Results for Ã…bergs Museum Cup
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
Åbergs Musem Cup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
09 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Bålsta |
|
Utskriftstid |
14:06 |
|
|
Arrangör |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 september 2018 |
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Damer, Finaler 11 - 12 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elin Finne |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
48.52 |
1:40.31 |
2:36.22 |
|
3:17.99 |
|
2 |
Elvira Muhr |
2007 |
Västerås Simsällskap |
|
48.65 |
1:39.27 |
2:34.05 |
|
3:18.47 |
|
3 |
Thilde Roshag |
2006 |
Strängnäs Simklubb |
|
46.71 |
1:40.15 |
2:39.19 |
|
3:24.57 |
|
4 |
Thea Lundgren |
2006 |
Strängnäs Simklubb |
|
51.96 |
1:45.44 |
2:47.58 |
|
3:35.13 |
|
5 |
Wilma Danielsson |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
46.40 |
2:14.28 |
3:38.43 |
|
3:38.43 |
|
- |
Molly Brinck |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Damer, Finaler 13 - 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elin Logander |
2005 |
Strängnäs Simklubb |
|
35.01 |
1:17.70 |
2:04.34 |
|
2:39.37 |
|
2 |
Matilda Olausson |
2004 |
Västerås Simsällskap |
|
35.48 |
1:19.60 |
2:06.24 |
|
2:42.48 |
|
3 |
Alicia Budden |
2004 |
Bålsta Simklubb |
|
35.92 |
1:20.20 |
2:13.53 |
|
2:50.96 |
|
4 |
Malvina Walldén |
2005 |
Västerås Simsällskap |
|
39.72 |
1:25.44 |
2:14.33 |
|
2:55.53 |
|
5 |
Vera Romin |
2005 |
Strängnäs Simklubb |
|
43.58 |
1:35.96 |
2:31.17 |
|
3:14.19 |
|
6 |
Felicia Rydsheim |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
48.22 |
1:38.83 |
2:31.66 |
|
3:18.91 |
|
7 |
Linnea Malm |
2005 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
46.05 |
1:40.41 |
2:37.49 |
|
3:28.55 |
|
8 |
Lora Encheva |
2004 |
Strängnäs Simklubb |
|
48.07 |
2:42.09 |
|
|
3:32.90 |
|
- |
Astrid Schankin_lembke |
2004 |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
DNS |
|
- |
Terese Lundberg |
2004 |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Damer, Finaler 15 - 16 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elsa Staaf |
2003 |
Strängnäs Simklubb |
|
35.44 |
1:18.57 |
2:05.49 |
|
2:42.56 |
|
2 |
Mira Myllylä |
2002 |
Västerås Simsällskap |
|
39.27 |
1:25.93 |
2:17.83 |
|
2:57.59 |
|
3 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
Västerås Simsällskap |
|
41.65 |
1:26.28 |
2:19.89 |
|
2:59.50 |
|
4 |
Ulrika Jansson |
2002 |
Västerås Simsällskap |
|
37.64 |
1:25.23 |
2:15.05 |
|
3:00.06 |
|
5 |
Tyra Håkanson Reneström |
2003 |
Strängnäs Simklubb |
|
40.50 |
1:29.50 |
2:21.70 |
|
3:04.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Damer, Finaler 17 - 99 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Matilda Ardanius |
2001 |
Bålsta Simklubb |
|
39.48 |
1:25.30 |
2:21.46 |
|
3:04.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
09 september 2018 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
Utskriftstid |
14:06 |
|