Results for Espoo Swim Games
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session 1
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Espoo Swim Games | Tulostuspäivämäärä | 26 marraskuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 12:04 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 26 marraskuu 2017 |
Laji 16, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Marcus Forsel | 2003 | 544 | 25.61 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 25.70 | |||||||||
2 | Matias Rasinmäki | 2003 | 446 | 27.36 | ||||||
Cetus Espoo | 27.95 | |||||||||
3 | Santtu Kosunen | 2003 | 285 | 31.76 | ||||||
Cetus Espoo | 33.03 | |||||||||
Laji 16, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Oscar Skjäl | 2002 | 500 | 26.34 | ||||||
Cetus Espoo | 26.17 | |||||||||
2 | Onni-kalle Luomala | 2002 | 492 | 26.48 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 26.39 | |||||||||
3 | Aarne Myllynen | 2002 | 385 | 28.72 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 29.17 | |||||||||
4 | Sampo Peltola | 2002 | 384 | 28.76 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 29.04 | |||||||||
5 | Elias Jääskeläinen | 2002 | 356 | 29.50 | ||||||
Cetus Espoo | 29.45 | |||||||||
6 | Sasha Cormier Simola | 2002 | 319 | 30.60 | ||||||
Cetus Espoo | 30.67 | |||||||||
7 | Henrik Purokoski | 2002 | 269 | 32.36 | ||||||
Cetus Espoo | 36.25 | |||||||||
Laji 16, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Herman Widbom | 2001 | 465 | 26.98 | ||||||
Cetus Espoo | 28.41 | |||||||||
2 | Pyry Nurminen | 2001 | 431 | 27.68 | ||||||
ORCA Helsinki | 27.75 | |||||||||
3 | Pyry Kurunsaari | 2001 | 396 | 28.46 | ||||||
Cetus Espoo | 28.67 | |||||||||
4 | Samuli Hartikainen | 2001 | 343 | 29.85 | ||||||
Cetus Espoo | 31.28 | |||||||||
5 | Eero Jääskeläinen | 2001 | 330 | 30.25 | ||||||
Cetus Espoo | 29.32 | |||||||||
6 | Akseli Korhonen | 2001 | 288 | 31.63 | ||||||
Haminan Uimaseura | 31.27 | |||||||||
Laji 16, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Riku Pöytäkivi | 1993 | 651 | 24.12 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 23.07 | |||||||||
2 | Alexey Belfer | 2000 | 625 | 24.45 | ||||||
ORCA Helsinki | 24.78 | |||||||||
3 | Santeri Hölttä | 2000 | 607 | 24.69 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 24.35 | |||||||||
3 | Toni Knuutila | 1993 | 607 | 24.69 | ||||||
Porin Uimaseura | 24.28 | |||||||||
5 | Tuomas Herlevi | 1999 | 587 | 24.97 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 25.05 | |||||||||
6 | Antti Leiponen | 1998 | 558 | 25.39 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 25.25 | |||||||||
7 | Emil Perkkiö | 2000 | 555 | 25.43 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 25.15 | |||||||||
8 | Anssi Hätälä | 1994 | 531 | 25.82 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 25.82 | |||||||||
9 | Matias Tervala | 1993 | 517 | 26.04 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 26.22 | |||||||||
10 | Sasa Seppälä | 1998 | 511 | 26.15 | ||||||
Haminan Uimaseura | 26.24 | |||||||||
11 | Topi Suomalainen | 1998 | 501 | 26.31 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Eetu Isosuo | 2000 | 498 | 26.37 | ||||||
Cetus Espoo | 25.60 | |||||||||
13 | Rasmus Virta | 1998 | 479 | 26.71 | ||||||
Cetus Espoo | 27.03 | |||||||||
14 | Elias Soukola | 1999 | 456 | 27.16 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 26.55 | |||||||||
14 | Georgy Babenov | 2000 | 456 | 27.16 | ||||||
ORCA Helsinki | 25.69 | |||||||||
16 | Nesja Seppälä | 2000 | 396 | 28.47 | ||||||
Haminan Uimaseura | 28.69 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 26 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:04 |