Resultater for RSK International
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 23 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | RSK International 2017 | Udskriftsdato | 19 november 2017 | |||
Stævne by | Ringe | Udskriftstidspunkt | 13:28 | |||
Arrangør | Ringe Svømme-Klub (RSK) | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 18 november 2017 |
Løb 23, 10x50 fri Mix, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rsk Mix 1 | 0 | Ringe Svømme Klub | 4:31.48 | ||||||
Anders S. Andreasen | 1998 | 26.55 | 26.55 | |||||||
Katrine Hvistendal Hansen | 1997 | 30.16 | 56.71 | |||||||
Markus Simonsen | 2001 | 25.35 | 1:22.06 | |||||||
Nicoline Ahrentsen | 2000 | 29.84 | 1:51.90 | |||||||
Frederik Larsen | 1998 | 26.90 | 2:18.80 | |||||||
Caroline Broholm | 2003 | 27.66 | 2:46.46 | |||||||
Sander Linde | 2002 | 26.84 | 3:13.30 | |||||||
Christian Landtved | 2004 | 26.64 | 3:39.94 | |||||||
Jannik S. Vilhelmsen | 1999 | 26.05 | 4:05.99 | |||||||
Kristoffer Desmareth | 2000 | 25.49 | 4:31.48 | |||||||
2 | H2Odense Mix 1 | 0 | H2Odense | 4:46.87 | ||||||
Naja Færgemann | 2006 | 31.81 | 31.81 | |||||||
Pol Cardeñas Bonjorn | 2003 | 27.78 | 59.59 | |||||||
Anders Bo Pedersen | 1981 | 25.38 | 1:24.97 | |||||||
Mads Juul Henriksen | 2004 | 27.04 | 1:52.01 | |||||||
Ida Juul Grønning | 2004 | 31.16 | 2:23.17 | |||||||
Victor Nygaard | 2003 | 25.90 | 2:49.07 | |||||||
Nikoline Andersen | 2003 | 29.47 | 3:18.54 | |||||||
Aurelia Pedersen | 2004 | 30.76 | 3:49.30 | |||||||
Nicolai Degn Andersen | 1990 | 26.26 | 4:15.56 | |||||||
Matilde Schrøder | 1996 | 31.31 | 4:46.87 | |||||||
3 | Svendborg Mix 1 | 0 | Svendborg Svømme Klub | 4:52.64 | ||||||
Stefan Hansen | 2002 | 26.76 | 26.76 | |||||||
William Romer Jørgensen | 2005 | 33.20 | 59.96 | |||||||
Oliver Phil Langsted | 1999 | 26.49 | 1:26.45 | |||||||
Emilie Ellehus | 1997 | 36.28 | 2:02.73 | |||||||
Alfred Feldskov | 2003 | 27.78 | 2:30.51 | |||||||
Felia Busk | 2000 | 31.23 | 3:01.74 | |||||||
Theis Vibskov Kristensen | 1998 | 27.07 | 3:28.81 | |||||||
Emil Brandt Bertelsen | 2004 | 30.65 | 3:59.46 | |||||||
Hjalte Flader Skov | 2002 | 27.35 | 4:26.81 | |||||||
Anders Bredal Storgaard | 2002 | 25.83 | 4:52.64 | |||||||
4 | H2Odense Mix 2 | 0 | H2Odense | 5:09.74 | ||||||
Lukas Stæhr Bentsen | 2003 | 28.94 | 28.94 | |||||||
Christoffer R.s. Pedersen | 2004 | 29.26 | 58.20 | |||||||
Marius Dyrgaard Tholstrup | 2005 | 30.80 | 1:29.00 | |||||||
Josefine Risum Jørgensen | 2004 | 31.38 | 2:00.38 | |||||||
Agnete Habermann | 2005 | 32.67 | 2:33.05 | |||||||
