Results for Mastersmestaruusuinnit (25m)
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
Masters-mestaruuskilpailut |
|
Tulostuspivmr |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
10:19 |
|
|
Jrjestj |
Salo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
23 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 75 - 79 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Virve Palos |
1942 |
|
169 |
1:17.08 |
|
|
|
2:42.00 |
|
|
Koovee |
2:41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 65 - 69 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sirpa Visakoski |
1952 |
|
358 |
51.35 |
|
|
|
1:44.70 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:49.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sirje Voolmaa |
1953 |
|
349 |
50.14 |
|
|
|
1:45.57 |
|
|
U-Klubi |
1:49.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 60 - 64 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pivi Lairola |
1958 |
|
519 |
43.99 |
|
|
|
1:30.48 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ulla Hurula |
1965 |
|
695 |
36.74 |
|
|
|
1:14.36 |
|
|
Kuopion Uimaseura |
1:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anu Ilander |
1968 |
|
685 |
36.31 |
|
|
|
1:14.73 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
1:17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Johanna Kara |
1965 |
|
606 |
37.77 |
|
|
|
1:17.84 |
|
|
Cetus Espoo |
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Leena Rasinaho |
1965 |
|
414 |
42.95 |
|
|
|
1:28.38 |
|
|
S.C.Pingviinit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Margarita Berezevskaja |
1968 |
|
317 |
46.28 |
|
|
|
1:36.56 |
|
|
U-Klubi |
1:36.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Anu Lajunen |
1966 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Swimming Jyvskyl |
1:39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sanna Soininen |
1973 |
|
560 |
37.01 |
|
|
|
1:18.20 |
|
|
Brahean Uimarit - Lieksa |
1:21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Hanna-Greta Puurtinen |
1970 |
|
390 |
42.39 |
|
|
|
1:28.19 |
|
|
Koovee |
1:26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mia Lija |
1972 |
|
357 |
43.24 |
|
|
|
1:30.83 |
|
|
Simmis Wanda |
1:40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Raakel Luoto |
1975 |
|
1012 |
31.21 |
|
|
|
1:03.22 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:03.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenni Harjuoja |
1977 |
|
614 |
36.05 |
|
|
|
1:14.67 |
|
|
Cetus Espoo |
1:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anna Nummi |
1978 |
|
371 |
42.98 |
|
|
|
1:28.31 |
|
|
Stockholmspolisens Sim IF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Tiina Kmrinen |
1978 |
|
178 |
53.76 |
|
|
|
1:52.64 |
|
|
Nurmijrven Uinti |
1:47.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pauliina Tammilehto |
1981 |
|
541 |
35.47 |
|
|
|
1:14.14 |
|
|
Vanders |
1:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Paula Niinimki |
1981 |
|
416 |
38.75 |
|
|
|
1:20.94 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls |
1:19.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tiina Lehtonen |
1983 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Jrvenpn Uintiklubi |
1:23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Erica Pakkala-Torkki |
1986 |
|
734 |
31.93 |
|
|
|
1:07.50 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
1:08.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mari Kiuru |
1984 |
|
637 |
34.08 |
|
|
|
1:10.77 |
|
|
Hmeenlinnan Uimaseura |
1:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sara Sillanp |
1986 |
|
421 |
37.55 |
|
|
|
1:21.23 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eeva Jrvenp |
1984 |
|
390 |
40.21 |
|
|
|
1:23.35 |
|
|
Octopus Lohja |
1:24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna-Riina Hiltunen |
1991 |
|
589 |
35.16 |
|
|
|
1:12.31 |
|
|
Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jonna Tervinen |
1991 |
|
571 |
35.38 |
|
|
|
1:13.05 |
|
|
Swimming Jyvskyl |
1:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sari Salmi |
1990 |
|
540 |
35.96 |
|
|
|
1:14.44 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Petra Paloniemi |
1992 |
|
408 |
38.41 |
|
|
|
1:21.69 |
|
|
Hyvinkn Uimaseura |
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspivmr |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
10:19 |
|