Tulokset Julestævne 2017
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 35 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Julestævne 2017 | Udskriftsdato | 10 december 2017 | |||
Stævne by | Slagelse | Udskriftstidspunkt | 14:26 | |||
Arrangør | Slagelse Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 december 2017 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Mix, Finaler Årg. 0-2018 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Stv Mix 3 | 0 | Slagelse Svømmeklub | 1:45.02 | ||||||
Emil Mølholm Johansen | 2000 | 25.24 | 25.24 | |||||||
Anders Dam Frandsen | 2000 | 25.00 | 50.24 | |||||||
Regitze Gotthard | 2002 | 27.14 | 1:17.38 | |||||||
Sofie Nielsen | 2001 | 27.64 | 1:45.02 | |||||||
2 | Stv Mix 1 | 0 | Slagelse Svømmeklub | 1:46.72 | ||||||
Matthias Hansen | 2001 | 25.18 | 25.18 | |||||||
Jonas Hansen | 2001 | 25.14 | 50.32 | |||||||
Clara Schade Cantby | 2000 | 26.45 | 1:16.77 | |||||||
Marie Louise B Andersen | 2005 | 29.95 | 1:46.72 | |||||||
3 | Stv Mix 2 | 0 | Slagelse Svømmeklub | 1:46.91 | ||||||
Gustav Jørgensen | 2000 | 25.02 | 25.02 | |||||||
August Schade Cantby | 2002 | 25.33 | 50.35 | |||||||
Sofie Andersen | 2001 | 27.86 | 1:18.21 | |||||||
Matilde Mantzius Mosegård | 2003 | 28.70 | 1:46.91 | |||||||
4 | Hg1 | 0 | Herlufsholm Svømmeklub | 1:53.13 | ||||||
Alfred Nissen | 2002 | 28.54 | 28.54 | |||||||
Magnus Løhr | 2001 | 26.09 | 54.63 | |||||||
Emma Bruhn | 2002 | 28.27 | 1:22.90 | |||||||
Emilia Lønborg | 2002 | 30.23 | 1:53.13 | |||||||
5 | Stv Mix 4 | 0 | Slagelse Svømmeklub | 1:58.12 | ||||||
Magnus Nygaard | 2000 | 27.03 | 27.03 | |||||||
Marcus Ipsen | 2002 | 26.94 | 53.97 | |||||||
Karoline Nielsen | 2004 | 31.60 | 1:25.57 | |||||||
Emma Ahrenkiel Karløv | 2003 | 32.55 | 1:58.12 | |||||||
6 | Korsør Mix 5 | 2004 | Svøm Korsør | 1:59.71 | ||||||
Johannes Forsbæk | 2004 | 29.73 | 29.73 | |||||||
Elida Thornsen | 2005 | 29.99 | 59.72 | |||||||
Tobias Wiegaard Hansen | 2004 | 29.72 | 1:29.44 | |||||||
Madeleine Thornsen | 2001 | 30.27 | 1:59.71 | |||||||
7 | Stv Mix 5 | 0 | Slagelse Svømmeklub | 2:03.84 | ||||||
Silas Lykke | 2003 | 28.22 | 28.22 | |||||||
Elias Rought | 2003 | 27.59 | 55.81 | |||||||
Mathilde Rasmussen | 2002 | 32.57 | 1:28.38 | |||||||
Sigrid B. Kristensen | 2004 | 35.46 | 2:03.84 | |||||||
8 | Korsør Mix 3 | 2005 | Svøm Korsør | 2:08.81 | ||||||
Tobias Rehder Knudsen | 2005 | 31.30 | 31.30 | |||||||
Isabella Hejlesen | 2004 | 32.92 | 1:04.22 | |||||||
Rasmus Bønsøe | 2006 | 31.24 | 1:35.46 | |||||||
Laura Kroman | 2004 | 33.35 | 2:08.81 | |||||||
9 | Stv Mix 6 | 0 | Slagelse Svømmeklub | 2:13.81 | ||||||
Casper Madsen | 2004 | 28.23 | 28.23 | |||||||
Andreas M Nielsen | 2005 | 30.17 | 58.40 | |||||||
Tilde-Sofie Qwist | 2005 | 36.25 | 1:34.65 | |||||||
Alberte Bendix Raunkjær | 2007 | 39.16 | 2:13.81 | |||||||
10 | Korsør Mix 2 | 2005 | Svøm Korsør | 2:18.09 | ||||||
Christian Søe Jepsen | 2005 | 33.01 | 33.01 | |||||||
Josephine Nørmark Larsen | 2004 | 36.61 | 1:09.62 | |||||||
Lucas Leal | 2001 | 31.51 | 1:41.13 | |||||||
Astamaja Rought | 2006 | 36.96 | 2:18.09 | |||||||
11 | Korsør Mix 4 | 2004 | Svøm Korsør | 2:21.66 | ||||||
Viktor Holst Rasmussen | 2003 | 30.89 | 30.89 | |||||||
Maja Wiegaard Hansen | 2002 | 46.33 | 1:17.22 | |||||||
Konrad Clausen | 2005 | 30.56 | 1:47.78 | |||||||
Silje Mathiasen | 2006 | 33.88 | 2:21.66 | |||||||
12 | Stv Mix 7 | 0 | Slagelse Svømmeklub | 2:24.43 | ||||||
Daniel Mir | 2003 | 28.61 | 28.61 | |||||||
Jannik Jørgensen | 2004 | 30.59 | 59.20 | |||||||
Elisabeth Tobel Nielsen | 2007 | |||||||||
Silje Juul Kjeldsen | 2008 | 2:24.43 | 2:24.43 | |||||||
13 | Stv Mix 8 | 0 | Slagelse Svømmeklub | 2:34.25 | ||||||
Joachim L Andersen | 2003 | 30.17 | 30.17 | |||||||
Julius Vadmand | 2005 | 35.78 | 1:05.95 | |||||||
Emma Jørgensen | 2005 | 40.82 | 1:46.77 | |||||||
Emma Attrup | 2007 | 47.48 | 2:34.25 | |||||||
14 | Stv Mix 9 | 0 | Slagelse Svømmeklub | 2:53.96 | ||||||
Johannes Tobel Nielsen | 2004 | 34.27 | 34.27 | |||||||
Lucas Bülow Møller | 2003 | 30.24 | 1:04.51 | |||||||
Maria Gandrup Nygaard | 2010 | 1:04.41 | 2:08.92 | |||||||
Emma Grøntved | 2009 | 45.04 | 2:53.96 | |||||||
15 | Hg2 | 0 | Herlufsholm Svømmeklub | 2:57.57 | ||||||
Sebastian Svenningsen | 2006 | 47.23 | 47.23 | |||||||
Frederikke Jørgensen | 2007 | 45.13 | 1:32.36 | |||||||
Sebastian Aunt | 2007 | 42.93 | 2:15.29 | |||||||
Merle Blomberg Jensen | 2008 | 42.28 | 2:57.57 | |||||||
- | Korsør Mix 1 | 2005 | Svøm Korsør | DNS | ||||||
Lukas Kjeldsholm Knudsen | 2004 | |||||||||
Benedichte Hallengreen | 2005 | |||||||||
Frederik Schmidt Johansen | 2002 | |||||||||
Johanne Jensen-Mattebjerg | 2006 | DNS | ||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 december 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:26 |