Results for Arena USO 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Gren 16 (Frsk) - Per ldersgrupp med mellantider |
Tvling | ARENA USO 2018 | Utskriftsdatum | 08 september 2018 | |||
Tvlingsort | UDDEVALLA | Utskriftstid | 10:56 | |||
Arrangr | UDDEVALLA SIM | |||||
Bassng | 25m | |||||
Tvlingsdatum | 07 september 2018 |
Gren 16, 100m Fjrilsim Dam A-B-C, Frsk 17 - 99 r |
Plac. | Namn | Fdd | Frening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Jenny Marie Halden | 2000 | Brumsvmmerne | 28.43 | 1:00.09 | |||||
2 | Ingeborg Vassbakk Lyning | 2000 | Brumsvmmerne | 29.13 | 1:04.07 | |||||
3 | Rebekka Valvik Christians | 2001 | Lambertseter Svmmeklubb | 30.08 | 1:05.58 | |||||
4 | Hilda Andersson | 1999 | Uddevalla Sim | 31.42 | 1:06.97 | |||||
5 | Guro Skrindo Pettersen | 1999 | Lambertseter Svmmeklubb | 31.59 | 1:07.22 | |||||
6 | Klara Hasslin | 2001 | Trollhttans Simsllskap | 30.62 | 1:07.32 | |||||
7 | Ebba Olsson | 2001 | Mariestads Simsllskap | 32.47 | 1:09.34 | |||||
8 | Clara Balslev | 2001 | Varberg Sim | 32.00 | 1:11.60 | |||||
9 | Rebecca Hglind | 1998 | Solna Sundbyberg SS 04 | 34.18 | 1:12.68 | |||||
10 | Matilda Torn | 2001 | Uddevalla Sim | 34.36 | 1:12.76 | |||||
11 | Martine Johansen | 2000 | Brumsvmmerne | 33.58 | 1:13.21 | |||||
12 | Filippa Trollsfjord | 2001 | Simklubben Elfsborg | 34.74 | 1:14.86 | |||||
13 | Karin Sofie Syversveen Li | 2001 | Brumsvmmerne | 35.00 | 1:15.57 | |||||
- | Andrea Arstad Helmersen | 2001 | Lambertseter Svmmeklubb | DNS | ||||||
Gren 16, 100m Fjrilsim Dam A-B-C, Frsk 15 - 16 r |
Plac. | Namn | Fdd | Frening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Vilde Skaug | 2002 | Brumsvmmerne | 31.45 | 1:08.32 | |||||
2 | Selma Avdic | 2003 | Simklubben S 02 | 31.92 | 1:08.39 | |||||
3 | Marit Cuperus | 2002 | Uddevalla Sim | 33.47 | 1:10.20 | |||||
4 | Sofia Voigt | 2003 | Solna Sundbyberg SS 04 | 32.35 | 1:10.47 | |||||
5 | Klara Eriksson | 2003 | Brumsvmmerne | 34.55 | 1:10.58 | |||||
6 | Cornelia Almqvist | 2002 | Varberg Sim | 33.95 | 1:10.94 | |||||
7 | Thyra Haugland Halvorsen | 2002 | Haldens Svmmeklub | 32.85 | 1:11.58 | |||||
8 | Rikke Omdahl Petersen | 2002 | Brumsvmmerne | 33.94 | 1:13.01 | |||||
9 | Thea Carlsson | 2002 | Varberg Sim | 34.51 | 1:13.12 | |||||
10 | Hannah Fritz | 2003 | Simklubben Laxen | 32.93 | 1:13.38 | |||||
11 | Charlotte Hansen | 2003 | Lambertseter Svmmeklubb | 33.75 | 1:14.04 | |||||
12 | Emma Lundmark | 2003 | Solna Sundbyberg SS 04 | 33.31 | 1:14.86 | |||||
13 | Cornelia Sundqvist | 2003 | Simklubben Elfsborg | 34.99 | 1:16.18 | |||||
14 | Lisa Holberg | 2002 | Brumsvmmerne | 34.93 | 1:16.35 | |||||
15 | Amanda Fjellstad | 2003 | Haldens Svmmeklub | 35.76 | 1:17.84 | |||||
16 | Johanna Kuylenstjerna | 2003 | Varberg Sim | 40.06 | 1:25.35 | |||||
17 | Nora Dahl Elde | 2002 | Brumsvmmerne | 42.21 | 1:31.08 | |||||
18 | Linnea Andersson | 2003 | Uddevalla Sim | 41.43 | 1:32.07 | |||||
- | Helle Gjosund | 2003 | Haldens Svmmeklub | DNS | ||||||
Gren 16, 100m Fjrilsim Dam A-B-C, Frsk 14 r och yngre |