Katrine Brolykke Madsen | 2003 | 31.57 | 3:04.62 | |||||||
Casper Bang Clausen | 2003 | 29.78 | 3:34.40 | |||||||
Josefine S Jørgensen | 2004 | 30.58 | 4:04.98 | |||||||
Pernille Juul Jensen | 2003 | 33.76 | 4:38.74 | |||||||
Valdemar Stahl | 2004 | 31.00 | 5:09.74 | |||||||
5 | Munkebo Mix | 0 | Munkebo Svømme- og Kondiklub | 5:15.17 | ||||||
Christoffer Nedergaard | 1995 | 27.90 | 27.90 | |||||||
Janni Martinussen | 2001 | 30.67 | 58.57 | |||||||
Mathias Elving Kristianse | 2004 | 33.18 | 1:31.75 | |||||||
Laura B. Nielsen | 2004 | 34.33 | 2:06.08 | |||||||
Jonathan Nejmann | 2004 | 31.11 | 2:37.19 | |||||||
Line Virkelyst Johansen | 2003 | 34.22 | 3:11.41 | |||||||
Naya Blyn | 2004 | 33.74 | 3:45.15 | |||||||
Valdemar Petersen | 2004 | 32.80 | 4:17.95 | |||||||
Mads Toft Andersen | 2002 | 29.88 | 4:47.83 | |||||||
Frederik Klüver | 1998 | 27.34 | 5:15.17 | |||||||
6 | Rsk Junior/årgangs Piger | 0 | Ringe Svømme Klub | 5:20.41 | ||||||
Maria Bech Andersen | 2003 | 31.83 | 31.83 | |||||||
Julie T. Sørensen | 2003 | 32.46 | 1:04.29 | |||||||
Anna Rønn | 2005 | 33.34 | 1:37.63 | |||||||
Thilde Rosen Lundsfryd | 2004 | 33.37 | 2:11.00 | |||||||
Anna Ryet | 2005 | 31.23 | 2:42.23 | |||||||
Veronika Larsen | 2003 | 33.01 | 3:15.24 | |||||||
Caroline R. Andersen | 2004 | 32.65 | 3:47.89 | |||||||
Thea Inge Madsen | 2003 | 30.65 | 4:18.54 | |||||||
Line Vestergaard Hansen | 2003 | 30.83 | 4:49.37 | |||||||
Trine Johansen | 2002 | 31.04 | 5:20.41 | |||||||
7 | Rsk Mix 2 | 0 | Ringe Svømme Klub | 5:41.46 | ||||||
Luca Hertzog | 2005 | 32.00 | 32.00 | |||||||
Mads Himmelstrup Andersen | 2004 | 32.54 | 1:04.54 | |||||||
Maja Rasmussen | 2003 | 38.29 | 1:42.83 | |||||||
Kathrine Hvidberg | 2004 | 35.39 | 2:18.22 | |||||||
Henrik Halling Olesen | 2003 | 33.86 | 2:52.08 | |||||||
Marinella Christiansen | 2004 | 33.91 | 3:25.99 | |||||||
Bianca Skjerning | 2001 | 35.56 | 4:01.55 | |||||||
Camilla Breum Christensen | 2000 | 34.46 | 4:36.01 | |||||||
Julie Krog Christensen | 2001 | 34.05 | 5:10.06 | |||||||
Cecilie Ahrentsen | 1998 | 31.40 | 5:41.46 | |||||||
8 | Frem Årgangsmix | 0 | Frem Odense | 5:47.12 | ||||||
Sebastian Emil F. Klicman | 2005 | 29.04 | 29.04 | |||||||
Anders Mosbæk Johannessen | 2005 | 31.80 | 1:00.84 | |||||||
Emma Nygaard | 2005 | 33.43 | 1:34.27 | |||||||
Kasper Duch | 2005 | 33.62 | 2:07.89 | |||||||
Nikoline Kaae | 2005 | 35.99 | 2:43.88 | |||||||
Melek Canpolat | 2005 | 36.03 | 3:19.91 | |||||||
Oliver Londero | 2004 | 33.10 | 3:53.01 | |||||||
Christoffer Mejdal | 2005 | 35.25 | 4:28.26 | |||||||
Vigga Londero | 2006 | 38.61 | 5:06.87 | |||||||
