2019-09-22   23:19:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Junnumestaruus-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Junnumestaruus-uinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  16:43   
  Järjestäjä  Nokian Pyry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2017         
 
 
Laji 19, T-11, 12, N 400 m VU, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Sponsori: Seler Clean Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Välimaa  2006    426  1:14.69  2:35.06  3:53.73    5:11.55   
  Uinti Tampere  5:16.18                 
                     
Kerttu Rantanen  2007    343  1:19.50  2:45.01  4:10.21    5:34.73   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Isla Leinonen  2006    336  1:20.16  2:45.65  4:12.46    5:37.03   
  Uinti Tampere  5:29.97                 
                     
Kaisla Korvonen  2006    293  1:23.37  2:55.89  4:27.67    5:52.95   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  5:47.31                 
                     
Nella Kortteinen  2007    282  1:24.00  2:55.83  4:27.81    5:57.50   
  Uinti Tampere  6:47.17                 
                     
Aino Laine  2007    276  1:23.31  2:54.98  4:27.89    5:59.80   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Anni Frusti  2007    260  1:23.66  2:57.78  4:32.90    6:07.44   
  Nokian Pyry                   
                     
Tilda Saine  2006    256  1:27.39  3:03.21  4:39.02    6:09.33   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  5:55.80                 
                     
Emilia Pakkanen  2006    165  1:37.67  3:28.91  5:20.10    7:06.84   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
10  Nina Sundberg  2006    155  1:44.52  3:38.47  5:31.85    7:16.42   
  Octopus Lohja  7:07.75                 
                     
 
Laji 19, T-11, 12, N 400 m VU, Loppukilpailut 12 v 
Sponsori: Seler Clean Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Moona Korpikoski  2005    474  1:10.71  2:27.68  3:43.83    5:00.63   
  Nokian Pyry  4:54.59                 
                     
Minttu Kiili  2005    414  1:15.10  2:35.95  3:56.21    5:14.55   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  5:12.27                 
                     
Enni Halttunen  2005    314  1:21.20  2:50.99  4:19.27    5:44.86   
  Uinti Tampere  5:49.90                 
                     
Kristina Grimbaum  2005    268  1:26.78  2:59.50  4:32.54    6:03.48   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  6:21.95                 
                     
Wilma Wallenius  2005    252  1:28.07  3:04.30  4:40.94    6:11.24   
  Uinti Hyvinkää  6:15.60                 
                     
Ella Suominen  2005              DSQ   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  5:10.83                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 19, T-11, 12, N 400 m VU, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
Sponsori: Seler Clean Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Salla Rantala  2004    502  1:09.28  2:24.36  3:40.35    4:54.90   
  Nokian Pyry  4:54.71                 
                     
Siiri Toiva  2002    500  1:08.38  2:23.92  3:40.27    4:55.39   
  Nokian Pyry  4:53.83                 
                     
My Laverman  2004    412  1:14.93  2:36.04  3:56.42    5:14.95   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  5:10.07                 
                     
Jessika Liimatta  2004    408  1:15.61  2:36.61  3:56.37    5:16.07   
  TaTu Tampere  5:33.74                 
                     
Sanni Salmi  2003    373  1:15.01  2:41.46  4:04.98    5:25.52   
  Nokian Pyry                   
                     
Hilma Husari  2004    337  1:17.20  2:44.22  4:12.35    5:36.71   
  Nokian Pyry  5:47.50                 
                     
Susanna Uitto  2004    332  1:21.91  2:47.98  4:14.26    5:38.44   
  Uinti Tampere  5:46.18                 
                     
Pinja Kallio  2004    301  1:20.81  2:50.78  4:21.95    5:49.61   
  Kankaanpään Uimarit  5:49.54                 
                     
Emma Lähteenmäki  2004    294  1:21.99  2:53.33  4:24.31    5:52.32   
  Uinti Tampere  5:50.81                 
                     
10  Melissa Virtanen  2004    292  1:23.50  2:55.07  4:26.17    5:53.22   
  Uinti Tampere  5:54.97                 
                     
11  Elle Axén  2004    283  1:22.07  2:53.75  4:26.47    5:56.97   
  Uinti Tampere                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  16:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner