Results for Uikko-Uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Uikko-Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 tammikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Nivala |
|
Tulostusaika |
12:58 |
|
|
Järjestäjä |
Nivalan Saukot & Vieskan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 tammikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m SKU P12, P14, M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kalle Pesälä |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
38.84 |
1:23.51 |
2:12.60 |
|
2:51.27 |
|
2 |
Tuomo Leinonen |
2006 |
Haukiputaan Heitto |
|
49.02 |
1:39.28 |
2:33.38 |
|
3:16.30 |
|
3 |
Julius Schroderus |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
44.29 |
1:32.57 |
2:34.55 |
|
3:16.37 |
|
4 |
Torsti Saarela |
2006 |
Vieskan Uimarit |
|
47.43 |
1:41.95 |
2:39.10 |
|
3:19.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m SKU P12, P14, M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Arttu Haipus |
2004 |
Kempeleen Pyrintö |
|
36.35 |
1:16.12 |
2:04.94 |
|
2:38.97 |
|
2 |
Eetu Haipus |
2004 |
Kempeleen Pyrintö |
|
35.55 |
1:15.11 |
2:04.70 |
|
2:39.94 |
|
3 |
Jere Hannuksela |
2004 |
Haukiputaan Heitto |
|
34.99 |
1:19.60 |
2:13.06 |
|
2:51.97 |
|
4 |
Visa Nissinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
42.06 |
1:28.87 |
2:26.84 |
|
3:07.72 |
|
5 |
Jere Heikkilä |
2004 |
Kempeleen Pyrintö |
|
46.45 |
1:34.80 |
2:28.41 |
|
3:09.24 |
|
6 |
Ville Ikola |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
49.51 |
1:39.83 |
2:37.89 |
|
3:17.43 |
|
7 |
Jesse Manninen |
2005 |
Haukiputaan Heitto |
|
46.51 |
1:39.14 |
2:37.01 |
|
3:19.26 |
|
8 |
Elias Laukka |
2005 |
Kempeleen Pyrintö |
|
48.98 |
1:40.27 |
2:39.01 |
|
3:22.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m SKU P12, P14, M, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Hugo Mattola |
2001 |
Kokkolan Uimaseura |
|
32.44 |
1:12.29 |
1:59.24 |
|
2:33.02 |
|
2 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
36.82 |
1:19.63 |
2:08.53 |
|
2:42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
06 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö |
Tulostusaika |
12:58 |
|