Victoria Juul Larsen | 2006 | 40.25 | 5:47.12 | |||||||
9 | Tommerup Mix | 2005 | Tommerup Svømme Klub | 6:12.31 | ||||||
Gustav Jørgensen | 2004 | 30.16 | 30.16 | |||||||
Magnus Jepsen | 2004 | 41.13 | 1:11.29 | |||||||
Signe Kaas | 2003 | 35.48 | 1:46.77 | |||||||
Karoline Skaarup Nielsen | 2003 | 37.77 | 2:24.54 | |||||||
Emma Christensen | 2002 | 37.67 | 3:02.21 | |||||||
Sofia Mortensen | 2007 | 47.07 | 3:49.28 | |||||||
Karoline Jørgensen | 2007 | 41.26 | 4:30.54 | |||||||
Anne Bruun-Petersen | 2007 | 38.80 | 5:09.34 | |||||||
Rikke Bruun-Petersen | 2005 | 32.42 | 5:41.76 | |||||||
Jonas Svensmark Jensen | 2005 | 30.55 | 6:12.31 | |||||||
10 | H2Odense Mix 3 | 0 | H2Odense | 6:17.93 | ||||||
Nicklas Bay Rasmussen | 2007 | 42.13 | 42.13 | |||||||
Gustav Halle | 2007 | 43.03 | 1:25.16 | |||||||
Ludvig L. Møller | 2006 | 40.52 | 2:05.68 | |||||||
Mia Andersen | 2002 | 37.48 | 2:43.16 | |||||||
Esther Ellegaard Nielsen | 2005 | 34.42 | 3:17.58 | |||||||
Iben Lindal Overgaard | 2003 | 34.03 | 3:51.61 | |||||||
Alexander R. S. Pedersen | 2006 | 40.33 | 4:31.94 | |||||||
Cathrine Olsen | 0 | 30.67 | 5:02.61 | |||||||
Julian Vitus Pedersen | 2007 | 36.89 | 5:39.50 | |||||||
Marti Cardeñas Bonjorn | 2009 | 38.43 | 6:17.93 | |||||||
11 | Rsk K2 Mix | 0 | Ringe Svømme Klub | 6:20.80 | ||||||
Louise Horne Levin | 2006 | 38.85 | 38.85 | |||||||
Lærke Rosen Lundsfryd | 2006 | 40.14 | 1:18.99 | |||||||
Olivia Hemmeløff | 2006 | 39.32 | 1:58.31 | |||||||
Emilie Hemmeløff | 2008 | 43.35 | 2:41.66 | |||||||
Freja Johansen | 2006 | 39.30 | 3:20.96 | |||||||
Peter Kristensen | 2007 | 38.37 | 3:59.33 | |||||||
Christine Mols | 2006 | 36.98 | 4:36.31 | |||||||
Tobias Damsgaard | 2006 | 34.43 | 5:10.74 | |||||||
Julius Schier | 2006 | 36.77 | 5:47.51 | |||||||
Mikkel Møller Nielsen | 2006 | 33.29 | 6:20.80 | |||||||
12 | Svendborg Mix 2 | 0 | Svendborg Svømme Klub | 7:14.19 | ||||||
Asger Østergaard | 2005 | 34.43 | 34.43 | |||||||
Maria Else Christensen | 2007 | 31.71 | 1:06.14 | |||||||
Ghita Ross Rasmussen | 2003 | 54.60 | 2:00.74 | |||||||
Lea Romer Jørgensen | 2008 | 53.00 | 2:53.74 | |||||||
Lucas Myrebjerg Jeppesen | 2004 | 54.22 | 3:47.96 | |||||||
Liv Emilie Poulsen | 2007 | 37.82 | 4:25.78 | |||||||
Mads Kristensen | 2005 | 51.47 | 5:17.25 | |||||||
Isabella Aurbo Herold | 2007 | 44.76 | 6:02.01 | |||||||
Lærke D Huusfeldt | 2006 | 35.72 | 6:37.73 | |||||||
Mathias Westergaard | 2004 | 36.46 | 7:14.19 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 november 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:28 |