Resultater for Ikäkausimestaruusuinnit (50m)
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 37 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 37 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 kesäkuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:38 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
15 kesäkuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 200m PU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Róza Nagy |
2003 |
Cetus Espoo |
|
32.62 |
1:10.43 |
1:49.49 |
|
2:28.20 |
|
2 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
32.74 |
1:10.52 |
1:50.47 |
|
2:28.32 |
|
3 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
33.37 |
1:11.78 |
1:52.47 |
|
2:34.58 |
|
4 |
Minttu Paalanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
|
33.82 |
1:14.09 |
1:56.58 |
|
2:39.42 |
|
5 |
Ronja Myllykallio |
2003 |
Nokian Pyry |
|
35.49 |
1:15.40 |
1:58.18 |
|
2:41.04 |
|
6 |
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
|
33.87 |
1:13.74 |
1:56.65 |
|
2:41.74 |
|
7 |
Sini Korin |
2003 |
Nokian Pyry |
|
35.99 |
1:18.12 |
2:00.85 |
|
2:42.78 |
|
8 |
Eveliina Koivula |
2003 |
Uinti Tampere |
|
35.62 |
1:19.14 |
2:05.36 |
|
2:50.50 |
|
9 |
Lotta Lehtoila |
2003 |
ORCA Helsinki |
|
35.40 |
1:17.64 |
2:03.28 |
|
2:51.01 |
|
10 |
Jenny Grangärd |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
36.05 |
1:19.55 |
2:07.34 |
|
2:56.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 200m PU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Pälsi |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
|
31.02 |
1:06.58 |
1:44.65 |
|
2:23.40 |
|
2 |
Oona Sirkiä |
2004 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
32.08 |
1:09.14 |
1:49.07 |
|
2:33.22 |
|
3 |
Petra Ansaranta |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
32.75 |
1:11.87 |
1:53.29 |
|
2:34.06 |
|
4 |
Annukka Pihkamäki |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
|
32.47 |
1:10.71 |
1:52.40 |
|
2:35.06 |
|
5 |
Saga Jatkola |
2004 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
33.63 |
1:14.71 |
1:56.68 |
|
2:37.97 |
|
6 |
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
Uinti Tampere |
|
37.10 |
1:19.52 |
2:02.00 |
|
2:42.50 |
|
7 |
Saga Kovanen |
2004 |
Cetus Espoo |
|
34.20 |
1:15.36 |
1:58.29 |
|
2:42.63 |
|
8 |
Mitra Pietiäinen |
2004 |
Joensuun Uimaseura |
|
35.55 |
1:17.80 |
2:00.77 |
|
2:43.03 |
|
9 |
Siiri Arjanmaa |
2004 |
Uinti Tampere |
|
34.03 |
1:13.76 |
1:58.78 |
|
2:43.65 |
|
10 |
Ella Hulkki |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
35.66 |
1:18.28 |
2:02.55 |
|
2:45.35 |
|
11 |
Anna Mattila |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
|
35.73 |
1:17.95 |
2:01.29 |
|
2:48.13 |
|
12 |
Noora Kylmämetsä |
2004 |
Uinti Tampere |
|
34.96 |
1:17.45 |
2:02.92 |
|
2:48.87 |
|
13 |
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
|
34.08 |
1:14.21 |
2:00.79 |
|
2:48.95 |
|
14 |
Tilde Löfqvist |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
35.76 |
1:18.15 |
2:03.46 |
|
2:49.13 |
|
15 |
Ida Töyrylä |
2004 |
Uinti Tampere |
|
35.40 |
1:19.02 |
2:05.85 |
|
2:49.67 |
|
16 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
|
37.40 |
1:21.09 |
2:06.47 |
|
2:51.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 200m PU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Karla Tiainen |
2005 |
Simmis Wanda |
|
32.18 |
1:10.54 |
1:49.16 |
|
2:27.36 |
|
2 |
Aino Hinkka |
2005 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
32.68 |
1:11.17 |
1:49.51 |
|
2:28.98 |
|
3 |
Riina Niemi |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.63 |
1:15.92 |
2:00.07 |
|
2:40.86 |
|
4 |
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
|
35.53 |
1:16.39 |
1:58.56 |
|
2:41.83 |
|
5 |
Aino Koskelo |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
|
35.95 |
1:18.28 |
2:03.09 |
|
2:50.15 |
|
6 |
Maiju Huttunen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
37.19 |
1:21.13 |
2:05.52 |
|
2:51.29 |
|
7 |
Anna Lehmusvaara |
2005 |
Simmis Wanda |
|
36.83 |
1:21.66 |
2:08.50 |
|
2:53.68 |
|
8 |
Moona Korpikoski |
2005 |
Nokian Pyry |
|
37.86 |
1:24.41 |
2:11.45 |
|
2:54.10 |
|
9 |
Saana Perkkiö |
2005 |
Riihimäen Uimaseura |
|
37.79 |
1:23.35 |
2:10.29 |
|
2:55.23 |
|
10 |
Milla Lempiälä |
2005 |
Loimaan Uimaseura |
|
37.39 |
1:21.62 |
2:08.64 |
|
2:55.46 |
|
11 |
Alma Hörkkö |
2005 |
Simmis Wanda |
|
38.12 |
1:23.73 |
2:09.84 |
|
2:55.54 |
|
12 |
Aada Hirvasoja |
2005 |
Haukiputaan Heitto |
|
39.08 |
1:24.29 |
2:11.36 |
|
2:55.81 |
|
13 |
Peppi Eskola |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
|
39.03 |
1:24.79 |
2:12.30 |
|
2:58.56 |
|
14 |
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
|
39.74 |
1:26.05 |
2:14.20 |
|
3:01.36 |
|
15 |
Maija Hinkkala |
2005 |
Riihimäen Uimaseura |
|
36.91 |
1:24.33 |
2:15.27 |
|
3:07.13 |
|
16 |
Anniina Ahonen |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
38.67 |
1:27.58 |
2:17.35 |
|
3:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
17 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:38 |
|