Results for Speedo Carnival
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspivmr | 03 helmikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 14:13 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupivmr | 03 helmikuu 2018 |
Laji 13, 200m Vapaauinti Tytt, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Vilma Lepphaara | 2005 | Nummelan Kisaajat | 31.70 | 1:06.97 | 1:43.13 | 2:17.95 | |||
2 | Ada Hakkarainen | 2005 | Helsingfors Simsllskap | 32.82 | 1:08.98 | 1:45.93 | 2:21.73 | |||
3 | Louna Kasvio | 2006 | Cetus Espoo | 33.23 | 1:10.32 | 1:47.83 | 2:23.54 | |||
4 | Meea Juntunen | 2005 | Tuusulan Uimaseura | 34.36 | 1:12.53 | 1:51.76 | 2:28.77 | |||
5 | Milla Strandberg | 2005 | Vanders | 34.16 | 1:12.49 | 1:51.65 | 2:29.22 | |||
6 | Essi Ahvenainen | 2005 | Vanders | 34.96 | 1:13.12 | 1:52.25 | 2:30.51 | |||
7 | Wilma Sundt | 2006 | Cetus Espoo | 36.10 | 1:15.86 | 1:54.32 | 2:31.80 | |||
8 | Lumi Rossi | 2005 | Cetus Espoo | 36.71 | 1:16.07 | 1:55.95 | 2:33.50 | |||
9 | Siiri Pekkala | 2005 | Simmis Wanda | 33.93 | 1:14.06 | 1:55.00 | 2:33.61 | |||
10 | Sde Ryynnen | 2005 | Cetus Espoo | 36.76 | 1:17.05 | 1:57.28 | 2:35.62 | |||
11 | Laura Kousa | 2005 | Cetus Espoo | 34.76 | 1:14.80 | 1:55.89 | 2:36.19 | |||
12 | Alma Hrkk | 2005 | Simmis Wanda | 37.05 | 1:17.87 | 1:59.16 | 2:36.54 | |||
13 | Aino Kuusisto | 2006 | Nurmijrven Uinti | 37.26 | 1:18.09 | 1:59.18 | 2:37.20 | |||
14 | Ellen Kettunen | 2005 | Cetus Espoo | 35.61 | 1:16.04 | 1:58.40 | 2:39.48 | |||
15 | Meri-xenia Lignell | 2006 | Helsingfors Simsllskap | 37.14 | 1:17.83 | 1:59.08 | 2:39.77 | |||
16 | Elina Ruha | 2005 | Cetus Espoo | 38.17 | 1:20.14 | 2:01.74 | 2:41.88 | |||
17 | Kukka Peill | 2005 | Cetus Espoo | 38.78 | 1:20.78 | 2:02.44 | 2:42.27 | |||
18 | Saara Seppl | 2005 | Nummelan Kisaajat | 36.24 | 1:18.75 | 2:02.65 | 2:42.58 | |||
19 | Ronja Nevanko | 2005 | Borg Simmare-Porvoon Uimarit | 38.39 | 1:20.66 | 2:03.47 | 2:42.63 | |||
20 | Sini Taskinen | 2005 | Octopus Lohja | 38.12 | 1:22.06 | 2:06.99 | 2:46.09 | |||
21 | Vilja Saarinen | 2005 | Riihimen Uimaseura | 37.27 | 1:20.39 | 2:05.36 | 2:49.99 | |||
22 | Siiri Ruponen | 2005 | Riihimen Uimaseura | 40.64 | 1:25.90 | 2:11.92 | 2:54.07 | |||
23 | Sanni Rty | 2005 | Helsingfors Simsllskap | 39.74 | 1:25.57 | 2:11.90 | 2:54.59 | |||
24 | Siiri Pivrinta | 2005 | Cetus Espoo | 40.52 | 1:25.65 | 2:12.71 | 2:55.78 | |||
