Tulokset Cetus GP pitkät vanhat
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Cetus GP 4 pitkät vanhat | Tulostuspäivämäärä | 04 helmikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:47 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 04 helmikuu 2018 |
Laji 2, 50m Vapaauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Leo Mannonen | 2007 | 87 | 45.65 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Eino Välimäki | 2009 | 66 | 49.93 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Calle Kavaleff | 2008 | 58 | 52.33 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Elias Forsell | 2009 | 56 | 52.92 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Nooa Koskela | 2009 | 53 | 53.63 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Eino Lantto | 2008 | 52 | 54.01 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Atte Malinen | 2008 | 52 | 54.02 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Kalle Kemppainen | 2010 | 45 | 56.75 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Adolf Kaisla | 2007 | 43 | 57.56 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Joonas Walldén | 2009 | 42 | 57.97 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Aaro Ala-Hemmilä | 2007 | 41 | 58.42 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Thomas Brutel | 2008 | 41 | 58.72 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Samu Uljas | 2007 | 40 | 59.07 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Joona Silander | 2009 | 37 | 1:00.28 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Aaro Sinisalo | 2008 | 18 | 1:16.17 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Artemiy Andreev | 2009 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus | ||||||||||
- | Marcus Lash | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus | ||||||||||
- | Mario Valero De La Iglesia | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 58.12 | |||||||||
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus | ||||||||||
- | Mikael Kulay | 2007 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus | ||||||||||
- | Oskari Heiskanen | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus | ||||||||||
- | Tommy Palm | 2007 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus | ||||||||||
Laji 2, 50m Vapaauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aki Eveli | 2006 | 84 | 46.21 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Oskari Peltonen | 2006 | 63 | 50.75 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:47 |