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
9:36.75 |
|
|
5:48.84 |
7:01.07 |
8:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nooa Lehtoniemi |
2003 |
|
461 |
1:06.45 |
2:18.28 |
3:30.79 |
4:43.43 |
9:33.86 |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
9:49.16 |
|
|
5:55.94 |
7:09.41 |
8:22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eetu Palvanen |
2003 |
|
458 |
1:05.51 |
2:17.52 |
3:30.54 |
4:43.19 |
9:34.99 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
5:57.34 |
7:11.38 |
8:24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jonne Isoranta |
2003 |
|
393 |
1:07.04 |
2:23.94 |
3:41.80 |
5:00.07 |
10:04.93 |
|
|
Lahden Uimaseura |
11:30.22 |
|
|
6:17.51 |
7:34.95 |
8:52.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Julius Airas |
2003 |
|
375 |
1:09.15 |
2:26.35 |
3:44.41 |
5:03.18 |
10:14.43 |
|
|
Lahden Uimaseura |
11:27.69 |
|
|
6:22.11 |
7:41.83 |
9:00.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Topi Raitalaakso |
2003 |
|
279 |
1:13.76 |
2:37.66 |
4:04.07 |
5:30.35 |
11:17.98 |
|
|
Uinti Tampere |
12:30.70 |
|
|
6:58.06 |
8:26.21 |
9:53.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Efim Romanov |
2002 |
|
598 |
1:01.62 |
2:07.59 |
3:14.64 |
4:21.18 |
8:46.27 |
|
|
TaTu Tampere |
9:11.52 |
|
|
5:28.41 |
6:35.79 |
7:41.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Axel Olander |
2002 |
|
555 |
1:03.46 |
2:11.60 |
3:20.07 |
4:29.03 |
8:59.38 |
|
|
TaTu Tampere |
9:10.29 |
|
|
5:37.31 |
6:45.92 |
7:55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jere Broman |
2002 |
|
519 |
1:03.82 |
2:12.33 |
3:21.53 |
4:31.73 |
9:11.63 |
|
|
Nokian Pyry |
9:17.21 |
|
|
5:42.81 |
6:53.77 |
8:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
|
510 |
1:03.83 |
2:12.86 |
3:23.00 |
4:33.53 |
9:14.91 |
|
|
Uinti Tampere |
9:20.14 |
|
|
5:43.99 |
6:54.62 |
8:05.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Roope Tsutsunen |
2002 |
|
390 |
1:04.75 |
2:16.90 |
3:34.66 |
4:53.02 |
10:06.66 |
|
|
Lahden Uimaseura |
9:25.12 |
|
|
6:11.36 |
7:31.77 |
8:52.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Mio Harju |
2002 |
|
387 |
1:06.50 |
2:17.91 |
3:31.91 |
4:48.20 |
10:08.04 |
|
|
TaTu Tampere |
9:45.14 |
|
|
6:07.05 |
7:27.22 |
8:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Lauri Uosukainen |
2002 |
|
375 |
1:09.11 |
2:26.58 |
3:45.24 |
5:04.72 |
10:14.71 |
|
|
Lahden Uimaseura |
11:06.40 |
|
|
6:23.70 |
7:42.77 |
9:01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Elmeri Helander |
2002 |
|
345 |
1:10.92 |
2:29.51 |
3:49.20 |
5:11.11 |
10:32.12 |
|
|
Lahden Uimaseura |
11:11.96 |
|
|
6:32.24 |
7:54.90 |
9:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Nikas Daniel Krjukov |
2002 |
|
345 |
1:10.00 |
2:27.74 |
3:48.70 |
5:10.76 |
10:32.19 |
|
|
Lahden Uimaseura |
10:18.20 |
|
|
6:32.48 |
7:55.06 |
9:17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Eetu Koskinen |
2002 |
|
285 |
1:17.78 |
2:43.29 |
4:09.67 |
5:34.43 |
11:13.18 |
|
|
Lahden Uimaseura |
11:33.28 |
|
|
7:00.42 |
8:25.03 |
9:49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksi Helminen |
2001 |
|
559 |
1:00.31 |
2:05.45 |
3:12.88 |
4:20.75 |
8:58.22 |
|
|
Lahden Uimaseura |
8:57.36 |
|
|
5:29.42 |
6:39.23 |
7:49.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leo Roine |
2001 |
|
508 |
1:01.86 |
2:11.07 |
3:22.10 |
4:32.49 |
9:15.60 |
|
|
Uinti Tampere |
9:09.67 |
|
|
5:43.45 |
6:54.79 |
8:06.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Pirkka Perkola |
2001 |
|
465 |
1:05.49 |
2:15.22 |
3:26.21 |
4:38.94 |
9:32.28 |
|
|
TaTu Tampere |
9:47.24 |
|
|
5:52.37 |
7:06.27 |
8:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
03 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
20:04 |
|