25 | Ronja Ristevirta | 2005 | Cetus Espoo | 38.16 | 1:22.31 | 2:09.54 | 2:56.02 | |||
26 | Nea Hollstrm | 2005 | Cetus Espoo | 40.96 | 1:27.35 | 2:14.44 | 2:57.68 | |||
27 | Ada Oila | 2005 | Vanders | 39.97 | 1:26.79 | 2:14.02 | 2:59.31 | |||
28 | Milla Tahvanainen | 2005 | Cetus Espoo | 42.14 | 1:28.31 | 2:15.74 | 3:00.34 | |||
29 | Saara Heinnen | 2005 | Tuusulan Uimaseura | 40.52 | 1:27.34 | 2:15.56 | 3:01.76 | |||
30 | Noora Glasin | 2006 | Simmis Wanda | 40.96 | 1:27.95 | 2:17.76 | 3:03.95 | |||
31 | Ella Palovaara | 2005 | Octopus Lohja | 43.40 | 1:30.06 | 2:18.76 | 3:05.42 | |||
32 | Marikki Vuorisalo | 2005 | Nummelan Kisaajat | 40.22 | 1:28.35 | 2:18.95 | 3:05.58 | |||
33 | Leenu Karolina Kinnunen | 2005 | Cetus Espoo | 42.72 | 1:30.29 | 2:21.04 | 3:08.04 | |||
34 | Tua Iivanainen | 2006 | Helsingfors Simsllskap | 45.33 | 1:35.31 | 2:23.81 | 3:11.43 | |||
35 | Kia Jokinen | 2005 | Simmis Wanda | 42.74 | 1:32.32 | 2:24.12 | 3:12.89 | |||
Laji 13, 200m Vapaauinti Tytt, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Annukka Pihkamki | 2004 | Riihimen Uimaseura | 32.56 | 1:07.66 | 1:44.06 | 2:17.50 | |||
2 | Laura Kellberg | 2003 | Cetus Espoo | 31.81 | 1:07.10 | 1:43.23 | 2:17.63 | |||
3 | Jutta Jauhiainen | 2004 | Cetus Espoo | 32.13 | 1:07.39 | 1:43.84 | 2:17.80 | |||
4 | Juulia Krjmies | 2003 | Nummelan Kisaajat | 31.93 | 1:07.41 | 1:44.05 | 2:18.35 | |||
5 | Greta Beszteri | 2004 | Cetus Espoo | 32.61 | 1:08.20 | 1:44.59 | 2:19.90 | |||
6 | Milla Hyttinen | 2003 | Helsingfors Simsllskap | 33.20 | 1:08.85 | 1:45.39 | 2:20.99 | |||
7 | Milla-lotta Tapanainen | 2003 | Cetus Espoo | 33.97 | 1:09.02 | 1:45.88 | 2:21.99 | |||
8 | Essi Salokorpi | 2003 | Cetus Espoo | 33.07 | 1:09.61 | 1:46.76 | 2:22.37 | |||
9 | Saga Kovanen | 2004 | Cetus Espoo | 33.36 | 1:09.44 | 1:46.64 | 2:22.46 | |||
10 | Aliina Karvonen | 2004 | Simmis Wanda | 33.07 | 1:09.76 | 1:47.70 | 2:24.87 | |||
11 | Julia Peltola | 2003 | Cetus Espoo | 33.11 | 1:09.64 | 1:47.26 | 2:25.34 | |||
12 | Annika Alanen | 2003 | Helsingfors Simsllskap | 32.91 | 1:10.45 | 1:48.78 | 2:26.10 | |||
13 | Stella Freysttter | 2003 | Helsingfors Simsllskap | 33.38 | 1:10.66 | 1:48.90 | 2:26.33 | |||
14 | Peppi Vesalainen | 2004 | Helsingfors Simsllskap | 31.98 | 1:08.71 | 1:47.28 | 2:26.45 | |||
15 | Helmi Haverinen | 2004 | Cetus Espoo | 33.72 | 1:10.50 | 1:49.10 | 2:27.26 | |||
16 | Sofia Lngstrm | 2003 | Cetus Espoo | 34.31 | 1:11.82 | 1:50.64 | 2:28.12 | |||
