Tulokset Ruska uinnit 2017
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
lauantaiaamu
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Ruska uinnit 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
07 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
10:38 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
07 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
Nuorten SE: Lotta Upanne (1998) 2:10.44 2014-11-20 |
SE: Anu Koivisto (1980) 2:07.10 2001-12-16 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Petra Ansaranta |
2004 |
|
581 |
32.91 |
1:09.55 |
1:47.83 |
|
2:23.80 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
|
572 |
32.72 |
1:09.08 |
1:47.32 |
|
2:24.55 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Pinja Taskila |
2004 |
|
500 |
35.53 |
1:14.78 |
1:53.59 |
|
2:31.22 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Inka Elamaa |
2004 |
|
474 |
35.80 |
1:15.00 |
1:54.64 |
|
2:33.84 |
|
|
Oulun Lohet |
2:35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Viivi Merisalo |
2002 |
|
449 |
36.16 |
1:17.07 |
1:58.10 |
|
2:36.66 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Isa Vehkaoja |
2002 |
|
445 |
37.12 |
1:16.42 |
1:57.29 |
|
2:37.13 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ruusa Eiserbeck |
2001 |
|
438 |
36.34 |
1:16.66 |
1:58.01 |
|
2:38.00 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
2:38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Pauliina Lohilahti |
2002 |
|
410 |
|
|
|
|
2:41.55 |
|
|
Oulun Lohet |
2:36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Hanna Mangeloja |
2001 |
|
386 |
37.56 |
1:18.29 |
2:01.28 |
|
2:44.81 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Emma Mangeloja |
2003 |
|
344 |
41.64 |
2:10.04 |
|
|
2:51.15 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Elina Gavrilov |
2004 |
|
323 |
40.73 |
1:25.61 |
2:10.09 |
|
2:54.82 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Pinja Pyykönen |
2002 |
|
321 |
41.09 |
1:25.70 |
2:10.50 |
|
2:55.21 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Aada Tourunen |
2004 |
|
306 |
42.11 |
1:27.86 |
2:13.77 |
|
2:57.95 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Netta Vesanen |
2000 |
|
306 |
41.01 |
1:25.76 |
2:12.63 |
|
2:57.99 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
3:02.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Sara Meissner |
2004 |
|
294 |
41.46 |
1:27.20 |
2:13.99 |
|
3:00.38 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:55.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Lidia Evans |
2005 |
|
284 |
42.70 |
1:29.16 |
2:17.19 |
|
3:02.49 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
3:03.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Vilma Niskanen |
2004 |
|
240 |
43.98 |
1:33.46 |
2:23.22 |
|
3:12.89 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Suvi Riipinen |
2003 |
|
234 |
44.76 |
|
|
|
3:14.59 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Moona Pitkänen |
2003 |
|
207 |
49.52 |
1:41.89 |
2:32.41 |
|
3:22.69 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Iisa Koskenkari |
2006 |
|
171 |
50.86 |
1:47.72 |
2:44.06 |
|
3:35.92 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Hanna Hekkala |
2007 |
|
115 |
58.30 |
2:01.53 |
3:05.32 |
|
4:06.59 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Anni Toivonen |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
07 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
10:38 |
|