Plac. | Namn | Fdd | Frening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Caroline Marie Thingberg- | 2004 | Lambertseter Svmmeklubb | 30.33 | 1:05.30 | |||||
2 | Sofia Abrahamsson | 2005 | Uddevalla Sim | 31.43 | 1:08.80 | |||||
3 | Elna Magnusson | 2004 | Simklubben S 02 | 32.68 | 1:09.76 | |||||
4 | Enya Ross Bustgaard | 2004 | Lambertseter Svmmeklubb | 33.02 | 1:11.63 | |||||
5 | Ellen Vrmo | 2004 | Simklubben S 02 | 33.33 | 1:12.43 | |||||
6 | Ella Holmqvist | 2005 | Simklubben S 02 | 34.30 | 1:14.17 | |||||
7 | Elsa Sjstrm | 2006 | Simklubben Elfsborg | 35.59 | 1:14.89 | |||||
8 | Nikki Berggren | 2005 | Varberg Sim | 34.89 | 1:14.93 | |||||
9 | Lova Rodin | 2005 | Uddevalla Sim | 33.96 | 1:14.97 | |||||
10 | Lia Bromander | 2004 | Simklubben S 02 | 34.27 | 1:15.19 | |||||
11 | Mina Mai-Linh Khuu | 2005 | Lambertseter Svmmeklubb | 35.69 | 1:15.38 | |||||
12 | Lina Nielsen | 2005 | Uddevalla Sim | 35.79 | 1:15.77 | |||||
13 | Hilda Eriksson | 2004 | Uddevalla Sim | 35.56 | 1:15.89 | |||||
14 | Emma Hejdengrd | 2006 | Uddevalla Sim | 34.93 | 1:16.57 | |||||
15 | Ronja Theorin | 2005 | Simklubben S 02 | 33.39 | 1:16.63 | |||||
16 | Evelina Wester | 2004 | Uddevalla Sim | 34.92 | 1:18.26 | |||||
17 | Moa Rdin | 2004 | Uddevalla Sim | 36.07 | 1:18.95 | |||||
18 | Annamaria Girnus de Sousa | 2005 | Uddevalla Sim | 36.72 | 1:19.49 | |||||
19 | Elsa Berge Kleber | 2004 | Simklubben Elfsborg | 36.65 | 1:20.94 | |||||
20 | Emmie Dahlgren | 2004 | Varberg Sim | 36.56 | 1:21.01 | |||||
21 | Ella Kvalvaag | 2004 | Lambertseter Svmmeklubb | 37.20 | 1:21.07 | |||||
22 | Elsa Dittmer | 2005 | Simklubben S 02 | 36.12 | 1:21.27 | |||||
23 | Alma Berge Kleber | 2006 | Simklubben Elfsborg | 38.44 | 1:22.07 | |||||
24 | Signe Wahlberg | 2005 | Simklubben Elfsborg | 38.16 | 1:22.12 | |||||
25 | Emma Johansson | 2005 | Varberg Sim | 38.81 | 1:25.15 | |||||
26 | Matilda Wassblad | 2006 | Uddevalla Sim | 38.20 | 1:25.98 | |||||
27 | Isabell Holmgren | 2004 | Uddevalla Sim | 38.91 | 1:26.14 | |||||
28 | Felicia Ceveryd | 2005 | Varberg Sim | 40.68 | 1:29.09 | |||||
29 | Nelly Gripfors | 2005 | Simklubben S 02 | 40.65 | 1:30.37 | |||||
30 | Nora Eriksson | 2005 | Uddevalla Sim | 41.52 | 1:31.47 | |||||
31 | Ebba Kjellberg | 2006 | Uddevalla Sim | 42.21 | 1:31.83 | |||||
32 | Agnes Bennehed | 2005 | Simklubben Vnersborg | 41.50 | 1:33.07 | |||||
33 | Filippa Hglund | 2005 | Uddevalla Sim | 44.08 | 1:35.05 | |||||
34 | Linnea Alfredsson | 2006 | Trollhttans Simsllskap | 45.75 | 1:37.26 | |||||
35 | Maja Borg | 2006 | Uddevalla Sim | 45.56 | 1:37.57 | |||||
36 | Tilia Olsson | 2006 | Uddevalla Sim | 44.92 | 1:37.83 | |||||
37 | Moa Blomberg | 2005 | Uddevalla Sim | 44.72 | 1:39.46 | |||||
38 | Ella Cedergren | 2006 | Uddevalla Sim | 45.11 | 1:40.57 | |||||
39 | Wilma Andre | 2004 | Trollhttans Simsllskap | 48.08 | 1:45.54 | |||||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 08 september 2018 |
Licensierad till: Uddevalla Sim | Utskriftstid | 10:56 |