17 | Ciara Wacklin | 2004 | Cetus Espoo | 35.77 | 1:14.64 | 1:53.06 | 2:30.55 | |||
18 | Saga Jatkola | 2004 | Borg Simmare-Porvoon Uimarit | 34.25 | 1:12.17 | 1:51.60 | 2:30.57 | |||
19 | Aada Taiponen | 2004 | Riihimen Uimaseura | 36.75 | 1:16.11 | 1:55.35 | 2:33.56 | |||
20 | Pinja Nieminen | 2004 | Cetus Espoo | 34.58 | 1:13.65 | 1:53.38 | 2:34.16 | |||
21 | Aava Mattila | 2003 | Simmis Wanda | 35.35 | 1:15.98 | 1:57.01 | 2:34.87 | |||
22 | Emilia Myllykoski | 2003 | Simmis Wanda | 35.82 | 1:15.53 | 1:56.69 | 2:36.63 | |||
23 | Nicole Sundell | 2003 | ORCA Helsinki | 35.87 | 1:16.94 | 1:58.53 | 2:38.11 | |||
24 | Diana Valero De La Iglesia | 2004 | Cetus Espoo | 37.16 | 1:18.73 | 2:01.01 | 2:39.97 | |||
25 | Sohvi Seppnen | 2003 | Borg Simmare-Porvoon Uimarit | 36.10 | 1:17.44 | 1:59.45 | 2:40.25 | |||
26 | Iida Savulahti | 2004 | Riihimen Uimaseura | 36.21 | 1:16.95 | 1:59.30 | 2:40.32 | |||
27 | Oona Eriksson | 2004 | Simmis Wanda | 35.21 | 1:15.95 | 1:58.13 | 2:40.33 | |||
28 | Vilja Rautell | 2004 | Octopus Lohja | 36.71 | 1:19.67 | 2:03.32 | 2:45.54 | |||
29 | Henrietta Lfgren | 2003 | Simmis Wanda | 37.43 | 1:20.72 | 2:04.10 | 2:45.72 | |||
30 | Ada-maj Saarinen | 2004 | ORCA Helsinki | 37.44 | 1:19.93 | 2:04.45 | 2:46.23 | |||
31 | Nea Kovalainen | 2003 | ORCA Helsinki | 38.07 | 1:20.81 | 2:05.03 | 2:47.10 | |||
32 | Sanni Valtanen | 2004 | Simmis Wanda | 38.00 | 1:21.11 | 2:05.61 | 2:48.03 | |||
33 | Ella Pitkkangas | 2003 | Vanders | 36.23 | 1:19.14 | 2:05.73 | 2:48.53 | |||
34 | Sara Myller | 2003 | Tuusulan Uimaseura | 36.06 | 1:18.98 | 2:04.97 | 2:49.90 | |||
35 | Iris Erten | 2003 | Simmis Wanda | 37.70 | 1:22.03 | 2:08.65 | 2:51.56 | |||
36 | Sade Lukkaroinen | 2004 | Riihimen Uimaseura | 39.32 | 1:23.37 | 2:09.43 | 2:51.70 | |||
37 | Mandi Lindroos | 2004 | Simmis Wanda | 39.04 | 1:22.79 | 2:08.78 | 2:51.92 | |||
38 | Peppi Srkel | 2004 | Simmis Wanda | 37.76 | 1:21.69 | 2:07.41 | 2:52.04 | |||
39 | Veera Mkel | 2004 | Gladius Kirkkonummi | 39.14 | 1:24.26 | 2:09.80 | 2:54.12 | |||
40 | Katarina Kobycheva | 2004 | Cetus Espoo | 39.71 | 1:25.09 | 2:12.13 | 2:57.19 | |||
- | Aava Merikanto | 2004 | Simmis Wanda | DNS | ||||||
- | Cindy Palm | 2003 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
- | Saara-kaisa Rahijrvi | 2004 | ORCA Helsinki | DNS | ||||||
Tekij: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspivmr | 03 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 14:13 |