2019-11-19   09:53:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Tonttu-Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 2 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  20 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  18:12   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 joulukuu 2017         
 
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Richard Marcus Uriko  2007              15.19   
  Ram Tallinn  16.60                 
Mark Kellinsalmi  2007              15.76   
  Stadin Delfiinit  17.58                 
Rasmus Välk  2007              16.44   
  Orca Swim Club  18.99                 
Armin Ott Talpas  2007              16.79   
  Ram Tallinn  17.50                 
Ville-Veikko Luomala  2007              17.84   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Amos Mäkilä  2007              18.21   
  Simmis Grani  19.57                 
Antony Tran  2009              18.84   
  Stadin Delfiinit  22.89                 
Frans Nyström  2008              19.17   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  24.39                 
Eetu Lahtinen  2007              19.19   
  Gladius Kirkkonummi  21.60                 
10  Voitto Vuorenjuuri  2007              19.26   
  Gladius Kirkkonummi                   
11  Rihard Kiil  2007              19.86   
  Ram Tallinn  20.50                 
12  Noel Ehrlund  2007              20.51   
  Gladius Kirkkonummi  24.54                 
13  Danil Sulkonen  2008              21.01   
  ORCA Helsinki                   
14  Joosep Sepper  2008              21.13   
  Ram Tallinn  21.22                 
15  Sören Korbelainen  2009              21.23   
  Ram Tallinn  23.11                 
16  Valtteri Lavikainen  2008              21.77   
  Hyvinkään Uimaseura                   
17  Karmo Saarma  2008              22.34   
  Ram Tallinn  24.11                 
18  Kasper Salmi  2009              26.14   
  Helsingfors Simsällskap  27.67                 
Eemeli Havia  2010              DSQ   
  Salon Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Veeti Sorri  2007              DSQ   
  Gladius Kirkkonummi                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
André Salmi  2006              14.95   
  Simmis Grani  16.10                 
Jani Ekman  2006              15.51   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  16.71                 
Anton Kettunen  2005              15.82   
  Gladius Kirkkonummi  17.05                 
Margus Veske  2005              16.33   
  Ram Tallinn  16.81                 
Arne Volkov  2005              16.44   
  Orca Swim Club                   
Joonatan Hietarinne  2006              16.90   
  Salon Uimarit                   
Jooa Katavisto  2006              18.15   
  ORCA Helsinki                   
Anton Visulainen  2005              18.38   
  HTU Stadi  18.76                 
Eemi Niskanen  2006              20.23   
  ORCA Helsinki                   
10  Aaro Ruuskanen  2005              22.40   
  HTU Stadi  22.40                 
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Roni Severinkangas  2003              12.18   
  Cetus Espoo                   
Max Walther  2003              12.83   
  HTU Stadi  13.45                 
Tino Kaukonen  2004              12.94   
  HTU Stadi  13.29                 
Verneri Lehtovaara  2004              13.26   
  Salon Uimarit  22.65                 
Olli Havia  2004              13.65   
  Salon Uimarit                   
Masih Tantula  2004              13.73   
  Simmis Grani  15.17                 
Kaius Kulmala  2004              13.74   
  Simmis Grani                   
Viktor Asklöf  2004              14.04   
  Cetus Espoo                   
Lucas Lönnblad  2004              14.22   
  Cetus Espoo                   
10  Aku Hyrsylä  2003              14.29   
  Salon Uimarit                   
11  Leo Zurban  2004              14.42   
  Cetus Espoo                   
12  Atte Poikela  2003              14.59   
  Cetus Espoo                   
13  Yufei Meng  2004              14.64   
  Simmis Grani  16.41                 
14  Juuso Pulkkinen  2004              14.71   
  Cetus Espoo  18.67                 
15  Matteus Einiö  2004              14.90   
  Gladius Kirkkonummi  15.50                 
16  Henry Vaga  2003              16.20   
  Salon Uimarit                   
17  Yash Nagal  2004              16.58   
  Cetus Espoo                   
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Janter Suun  2000              10.91   
  Top Uimareura  11.77                 
Alexey Belfer  2000              11.48   
  ORCA Helsinki  11.48                 
Valtteri Eloranta  1992              11.51   
  Cetus Espoo  11.36                 
Henri Koski  2000              11.59   
  Gladius Kirkkonummi  11.61                 
Juho Seppälä  1999              11.68   
  Simmis Wanda  11.34                 
Georgy Babenov  2000              11.73   
  ORCA Helsinki  12.27                 
Davi-Esra Pesonen  2002              12.24   
  Salon Uimarit                   
Severi Nieminen  1999              12.29   
  Gladius Kirkkonummi  11.87                 
Libor Janek  1979              12.50   
  Cetus Espoo                   
10  Muhammed Tantula  2002              12.75   
  Simmis Grani  13.73                 
11  Petri Rahko  1965              12.82   
  HTU Stadi  12.25                 
12  Ville Lauslahti  2001              12.83   
  Cetus Espoo  14.00                 
13  Repe Kupila  2001              13.31   
  Gladius Kirkkonummi  13.57                 
14  Eero Jääskeläinen  2001              13.33   
  Cetus Espoo  13.84                 
15  Heikki Väkeväinen  2002              13.62   
  Gladius Kirkkonummi  14.14                 
16  Pyry Kurunsaari  2001              13.71   
  Cetus Espoo  14.47                 
Tuomas Hirsi  1979              DSQ   
  HTU Stadi                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  20 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: HTU Stadi  Tulostusaika  18:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner